Опасност ни дебне до "Билла"
Вземете мерки, за да не стане страшно, пише Никола Василев
Улични лампи без капак са капан за малки деца в района на магазин "Билла" в бургаския ж.к."Славейков", пише Николай Василев за рубриката "Вашият сигнал до Флагман.бг".
"Стълбовете, в електрическата си част са отворени в непосредствена близост до пешеходната зона. Дано някое дете не прояви любопитсво, защото ще стане страшно", предупреди Николай Василев.
Преди години имаше практика капаците да се крадат, заради което започнаха да ги правят от пластмаса. В случая явно е правена профилактика или ремонт, след което техникът не си е свършил работата.

Пишете ни на "Вашият сигнал до Флагман.бг" или [email protected]
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Дървото се разболя преди 3 години, но никой не сигнализира, иначе луксозната ни, общинска служба от арбористи, за да го спасят. И изсъхна! От две години е напълно сухо! Сумати бури минаха и ще минават, и не се знае колко още му трябва, за да стане беля?!
И още едно от прекрасните, големи, липови дървета в редичката там, започна да боледува, единични клони. Но, пак "главата в пясъка". Та, това са "белите дробове" на града, които стават все по - малко! Липите осигуряват и пАша на пчелите, които също драстично намаляват, а са безценни за живота на Земята.
И аз се чудя, що за управа имат там, че не вземат отношение?!