×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Анди Бърнам поема поста на британски премиер
  • Над 5200 са жертвите от земетресенията във Венецуела, хиляди са без дом
  • Вдигат трети паметник на Димитър Пенев
  • НЗОК ще плаща ортопедичните стелки на деца и възрастни
  • На Илинден не се влиза в морето
  • С 40% вдигат цените топлинните счетоводители
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Колко струват иззетите коли на Румен Гайтански, такова "Бугати" няма дори султанът на Бруней


Колко струват иззетите коли на Румен Гайтански, такова "Бугати" няма дори султанът на Бруней
Това са само три от скъпите коли, които вчера прокуратурата откри в базата на "Волф" в София, издирват се още пет луксозни автомобила
15 Август 2024, Четвъртък, 07:45 ч.
Автор: Флагман.бг

Автопаркът му е за над 20 млн.лева, изчисляват експерти

Прокуратурата иззе вчера три скъпи автомобила, собственост на фирми на бизнесмена Румен Гайтански. Твърди се, че колите са купени с необслужения кредит от държавната ББР. Ултралуксозните возила бяха открити в базата на сметопочистващите фирми "Волф" и "Дитц". (ВИЖТЕ ПОДРОБНОСТИ)

Става въпрос за "Ролс Ройс", "Бугати Вейрон" и "Мерцедес". Властите издирват още пет скъпи коли, които също искат да конфискуват, но от тях до момента няма и следа.

Специалисти, разкриха, че Бугатито от снимката на прокуратурата, която бе разпространена вчера, е първото в България. Хиперколата, предпочитана от най-заможните мъже в света, е притежания на Румен Гайтански от 2006 г. Твърди се, че тогава той е броил за нея рекордните в онези години 1.6 милиона евро. За своето време тази кола се смяташе за най-бързата в света, а компанията производител пусна в продажба само 400 бройки. Интересна подробност е, че дори султанът на Бруней не притежава точно този модел.

Друга кола от колекцията на Вълка, която бе конфискувана, е "Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe", на стойност близо 1 милион лева. Черният Mercedes-AMG GT63 S E Performance, е най-бързият сериен модел на немския автомобилен концерн. Ускорява до 100 км/ч за 2,8 секунди и струва 400 хил. лева без допълните екстри.

Гайтански е пръв собственик у нас и на още един супер автомобил - колекционерския "Мерцедес F1 Макларън". От него са произведени само 150 екземпляра, като цената му е почти 1 милион евро. Една от колите, на която все още местоположението не е известно, е син джип "Ламборгини Урус" също за близо 1 милион лева, произведен по негова поръчка.

Преди няколко години той бе засечен от папараци на столичен булевард. Ламборгинито, естествено, е снабдено с регистрационния номер, с който се отличават всички коли на Вълка - само с осмици. 

Последната луксозна кола на Гайтански е "Мерцедес Майбах" от най-ексклузивната модификация S680, с който той бе забелязан в началото на 2023 г. Немската лимузина с внушителният 12-цилиндров двигател, на стойност поне 500 000 лева. Ориентировъчно, цената на изброените шест от общо 8 коли, които подлежат на изземване от Вълка, доближава 14 милиона лева, изчисляват експерти.

 




В категории: Политика , Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
18
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Двама мъртво пияни зад волана в Бургаска област Двама мъртво пияни зад волана в Бургаска област 20/07/2026, Понеделник 09:49 1
18
Коментара по темата
18.
Климбо
15.08.2024 16:00:53
1
11
Мноооого им е весело на някой!Б@си овцете сме....
17.
Пусть всегда будет Солнце
15.08.2024 13:52:51
1
13
В Афера писаха че ВЪЛКА НЕ го бали за автомобилиту ноооо много ЩЕ го забали за ОГРОМНАТА 100 метрова ЯХТА в Порто Карас Гърция която е тръгнала към "рая" на руските ворове -крадци колеги олигарси Маринa Yalicavak във БОДРУМf
16.
Ами
15.08.2024 11:13:37
2
23
Т8ва са бандити.Навсякъде са.Крадат от народа.
15.
и как
15.08.2024 10:25:55
1
23
през 2006 г. е купил Бугати с кредит от 2019г!?
14.
До 10
15.08.2024 10:25:23
4
29
Той това може само да прави Пеевски с частната мутренска прокуратура да действа. Доган има съвсем друг инструмент с които ще удари Пеевски. До 2013 година декларираше Пеевски един стар Опел и един малък двустаен апартамент в София. След фалита на КТБ, през 2015-16 година до ден днешен Пеевски декларира над 300 милиона лева в имоти и в какво ли не друго. След КТБ Делян Пеевски буквално избухна, ако си мисли, че неговата мафиотска прокуратура в София ще може да го опази доста се лъже. Видовден идва за всеки.
13.
леко със сравненията
15.08.2024 09:37:08
3
37
ами чи то султана на бруней не притежава и като моето пежо 206 сс.
2.0 бензин 136 к.с на газ.
еал сам ти и бугатиту.шматки ай ся карай
12.
Да да
15.08.2024 09:17:51
2
26
И си на едро, тези измамници. От нашия джоб лесно се купува, чудя се защо все още им позволяваме, то не беше ДПС, ГЕРБ, ПП сега и тоя палячо от Въдраждане.. хора на тези идиоти не им пука за България, нагли до безобразие, но то има карма имат и деца.
11.
Gost
15.08.2024 09:10:41
3
19
Пак флагмански глупости на търкалета. Едно е Макларън Ф1 за $20 милиона, друго е Мерцедес Макларън СЛР за $400-500к , какъвто е и на Вълка .
10.
Navibulgar
15.08.2024 09:07:37
3
29
Абе наскоро не писаха ли че негова фирма е превела 40 милиона по сметка на Доган.Ако е вярно-бухалката на Пеевски,прокуратурата затова се задейства...
9.
До 7. Мери
15.08.2024 09:05:49
2
28
По радио Хоризонт един разследващ журналист разказа набързо ЗАЩО. А още по-накратко звучи така: Пеевски удря Доган.
8.
hahah
15.08.2024 09:00:06
2
25
Какъв е този битак? До колата навит килим, готов за пране, купища гуми, кашони. В нищото сложен компютър с пожълтели говорители от 1998г. Мизерия, мизерия.
7.
Мери
15.08.2024 08:56:27
0
40
И защо чак сега като всичко това се е знаело отдавна?
6.
Жълтопаветен еврогейпарадчик
15.08.2024 08:49:22
2
47
Иво Каменов кога? Прокопиев кога? Доган и Пеевски кога?
5.
Иво
15.08.2024 08:36:38
0
62
Вълк,Вълчица и техните Дечица няма да се наядат..За някои честни душица лечение в болници няма ,а тези Ламтят ли Ламтят....И не е луд този ,който яде баницата ,а този ,който му я дава.....
4.
Dido
15.08.2024 08:34:26
2
38
В Бруней едва ли има толкова за крадене!
3.
1
15.08.2024 08:25:43
3
32
Баце ги хвърля един по един на лъвовете и политици и "бизнесмени" , но първо ги оставя да се охранят и да си правят каквото искат с години.
2.
Йьшхьхшзшхзшхзшхь
15.08.2024 08:10:56
12
26
СУЛТАНА. Я. НЯМА... .АМА. ДЪЩЕРЯТА. ....НА. ТИКВАТА. В. USA....Я. ИМА ...ХА ХА ХА.. .....
1.
скрит е
15.08.2024 08:05:38
4
31
нямало следа от майбаха а качили надолу негова снимка много тъпи журналисти
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Съдови хирурзи от УМБАЛ Бургас спасиха мъж с прерязана артерия на крака Съдови хирурзи от УМБАЛ Бургас спасиха мъж с прерязана артерия на крака Пациентът губел кръв с опасна скорост, но няколкочасовата съдова реконструкция завършила успешно Дизелът прехвърли 1,60 евро, ново поскъпване се задава до края на седмицата Дизелът прехвърли 1,60 евро, ново поскъпване се задава до края на седмицата За по-малко от три седмици горивото е скочило с над 15 цента, а борсовият ръст още не е стигнал изцяло до колонките Шестима се млатиха пред дискотека „Калипсо“ в Созопол Шестима се млатиха пред дискотека „Калипсо“ в Созопол Потърпевшите твърдят, че са били нападнати от служители на охранителната фирма, обслужваща заведението Премиерът Румен Радев: САЩ поискаха да базират 8 самолета на "Безмер" за операциите в Иран Премиерът Румен Радев: САЩ поискаха да базират 8 самолета на "Безмер" за операциите в Иран Машините са предназначени да подкрепят американските операции в Близкия изток, кабинетът отказа да ги допусне без решение на парламента Край на лечението в социалните мрежи: Влезе в сила строгата Наредба Н-5 Край на лечението в социалните мрежи: Влезе в сила строгата Наредба Н-5 Д-р Златко Кироваков хвърли светлина относно нови изисквания Никой не може да спре Испания, само концерт може да я забави Никой не може да спре Испания, само концерт може да я забави Ла Фурия с тотална доминация и на финала на Световното Дневен хороскоп за 20 юли 2026: Стрелецът да се пази от измами и да избягва рискови ситуации Дневен хороскоп за 20 юли 2026: Стрелецът да се пази от измами и да избягва рискови ситуации  Интуицията, разумните финансови решения и навременните съвети ще помогнат на всяка зодия да премине по-успешно през деня В Слънчака е страшен купон, но ако пострадате, ще трябва да се бръкнете дълбоко В Слънчака е страшен купон, но ако пострадате, ще трябва да се бръкнете дълбоко Прегледът за чужденци започва от 100 евро Хиляди бургазлии се събраха на Пантеона в Морската градина Хиляди бургазлии се събраха на Пантеона в Морската градина Причината ли!? Финалът на Световното първенство по футбол Докога ще умираме на „Тракия“? Решението пътува по релси, но държавата го пренебрегва Докога ще умираме на „Тракия“? Решението пътува по релси, но държавата го пренебрегва Европа качва товарите на влакове, а България продължава да трупа камиони, опашки и жертви върху асфалта
Отиде си Наско Курито - бохемът, който наби сина на Тодор Живков Отиде си Наско Курито - бохемът, който наби сина на Тодор Живков Атанас Балчев загуби продължителната битка с рака, приятели го изпращат като човек на честта и жива енциклопедия на стара Варна Криминален психолог за мистерията „Петрохан“: Пъзелът до голяма степен е подреден Криминален психолог за мистерията „Петрохан“: Пъзелът до голяма степен е подреден Тодор Тодоров разкри данни за ритуали с аяуаска и предупреди, че отделни факти са потънали в море от конспирации Нощна спецакция в Созопол: Петима задържани с кокаин, метамфетамин и канабис Нощна спецакция в Созопол: Петима задържани с кокаин, метамфетамин и канабис Ударите започнали минути след полунощ, трима от арестуваните са спрени край площад „Черно море“ Меси след сълзите: Испания бе по-добра, загубихме и го приемаме Меси след сълзите: Испания бе по-добра, загубихме и го приемаме Аржентинската легенда призна превъзходството на новия световен шампион, но напомни, че пътят до финала не може да бъде изтрит от една загуба Илинден е: Близо 56 000 именици празнуват, старо поверие предупреждава за морето Илинден е: Близо 56 000 именици празнуват, старо поверие предупреждава за морето На 20 юли почитаме свети пророк Илия, а народната традиция забранява работата, плуването и риболова 11 дни ол инклузив и бягство без плащане: Арестуваха семейство-тарикати на летището в Гран Канария 11 дни ол инклузив и бягство без плащане: Арестуваха семейство-тарикати на летището в Гран Канария Тричленно семейство натрупало сметка от 2100 паунда, оставило невалидна банкова карта и прекъснало връзката с хотела Нова световна корона за Меси? Неофициално е избран за №1 на Мондиал 2026 Нова световна корона за Меси? Неофициално е избран за №1 на Мондиал 2026 ФИФА още не е обявила победителя, а аржентинецът излиза срещу Испания с осем гола и четири асистенции Злато за грации от Бургас: Балетните таланти на НУМСИ покориха световната сцена в Дъблин Злато за грации от Бургас: Балетните таланти на НУМСИ покориха световната сцена в Дъблин Учениците се завърнаха от Dance World Cup 2026 с четири медала и три класирания сред първите пет Рояци гигантски скакалци налазиха Истанбул, свързват ги с миграция от Балканите Рояци гигантски скакалци налазиха Истанбул, свързват ги с миграция от Балканите Едрите насекоми се появяват край домовете предимно вечер, най-засегната е европейската част на мегаполиса Докато българските пенсионери си броят центовете, британските пенсионери имат поне по 500 хил. паунда в сметките Докато българските пенсионери си броят центовете, британските пенсионери имат поне по 500 хил. паунда в сметките Имотният бум и щедрите служебни схеми превърнаха бейби бумърите в заможно поколение, но бъдещите пенсионери са изправени пред друга реалност
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Колко хора загинаха за ден, управляван от заспалия Байдън Виц на деня Виц на деня Жена пробва бански пред огледалото и му казва:
- Огледалце, огледалце, я кажи...
А то:
- Ако теб не те е срам, на мен изобщо не ми пука!
Виц на деня Виц на деня - Мамо, бременна съм!
- Ама как така бе, дъще, къде ти беше главата?
- Под кормилото май, не помня точно.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Който иска да пее, винаги намира песен
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори