Бащата на детето, ранено при катастрофата с Анелия, я заплашил с убийство
Не отидохме да съдействаме, защото бащата преживяваше шок, риташе колата ни, заплашваше ни, че ще ни убие, жалва се фолкаджийката
7-годишното дете, пострадало в събота при катастрофа на пътя София - Варна между ловешките села Български извор и Микре, е в тежко състояние. В инцидента е участвал и автомобилът на фолкпевицата Анелия, призна самата тя.
Фолкпевицата твърди, че шофьорът на другата кола проявил агресия на пътя.
"Тъжното е, че бащата на детето, което бере душа в болницата, си позволява да разпространява лъжи. Катастрофа имаше, участваха две коли. Не отидохме да съдействаме, защото бащата преживяваше шок, риташе колата ни, заплашваше ни, че ще ни убие. Счупи стъклото на автомобила ни. Това, което не знае обществото е, че бащата даде положителна проба за метамфетамин. Полицията го отведе в болницата за втора кръвна проба. Много ми е болно за това, което преживях през последните дни. В колата беше и моето дете, което преживя пълен ад", споделя тя в публикация във Facebook.
След мелето с Аудито на Анелия - шофьорът на другата кола я обвинява, че не й пукало за ранените
Сигнал за инцидента е подаден неделя, около 6:40 часа сутринта. Ударили са се два леки автомобила. Пострадало е семейството от едната кола, пътувало с двете си деца – на шест и седем години. В тежко състояние е по-голямото дете.
Феновете са потресени, че не спомена и дума за пострадалото дете в катастрофа с нейно участие
В понеделник с хеликоптер детето бе транспортирано до болничната вертолетна площадка на столичната болница "Лозенец", откъдето екип на "Пирогов" го поема и хоспитализира.
От "Пирогов" съобщиха, че детето е настанено в детската реанимация на апаратна вентилация.
"Към момента остава в тежко състояние без промяна", добавиха от болницата за "Фокус".
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято

Момичета и младите жени нека гледат каква з¥рл@ си е направила и да си дадат сметка, дали е красиво...
Бащата е дал кръвен тест , за да докаже , че не да амфетамини , а лекарства.
В тези среди е така, а анелията съм я виждала в ресторант в Лозенец, как една мутра я разтройваше, те плачеле, плати му сметката . Защото е така този луксозен живот.
Да оцелее детето. анела е ясна
Защо веднага почвате да плюете хора, които нямат вина!Това,че Анелия е била в колата няма никакво значение, има си правила на движението и всеки водач е длъжен да ги спазва!Който не спазва правилата,да си отговаря!!!!!!!!
С щангата в кратуната и бой ,докато мърда и си изповръща червата,мамицата му друсана....
мазняр.....верно си тулуп,торба пълна с лайна...!!!
Як е и е бабаит,ма зад клавиатурата на компа.....
вЕрно е ,БГ-е боклук празноглав,в главата си има само въздух под налягане.....
до 9
ТИ СИ ВИНОВНА,КУРВО ГАДНА
БОКЛУК МРЪСЕН,ДОЛНОПРОБЕН
БОКЛУК ПРАЗНОГЛАВ