Виковете на хиляди фенове на Teen Boom Fest и много емоции от уикенда на Морска гара
Петото издание със сигурност ще остане най запомнящо се в историята на фестивала
Петата годишнина ще остане записана в историята не само с поредни рекорди откъм брой посетители, но и с първия годеж на сцената на най-голямото младежко събитие у нас. 17 август, това е датата, на която Калоян, известен в музикалните среди като Jerry, поиска ръката на дългогодишната си приятелка – очарователната Деа, а сцената на Teen Boom Fest избухна от сълзи от щастие.
Според данни на системата IRIS, вкарана за първи път в България – за двата дни на територията на фестивала са влезли близо 20 000 хиляди души. Това е пореден рекорд. Инфлуенсърите, присъстващи на ден 1, бяха невероятната двойка „Сандеф и Стела“, инфлуенсърите – „Изабел, Пресинка, Николай Димитров по познат като Askqlte, Линшо“ и други. Сред звездите беше и победителят на Hell’s Kitchen Bulgaria сезон 5 – Станислав Иванов.
Феновете бяха много, шатрите – пълни, а инфлуенсърите и певците – заредени с много енергия за своите почитатели, чакайки ги да се срещнат с тях. Сред изпълнители на сцената от първия ден бяха – Криско, Боро Първи, Атанас Колев и много други.
Всички са убедени в едно, празно място нямаше, а Морска гара едвам успя да побере посетителите. Всички малки и големи са категорични, че организацията е повече от добра, подборът на инфлуенсъри и певци е идеален и всички са спокойни за своята безопасност.
През втория ден, на 18 август емоциите и хората не намаляха, а напротив – бяха толкова силни, че чак Морска гара да се разтресе от виковете на феновете.
Част от инфлуенсърите на втория ден бяха – Йоан-Петър, кулинарният критик на ТикТок – Александър Влог, предприемачът и създателят на най-голямата зала за виртуална реалност на балканския полуостров – Пеши Гоши, атрактивното семейство на ТикТок – Роглеви. Сред изпълнителите на вечерта бяха ТикТок звездата и певец – Денислав Димчев, Ева, позната и като „хаштаг Кифла“, Вирго, Дара, Торино и Пашата, Иван Тишев, Митко Марианов. Завършването на вечерта беше с приказна заря и усмивките на хилядите посетили на младежкото и голямо събитие у нас – Teen Boom Fest.










От 2 февруари навлиза по-светъл етап за четири зодии
Четирима души починаха, след като лепнаха „мистериозна болест“ на популярна туристическа дестинация
Строгите мерки не спряха ипотечния бум през 2025 година
Стратегията на Румен Радев залага на малко думи и широк политически периметър
Ето защо художничка влезе в книгата на рекордите на Гинес
Ангелина Малчева донесе международно злато за Бургас в спортната стрелба
Будистки духовен учител получи награда „Грами“
Строежът на националната детска болница в София се отлага
Победителката Дара: Желанието ми е убито, до часове ще реша за "Евровизия"
Анализатори с тежки думи за Румен Радев
Българката иска да промени историята на медицината - развива препарат, който да спре рака
Нови разкрития около досиетата „Епстийн” съдържат твърдения за връзки със София и България
