Карнобатското село Венец на бунт заради сухия режим, общинари препоръчали на местните да се къпят веднъж на седмица
Воден режим означава да ти пускат водата от време на време, а при нас такъв момент няма - или чешмите са сухи, или тече струя като косъм, жалват се хора от селото
Сухият режим в карнобатското село Венец вдига на бунт местните жители. Вече се появиха организатори на протеста, които призовават повече хора да се включат, да затварят пътища и да не оставят на мира нито кмета, нито някой друг от хората, които обвиняват за проблема си.
Призовавам хората да излязат на протест за това, че в село Венец няма вода! Всеки, който желае да подкрепи протеста, може да се свърже с мен. Мисля, че не е нормално лятно време уж в европейски държава, а да няма елементарни условия за живот“, изригна Стела Найденова, която има вила в селото и я използва лятото.
Водата в карнобатското Венец почна да чезне мистериозно, гърмят бойлери и перални
Репортер на Флагман.бг се свърза с нея, а жената обясни, че лично ще организира стачката, след като няколко пъти е търсила съдействие от Община Карнобат за разрешаване на проблема, а от там не вземали отношение. „Даже ми препоръчаха да се къпя веднъж в седмицата.
От няколко години всяко лято сме изправени пред безводие и никой не предприема мерки. Отидох да потърся информация, цяло лято нямаме вода, а гледаме как лозята на завода се поливат с капково непрекъснато. Това нормално ли е? Воден режим означава да ти пускат водата от време на време, а при нас такъв момент няма.
Или чешмите са сухи, или тече струя като косъм. Във Венец се извършва геноцид и го казвам съвсем отговорно. Имаме семейства, деца, а една чиния не можем да измием спокойно, камо ли да пуснем пералня или други битови неща – представете си ги всичките“, коментира Стела Найденова.
Прогноза за времето в последната неделя на януари
Съвременните електроуреди често се развалят бързо и ето как да удължим живота им
Първи признаци на деменция, които е важно да разпознаете
Тръмп за дискомбобулатора: Тайното оръжие парализира охраната на Мадуро
Сблъсъци в Минесота след смъртта на прострелян от федерални агенти
Асен Василев с условия за изборите, иска младите от протеста в листите
Тръмп заплаши Канада с мита върху стоки при сделка с Китай
Соломон Паси влезе в конфронтация с АСЖ – защитиха Цветанка Ризова след скандала в ефир
Пожарът в София превърна две деца в сирачета, състоянието им е критично
Проектът Радев: Възможността за дългосрочна промяна или поредната краткотрайна илюзия
Почина първият отвлечен за откуп бизнесмен в България, Стефко Колев
Сеизмичен рояк: Над 150 труса са регистрирани в Западна Турция

Ако става на въпрос дори бих го написал "баи тошо правешкия КАУН", и то с малки букви, а КАУН с големи за да ти се набие в кухата манерка!
Разбра ли ве МАСТИЬО КОМУНИСТИЧЕСКА!
"Много хубаво беше"
Водния дух директора на ВИК уволнение !!!!
със режима-
много ще няма,
малко ще има.
А вместо къпане
нека опитат,
с влажни кърпи
да се oбтривaт.
със режима-
много ще няма,
малко ще има.
А вместо къпане
хигиенично,
със мокри кърпи
да се объркват.