Става на 69 години, коли 2 агнета за 69 гости в Слънчев бряг
На 15 август Митьо Пищова ще духне 69 свещи
69 гости за 69-ия си рожден ден кани Митьо Пищова! Навръх Голяма Богородица (15 август) любимецът на народа ще подкара 70 и по традиция ще празнува личния си празник в тузарски ресторант в Слънчев бряг.
"Едното агне ще бъде на чеверме, а другото в тава. Най-близките ми 69 души ще бъдат поканени. Подаръци не чакам - който желае, нека донесе. Има два кашона с уиски, пет кашона с вино и още много узо и всякакви напитки. Няма да има оркестри и певици, ще бъде по-тихо", сподели пред вестника бохемът от Арбанаси в навечерието на рождения си ден.
Пищова вече е във форма и отново се отдава на любимите си манекенки и купони. "Хора, не съм умрял! Оздравях! Цяло лято съм в Слънчев бряг с четири манекенки - две от Пловдив и две от Бургас. Бройките вече са точно 4000. Искам живот, искам купон, искам разврат", сподели в неподражаемия си стил пред "България Днес" Димитър Маринов, който явно няма да се кротне и на 70 г.
Само преди месец Димитър Маринов изповяда пред вестника, че е броил 20 бона за пейсмейкър в германска болница. Откакто е с новата американска машина, Пищова е като пушка и не чувствал задух, а двете му нови любовници били в екстаз от него.
Животът на Пищова е низ най-вече от здравословни проблеми през последните години. В началото на декември 2020 г. Митьо даде теле за курбан, след като мина изключително тежко през коронавируса. Година и половина по-рано се подхлъзна и нарани тежко три прешлена на гърба.
В Израел лекари му имплантират пластини с болтове в гръбнака, които да го придържат. Преди това Митьо преживя два инфаркта, едва не му ампутираха крака заради гангрена, месеци наред бе лекуван във великотърновската болница, придвижваше се с проходилка вкъщи и успя да се пребори за живота си. А след това лежа в болница и заради кръвоизлив в дебелото черво. Желаем му лошото вече да е зад него!
Край на евтината почивка в държавна база: Правителството актуализира цените
До 60 000 евро глоба на плажа в Гърция: Властите режат вериги и махат незаконни чадъри
Сладка баница с локум и орехи: Вкусът от бабината кухня, който не се забравя
Батерията на телефона пада прекалено бързо? Проверете кои приложения работят зад гърба ви
НАП влезе в обект и оборотът скочи от 0 на над 1500 евро
От древните находки до културния туризъм: НХА-Бургас приема магистри за наследството на Черноморието
ЕС произведе 3,44 млрд. литра сладолед
Румъния остава №1 по инфлация в ЕС
ChatGPT пуска реклами в 31 европейски държави
Бедстващ щъркел падна на Северния плаж край бар „Кариби“
Ще ви изненада за какво е създадена автомобилната жабка
Средиземно море прегря: Водата мина 30 градуса, расте рискът от мощни бури
