Опасност ни дебне до "Билла"
Вземете мерки, за да не стане страшно, пише Никола Василев
Улични лампи без капак са капан за малки деца в района на магазин "Билла" в бургаския ж.к."Славейков", пише Николай Василев за рубриката "Вашият сигнал до Флагман.бг".
"Стълбовете, в електрическата си част са отворени в непосредствена близост до пешеходната зона. Дано някое дете не прояви любопитсво, защото ще стане страшно", предупреди Николай Василев.
Преди години имаше практика капаците да се крадат, заради което започнаха да ги правят от пластмаса. В случая явно е правена профилактика или ремонт, след което техникът не си е свършил работата.

Пишете ни на "Вашият сигнал до Флагман.бг" или [email protected]
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове

Дървото се разболя преди 3 години, но никой не сигнализира, иначе луксозната ни, общинска служба от арбористи, за да го спасят. И изсъхна! От две години е напълно сухо! Сумати бури минаха и ще минават, и не се знае колко още му трябва, за да стане беля?!
И още едно от прекрасните, големи, липови дървета в редичката там, започна да боледува, единични клони. Но, пак "главата в пясъка". Та, това са "белите дробове" на града, които стават все по - малко! Липите осигуряват и пАша на пчелите, които също драстично намаляват, а са безценни за живота на Земята.
И аз се чудя, що за управа имат там, че не вземат отношение?!