Опасност ни дебне до "Билла"
Вземете мерки, за да не стане страшно, пише Никола Василев
Улични лампи без капак са капан за малки деца в района на магазин "Билла" в бургаския ж.к."Славейков", пише Николай Василев за рубриката "Вашият сигнал до Флагман.бг".
"Стълбовете, в електрическата си част са отворени в непосредствена близост до пешеходната зона. Дано някое дете не прояви любопитсво, защото ще стане страшно", предупреди Николай Василев.
Преди години имаше практика капаците да се крадат, заради което започнаха да ги правят от пластмаса. В случая явно е правена профилактика или ремонт, след което техникът не си е свършил работата.

Пишете ни на "Вашият сигнал до Флагман.бг" или [email protected]
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам

Дървото се разболя преди 3 години, но никой не сигнализира, иначе луксозната ни, общинска служба от арбористи, за да го спасят. И изсъхна! От две години е напълно сухо! Сумати бури минаха и ще минават, и не се знае колко още му трябва, за да стане беля?!
И още едно от прекрасните, големи, липови дървета в редичката там, започна да боледува, единични клони. Но, пак "главата в пясъка". Та, това са "белите дробове" на града, които стават все по - малко! Липите осигуряват и пАша на пчелите, които също драстично намаляват, а са безценни за живота на Земята.
И аз се чудя, що за управа имат там, че не вземат отношение?!