Здраво нашмъркан и пафкащ лула с дрога софиянец хванаха зад волана на Мерцедес в Китен
Полицаите зяпнали от състава на дръг коктейла на престъпника, който намерили в колата му
Здраво нашмъркан и запасен шофьор хванаха полицаите в Китен. Малко след 16 часа вчера служители от Районно управление – Приморско го спрели за проверка с лек автомобил „Мерцедес Е 280“, със софийска регистрация.
Зад волана бил 34-годишен криминално проявен и осъждан софиянец, като установили, че същият шофира след употреба на наркотични вещества /канабис, амфетамин и метамфетамин.
Водачът отказал да даде кръвна проба и урина за химичен анализ.
Извършено е претърсване на автомобила, като са намерени и иззети: две стъклени лули с налепи кафяво вещество по тях, суха тревиста маса / канабис/ с тегло около 10 гр., седем таблетки с лого на марката „Майбах“ / амфетамин/, бяло прахообразно вещество /кокаин/ с тегло около 5 грама, бяло кристалообразно вещество /хероин/ с тегло около 2 грама и пакет с бяло кристалообразно вещество с тегло около 6 грама, чийто точен състав е в процес на изясняване.
Софиянецът е задържан за срок до 24 часа, а автомобилът е иззет. Работата по случая продължава.
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци

И трябва да бъде забранен за продажба.
тея верно се е’ат на криво
Варвара, Арапя и особено Синеморец са си шопски.
Мале, преди 20- на години какви хазайки - акули имаше в Синеморец.... Ужас! Шпионираха, ровеха в багажи, лъжеха с цените и условията на нощувките... Включена била и закуска?! Ама, каква закуска, бе?! 2 супермазни мекици със захар и "... Аз тук съм си сварила кафе. Сега ще ти отсипя." И за капак: някакви нейни роднини, комшии или каквито там й се падаха, да "се запознаем", че ако им потрябва нещо - "да го има връзка"?!
В 21ч. преди втората, преплатена нощувка, към Ахтопол, на спокойствие. Никога не бяхме виждали хазяйка да вика ядосано: "Върнете се! Върнете се! Утре има изненада"
Ми, да я дава на следващите наивници..., ако и колкото я изтърпят.