Здраво нашмъркан и пафкащ лула с дрога софиянец хванаха зад волана на Мерцедес в Китен
Полицаите зяпнали от състава на дръг коктейла на престъпника, който намерили в колата му
Здраво нашмъркан и запасен шофьор хванаха полицаите в Китен. Малко след 16 часа вчера служители от Районно управление – Приморско го спрели за проверка с лек автомобил „Мерцедес Е 280“, със софийска регистрация.
Зад волана бил 34-годишен криминално проявен и осъждан софиянец, като установили, че същият шофира след употреба на наркотични вещества /канабис, амфетамин и метамфетамин.
Водачът отказал да даде кръвна проба и урина за химичен анализ.
Извършено е претърсване на автомобила, като са намерени и иззети: две стъклени лули с налепи кафяво вещество по тях, суха тревиста маса / канабис/ с тегло около 10 гр., седем таблетки с лого на марката „Майбах“ / амфетамин/, бяло прахообразно вещество /кокаин/ с тегло около 5 грама, бяло кристалообразно вещество /хероин/ с тегло около 2 грама и пакет с бяло кристалообразно вещество с тегло около 6 грама, чийто точен състав е в процес на изясняване.
Софиянецът е задържан за срок до 24 часа, а автомобилът е иззет. Работата по случая продължава.
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър

И трябва да бъде забранен за продажба.
тея верно се е’ат на криво
Варвара, Арапя и особено Синеморец са си шопски.
Мале, преди 20- на години какви хазайки - акули имаше в Синеморец.... Ужас! Шпионираха, ровеха в багажи, лъжеха с цените и условията на нощувките... Включена била и закуска?! Ама, каква закуска, бе?! 2 супермазни мекици със захар и "... Аз тук съм си сварила кафе. Сега ще ти отсипя." И за капак: някакви нейни роднини, комшии или каквито там й се падаха, да "се запознаем", че ако им потрябва нещо - "да го има връзка"?!
В 21ч. преди втората, преплатена нощувка, към Ахтопол, на спокойствие. Никога не бяхме виждали хазяйка да вика ядосано: "Върнете се! Върнете се! Утре има изненада"
Ми, да я дава на следващите наивници..., ако и колкото я изтърпят.