×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сигнал до Флагман.бг: Ад на границите с Турция – която и да изберете, все сте в батака


Сигнал до Флагман.бг: Ад на границите с Турция – която и да изберете, все сте в батака
Гастарбайтерите задръстиха и ГКПП "Малко Търново"
22 Август 2024, Четвъртък, 16:40 ч.
Автор: Флагман.бг

Чака се с часове, опашките са километрични, алармира читател на Флагман.бг

Невиждан хаос е по границите ни с Турция на влизане към България. Това алармира читател на Флагман.бг, който вече от часове виси на ГКПП Лесово. Преди това той е бил на пункта на Малко Търново, но като видял какъв „батак“ е там, решил да се отправи към Хамзабейли-Лесово. 

„На Малко Търново стигнах около обяд. Опашката беше много голяма, границата не се виждаше, а колоната изобщо не вървеше. Нещо обичайно за летните дни там. Затова реших да избера Лесово, където работят повече гишета и преминаването става по-лесно, дори да има опашка. Да, ама не. От часове вися и тук. Има огромно задръстване, колите едва-едва вървят. Вече съм по-близо до пункта, но чакам с часове“, пише в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН.БГ“.

Той предупреждава още, че е идентична ситуацията и на най-голямата граница – ГКПП „Капитан Андреево“. 

Проблемът на границите с Турция през този месец е заради гастарбайтерите, които се връщат от родината към Западна Европа, където живеят. 

Хамзабейли-Лесово на влизане към България около 16 ч.
Капитан Андреево малко преди 16 ч., почти всички коли са немски или нидерландски


 




9
Коментара
Тервел ИЛИЕВ И Джош Кавало поздрави Дара И Джош Кавало поздрави Дара 20/05/2026, Сряда 21:30 1
Тервел ИЛИЕВ Звезда от "Американски пай" се разведе Звезда от "Американски пай" се разведе 20/05/2026, Сряда 21:00 2
Флагман.БГ Как да сварите перфектни яйца всеки път Как да сварите перфектни яйца всеки път 20/05/2026, Сряда 20:20 0
Тервел ИЛИЕВ Фон дер Лайен с предупреждение към Кремъл Фон дер Лайен с предупреждение към Кремъл 20/05/2026, Сряда 20:00 3
Тервел ИЛИЕВ Скандал и оставка след "Евровизия" Скандал и оставка след "Евровизия" 20/05/2026, Сряда 19:33 2
9
Коментара по темата
9.
До 8
23.08.2024 00:32:03
4
4
Ами като пътувате ,ще дремете и ще чакате ...няма да ревете ...пътувайте у бг то и у еверогейската губерния...
8.
до 7
22.08.2024 21:42:59
2
7
И ние работим и пътуваме по света, бе гьотферен
7.
real life
22.08.2024 21:07:22
12
2
Пребират се хората!Работят Добре че са те!
Вие Ганьовци каква работа имате там ,че да търсите
6.
Военен рибар от ССУМОР
22.08.2024 17:29:14
2
14
Флагман... В момента на Малко Търново на вход за Турция няма опашка!. Има 5 автомобила!
5.
Ханко Брат
22.08.2024 17:27:05
2
6
Това е, защото в Сл. бряг и по южното черноморие е по хубаво и по изгодно!)
4.
Резак Пахлави
22.08.2024 17:26:55
0
19
Чий хуй търсиш при бургиите в края на август, всяка година е така
3.
ешек сики
22.08.2024 17:15:25
11
12
Всички подминават Булгаристан като влак малка гара
2.
Ха ха
22.08.2024 16:54:24
3
27
След като чакаме 8 часа на Малко Търново преди две години, кракът ми никога няма да стъпи в Турция.
1.
Веселин Топалов
22.08.2024 16:53:13
7
21
Всичко е нормално на Лесово! Току що минах! Флагман да си проверява източниците!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
„Най-наивният мъж в България“: Позлатих Оксана, а сега се страхувам за живота си, тя заплаши, че ще ме поръча „Най-наивният мъж в България“: Позлатих Оксана, а сега се страхувам за живота си, тя заплаши, че ще ме поръча Пенсионираният офицер Дончо Каличин твърди, че живее в страх след скандали, жалби и битка за имоти Таванът на цените невъзможен, но как ще върнем българските стоки в магазините – с нови ТКЗ-та ли Таванът на цените невъзможен, но как ще върнем българските стоки в магазините – с нови ТКЗ-та ли Разчитам на подкрепа от медиите, защото няма ли доверие, магията се чупи, коментира депутат Закопчаха мъж, задигнал три мотоциклета за броени дни Закопчаха мъж, задигнал три мотоциклета за броени дни Оказа се преквалифициран каналджия на нелегални мигранти с присъда Високо напрежение в парламента: Опозицията тръби за репресии Високо напрежение в парламента: Опозицията тръби за репресии Неограничен брой пъти премиерът и министрите ще могат да отлагат отговора на депутатски въпроси Бургас показа дух с най-дългото хоро в детска градина Бургас показа дух с най-дългото хоро в детска градина ДГ „Ханс Кристиан Андерсен“ превърна двора си в сцена на традиция, общност и български дух Ротари клуб Бургас приключи проект „Класна стая сред лехите“ Ротари клуб Бургас приключи проект „Класна стая сред лехите“ Проектът „ Класна стая сред лехите – запознаваме се с природата “ запозна деца от ОУ "Васил Априлов", гр. Бургас с  устойчивото земеделие и пермакултурата. Укрепването на велоалеята към „Сарафово“ напредва Укрепването на велоалеята към „Сарафово“ напредва Около 1,3 км. е дължината на трасето, по което се работи, като вече са поставени 400 изливни пилота, които укрепват ската и дават ниво на велоалеята Орелът на Айтос стана трибагреник и разбуни града Орелът на Айтос стана трибагреник и разбуни града Едни видяха родолюбие, други поискаха символът да бъде върнат в автентичния му вид Политици и артисти помагат на Дара да си сбъдне мечтата с Fred Again Политици и артисти помагат на Дара да си сбъдне мечтата с Fred Again Продуцентът, който е работил със звезди като Ед Шийрън, Деми Ловато, още не е отговорил на поканата й Мъж се самоуби в ж.к. "Меден рудник" Мъж се самоуби в ж.к. "Меден рудник" Той се е обесил в жилището си
Путин и Си Дзинпин бият рекорда по споразумения, а Тръмп се хвали с по-бляскаво посрещне Путин и Си Дзинпин бият рекорда по споразумения, а Тръмп се хвали с по-бляскаво посрещне  Само 21 от тях обаче са са публично обявени, а сред останалите 19 не е ясно дали е постигнато съгласие за военно сътрудничество и за сателитно разузнаване Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Над 186 000 дружества и еднолични търговци от цялата страна са направили това пред приходната агенция Тайланд върна визите за българските туристи Тайланд върна визите за българските туристи Решението поставя страната ни в периферията на тайландската визова политика Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път Певицата остава провокативна и готова да експериментира Защо Михаела Маринова не поздрави Дара Защо Михаела Маринова не поздрави Дара Някои коментиращи сравняват ситуацията с тази между Лили Иванова и Йорданка Христова, които обтягат отношенията си още през 70-те години заради турне в Япония и това продължава десетилетия наред. Почина 31-годишният моторист Ивайло Почина 31-годишният моторист Ивайло Той загина при катастрофа на Искърското дефиле  Белгия заплашва да се оттегли от „Евровизия“ в България догодина Белгия заплашва да се оттегли от „Евровизия“ в България догодина Напрежението около конкурса се засили след бойкоти на Испания и Ирландия и критики към EBU за различното отношение към Русия и Израел Три мита за чая, които експерти съветват да не приемаме за истина Три мита за чая, които експерти съветват да не приемаме за истина Умерената консумация може да има ползи, но чаят не е универсално решение за отслабване, отоци и хранителен режим Променят правилата за европейските средства с по-строг контрол и нови изисквания Променят правилата за европейските средства с по-строг контрол и нови изисквания Европейският съюз поставя акцент върху прозрачността, дигитализацията и реалните резултати при финансирането на проекти Две теории за произхода на училищния звънец Две теории за произхода на училищния звънец Училището сякаш не може да съществува без своя емблематичен звънец, но откъде всъщност идва той
Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София София има преднина за Евровизия заради по-големия капацитет на летището и по-удобни полети Виц на деня Виц на деня - Тате, аз с теб няма да ходя вече в парка!
- Стига си мрънкал бе Гошко, ами ме люлей!
Виц на деня Виц на деня Майка пита детето си:
- Защо плачеш?
- Защото татко си удари пръста!
- Ох, милото ми. И ти веднага се разплака?!
- Не, преди това много се смях.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки истински джентълмен трябва да има неизчерпаем запас от комплименти за дамата, в случай че парите му свършат...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори