×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Как федерацията по щанги се подигра с олимпийския шампион Карлос Насар


10 Август 2024, Събота, 14:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Изоставя го и дори спира заплатата му вярвайки, че изобщо няма да се възстанови, камо ли състезава

Олимпийският ни шампион Карлос Насар е станал жертва на брутална гавра от Българската федерация по щанги, която днес го използва, за да покаже колко много се гордее с него, пише известният ютубър Станислав Цанов. Ето какво разказа той във фейсбук:

Когато преди 6 месеца Карлос ми гостува разказа как при ЗВЕРСКО късане на ахилес българската федерация по щанги не просто не му помага. Изоставя го и дори спира заплатата му вярвайки, че изобщо няма да се възстанови, камо ли състезава.

Той успя! Карлос Насар донесе олимпийско злато за България!

Така на 19 той се оправя сам - самотренира се, с помощ от приятели. Без треньор. Без федерация. Ронин. В същото време от Бахрейн му предлагат оферта да се състезава за тях. 6000 долара на месец + 300 долара на ден джобни плюс половин милион долара при златен олимпийски медал. Като за начало.

Преди 6 месеца слушайки тази история попитах аудиторията си - тази страна заслужава ли Карлос или да приема офертата и да се състезава за чужд флаг.

Над 40 000 души гласуваха с 30 000, които го посъветваха да се спасява докато е време. Но не!

Роден във Франция с баща ливанец той каза: "Горд съм, че съм Българин и ще се боря докрай! Пък Каквото ще да става.. " Щастлив съм, че след клипа ни се появиха и няколко спонсори, които му помогнаха. Останалото е история. Припомням това на всички политици и шефове на федерации, които ще се опитат да се възползват от успеха на този ВЕЛИК спортист, мъж и българин. Дано те заслужим някой ден. Само напред и нагоре!


В категории: Спорт , Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
35
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Почина бивш депутат Почина бивш депутат 27/06/2026, Събота 21:42 0
Тервел ИЛИЕВ Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас 27/06/2026, Събота 19:32 0
35
Коментара по темата
35.
eer
13.08.2024 13:37:03
0
0
Като българин съм горд, че имаме такъв състезател в тежката атлетика и ще се радвам ако продължи да се състезава за България, но от друга страна ще го разбера и не бих го критикувал ако се махне и отиде да се състезава за друга държава. Тук положението е трагично, имаме много олимпийски шампиони, които са го докарали до просешка тояга.
34.
Родина
13.08.2024 07:52:04
3
4
Българите са най мръсният народ в Европа ,затова няма спорт в България . Няма и да има
33.
АНЕСТИ
12.08.2024 15:06:48
2
5
ИЗЛИЗА ЧЕ Е ПО-ГОЛЯМ БЪЛГАРИНот
"И КАКВО"ЩОМ МАЙКА МУ Е БЪЛГАРКА
ИМА ПРАВО
32.
И какво
12.08.2024 13:22:52
23
3
Роден във Франция , баща ливанец....майката се досещате. И видът му като на ... Даже няма нищо и от прабългарите на Аспарух. Обаче бил НАШ състезател. Въпреки че и федерацията го зарязала. КАРЛОС Насар, нещо като насран...Няма нищо общо с българин в България.
31.
До N 15
12.08.2024 09:44:06
4
4
Много, много си зле!
30.
Патриот
12.08.2024 06:56:39
1
17
Какво ви е виновна държавата бе,нещастници? Толкова ли сте тъпи,та не правите разлика между държава и държавни чиновници? Тези,които думата "Родина" отдавна я изтриха от речника! Тези за които мангизите са им най-важни! Тези, които отдавна продадоха България за жълти центове!
29.
КурЗаЦанов
11.08.2024 15:48:30
20
10
Цанов е боклук и помияр !
Само лъже и си измисля какви ли не тъпотии!
28.
Петко
11.08.2024 14:25:45
4
50
Велик млад човек!Повече българин от всички в скапаната федерация!Тя не го заслужава и на йота!Но сега се гордее с него!Жалки пинюги!c1315
27.
Стамен Георгиев
11.08.2024 12:34:11
5
50
Поздравления за съдействието и то навреме. Карлос доказва, че е заслужил кредита на доверие с талант и характер!
26.
Джуджето от Граматиково
11.08.2024 12:04:25
3
49
Коджабашев сега подскача около него с шишенце амоняк и мига на парцали, хитър странджански мошенник, навремето изнесе и скри цялата документация на федерацията с ундурмите които е правил, скапана държава
25.
fake
11.08.2024 10:26:45
6
15
Фейк новина , съвсем друго каза при Цанов
24.
Kiko
11.08.2024 09:30:11
0
40
Да се изритат мизерниците от креслата.
23.
kmetq slunce
11.08.2024 08:58:17
13
58
За жалост разумното решение щеше да е да приеме офертата на Бахрейн. Патриотизма не ти слага храна на масата, човек трябва да си гледа личните интереси. България не е страна, от която може да очакваш нещо хубаво.
22.
Т. Шмилев
11.08.2024 08:42:16
6
60
Това е българската държава. Повече думи не са необходими.
21.
ЯИН
11.08.2024 05:59:35
3
54
До N°5
Чудесен коментар!Онези 1% не биха го разбрали,защото имат самочувствието ,че са велики( като всички нищожества), но останалите наистина сме горди с постиженията на спортистите НИ
20.
Богдан
11.08.2024 04:00:26
4
91
Това не е само при щангите. Федерации се завземат от структури с цел грабеж на пари за спорта. Мамят и имат дебели кожи. Народът трябва да знае. Всички спортисти са мъченици оставени мизерни или никакви помощи. За това сме зле! Ние cи го търпим. До кога?
19.
Георги
11.08.2024 03:15:01
10
96
Велик си,браво.
Но в България няма признателност.
Бягай в чужбина,бягай
Тук са на пиедестал мафиоти, алкохолици и проститутки.
Бягай
18.
Колева
11.08.2024 03:09:39
14
62
Бягай леля в чужбина,това нашето не е държава
На времето на Стефка Костадинова за това велико постижение,дадоха 20х.лв.и Волга. Резил
Бягай
17.
До 15
11.08.2024 02:53:49
33
45
Момче, какво ти се е случило в детството, че си се превърнал в това жалко подобие на човек?
16.
Глупави сме
11.08.2024 00:40:18
3
72
До тоя под мен:
Пичага пишеш обиди за момчето, ама ти сигурно 1/1000000000000000 от неговите успехи няма да имаш с всичките анаболи на света. Айде лягай да спиш че от спорт явно не разбираш според мен
15.
Карлос НАСРАН
10.08.2024 23:51:52
159
11
Хахахаххаха ебал съм го мелеза , никога няма да е велик, нито българин . Един смешник със анаболни стероиди, има кой да го храни че да не му се налага да плаща сметките вкъщи. В такива смешни и пародични и лесни времена живеем, че всеки втори може да вземе медал на това фиаско де му викате олимпийски игри. Във времена на джвндъри и педали и шимейли, всеки може да вземе медал . Ха да го видим през 80те кога всеки беше мъжкар дали щеше да вземе и тенекиен медал тоя циганин.
14.
Стоян У.
10.08.2024 20:37:21
43
19
Само прочетох до онова нещо амебата С.Цанов и разбрах че това не е сериозна новина . Ако вярвате на бТВ,нова,с.цанов и най вече на Симо тека значе не сте добре
13.
СтС
10.08.2024 20:35:23
5
75
Браво,да си дълго жив и вечно здрав ! Винаги и навсякъде има и е имало нещастни педерунгели и педераскини да се големеят на чужда софра и слава,подмини ги с ехидна насмешка.
12.
007
10.08.2024 20:19:03
46
29
Шапка му свалям,но наистина е глупав (не го казвам с лошо чувство). Да ти серът в устата и пак да се състезаваш за БълХария.
11.
Тодоров
10.08.2024 20:03:48
18
44
Bılgarinıt e zavistviv, mırzeliv i kradliv ! Dobre che ima naturalizirani !
10.
Тодоров
10.08.2024 20:02:03
5
56
Е, това са българите / не всички, а тези на държавна софра /! Не натурализираните и тези от малцинствата. Дядо Радой го каза : завистливи, мързеливи, крадливи, еб.иви !
9.
Гарабет
10.08.2024 19:15:38
2
123
В Б-Я е пълно с мишки заемащи ръководни службички, причинявайки неудобства и страдание на можещите и знаещите.
8.
...
10.08.2024 18:47:32
7
114
спрете с тия заучени фрази, това, че отдавна самозабравилите се тюфлеци по федерациите, които ако имаха доблест щяха да са си подали оставките, не стават, това не означава, че България на заслужава Насар. Именно Карлос Насар и хората като него са България, а не службногонците!
7.
J J
10.08.2024 16:30:13
25
116
Карлос, един съвет.
Не прави грешката на живота си, да останеш в този разграден двор който някога, преди много години се наричаше Държавата България.
Терминал 2, вратите са ти отворени навсякъде. Още от сега си Велик Шампион, момче. НЕ ОСТАВЯЙ ДА ПОГРЕБАТ БЪДЕЩЕТО ТИ.
Ще си завинаги в сърцата на нас, обикновенните българи за това което направи.
Независимо за коя държава ще се състезаваш.
6.
русев
10.08.2024 16:15:50
21
96
Момче , няма да живееш два живота отивай и се оправяй докато е време после ще съжеляваш
5.
...
10.08.2024 16:01:11
4
140
Реално 99% от българите го уважават и обичат. Само някакви нещастници се впускат в анализ какво му било името, как го били хванали с наркотици преди време и т.н., НО доказа, че когато обстоятелствата са против теб утехата не е в алкохола или наркотиците и че човек трябва да превърне тежката ситуация в мотивация. Държавата НЕ го заслужава, но страната и народът му мисля,че го. Много хора му помогнаха по всякакъв начин, което мисля е добър знак що за хора живеят сред нас. Онези 240 + останалите апаратчици по министерства и организации са в онзи 1% нещастници и те определено не го заслужават...но в крайна сметка да вървят на майната си! Историята е такава каквато и там неговото име е вече записани със златни букви, на тези които го хвърлиха зад борда никой не им знае имената и след време никой няма и да ги помни.
4.
NTM
10.08.2024 15:29:56
15
23
Цанов се съюзи с брат ти,тъпак
3.
Сега ще навалят за снимки
10.08.2024 15:16:52
6
110
Голямо Браво на Карлос, направо ги размаза! Това с федерацията вече го бяхме гледали и с федерацията по шах, а също и с други. Чиновниците там за назначени да крадат и да лъжат!
Цанов не го гледам, откакто стана близък с едно наркоманче!!!
2.
Заслужено
10.08.2024 15:05:07
7
120
Цанов отдавна не го гледам - откакто се съюзи едно наркоманче!!!
Голямо БРАВО на Карлос, майка му е българка и живеят в Червен бряг!Това е повторение на случая с федерацията по шахмат и още други, защото чиновниците у нас могат да лъжат и да крадат, както началниците си!
1.
dari
10.08.2024 14:26:07
5
143
Браво на момчето!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Почина бивш депутат Почина бивш депутат Последното сбогом с Юлий Славов ще бъде утре, 28 юни, от 12:00 часа в църквата на Централните пловдивски гробища Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Екссъпругата опитала тайно да изнесе оборудването на салона, а после да го продаде  Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Братя Диневи подходиха мъдро - пуснаха нисък наем и впериха всички погледи към хотела, сега ще имат възможността да проведат търг, да изберат наемател и осигурят пазарен наем за емблематичния обект Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд „За Бургас е чест и привилегия да бъде домакин на едно такова страхотно състезание", каза кметът Димитър Николов „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче След завръщането си от фолклорния фестивал в съседното село Юпер, кметицата получава сигнал за изпаднало в беда щъркелче Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Според прокуратурата има опасност обвиняемият да се укрие Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Николай Попов от движение „Сияние“ взриви мрежата с разкрития за тежък конфликт на интереси и опит за замитане на истината на пътя Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Собственикът на фирмата-доставчик чистосърдечно обяви, че модерните леки коли са твърде тежки за родните предпазни огради Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно 
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас Ако има трайно примирие в Близкия изток, цените може да паднат в разгара на лятото, прогнозират от петролната и газова асоциация  Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори