Здраво нашмъркан и пафкащ лула с дрога софиянец хванаха зад волана на Мерцедес в Китен
Полицаите зяпнали от състава на дръг коктейла на престъпника, който намерили в колата му
Здраво нашмъркан и запасен шофьор хванаха полицаите в Китен. Малко след 16 часа вчера служители от Районно управление – Приморско го спрели за проверка с лек автомобил „Мерцедес Е 280“, със софийска регистрация.
Зад волана бил 34-годишен криминално проявен и осъждан софиянец, като установили, че същият шофира след употреба на наркотични вещества /канабис, амфетамин и метамфетамин.
Водачът отказал да даде кръвна проба и урина за химичен анализ.
Извършено е претърсване на автомобила, като са намерени и иззети: две стъклени лули с налепи кафяво вещество по тях, суха тревиста маса / канабис/ с тегло около 10 гр., седем таблетки с лого на марката „Майбах“ / амфетамин/, бяло прахообразно вещество /кокаин/ с тегло около 5 грама, бяло кристалообразно вещество /хероин/ с тегло около 2 грама и пакет с бяло кристалообразно вещество с тегло около 6 грама, чийто точен състав е в процес на изясняване.
Софиянецът е задържан за срок до 24 часа, а автомобилът е иззет. Работата по случая продължава.
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България
Цигарите поскъпват от август, след това и от март догодина
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия

И трябва да бъде забранен за продажба.
тея верно се е’ат на криво
Варвара, Арапя и особено Синеморец са си шопски.
Мале, преди 20- на години какви хазайки - акули имаше в Синеморец.... Ужас! Шпионираха, ровеха в багажи, лъжеха с цените и условията на нощувките... Включена била и закуска?! Ама, каква закуска, бе?! 2 супермазни мекици със захар и "... Аз тук съм си сварила кафе. Сега ще ти отсипя." И за капак: някакви нейни роднини, комшии или каквито там й се падаха, да "се запознаем", че ако им потрябва нещо - "да го има връзка"?!
В 21ч. преди втората, преплатена нощувка, към Ахтопол, на спокойствие. Никога не бяхме виждали хазяйка да вика ядосано: "Върнете се! Върнете се! Утре има изненада"
Ми, да я дава на следващите наивници..., ако и колкото я изтърпят.