Здраво нашмъркан и пафкащ лула с дрога софиянец хванаха зад волана на Мерцедес в Китен
Полицаите зяпнали от състава на дръг коктейла на престъпника, който намерили в колата му
Здраво нашмъркан и запасен шофьор хванаха полицаите в Китен. Малко след 16 часа вчера служители от Районно управление – Приморско го спрели за проверка с лек автомобил „Мерцедес Е 280“, със софийска регистрация.
Зад волана бил 34-годишен криминално проявен и осъждан софиянец, като установили, че същият шофира след употреба на наркотични вещества /канабис, амфетамин и метамфетамин.
Водачът отказал да даде кръвна проба и урина за химичен анализ.
Извършено е претърсване на автомобила, като са намерени и иззети: две стъклени лули с налепи кафяво вещество по тях, суха тревиста маса / канабис/ с тегло около 10 гр., седем таблетки с лого на марката „Майбах“ / амфетамин/, бяло прахообразно вещество /кокаин/ с тегло около 5 грама, бяло кристалообразно вещество /хероин/ с тегло около 2 грама и пакет с бяло кристалообразно вещество с тегло около 6 грама, чийто точен състав е в процес на изясняване.
Софиянецът е задържан за срок до 24 часа, а автомобилът е иззет. Работата по случая продължава.
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото

И трябва да бъде забранен за продажба.
тея верно се е’ат на криво
Варвара, Арапя и особено Синеморец са си шопски.
Мале, преди 20- на години какви хазайки - акули имаше в Синеморец.... Ужас! Шпионираха, ровеха в багажи, лъжеха с цените и условията на нощувките... Включена била и закуска?! Ама, каква закуска, бе?! 2 супермазни мекици със захар и "... Аз тук съм си сварила кафе. Сега ще ти отсипя." И за капак: някакви нейни роднини, комшии или каквито там й се падаха, да "се запознаем", че ако им потрябва нещо - "да го има връзка"?!
В 21ч. преди втората, преплатена нощувка, към Ахтопол, на спокойствие. Никога не бяхме виждали хазяйка да вика ядосано: "Върнете се! Върнете се! Утре има изненада"
Ми, да я дава на следващите наивници..., ако и колкото я изтърпят.