Опасност ни дебне до "Билла"
Вземете мерки, за да не стане страшно, пише Никола Василев
Улични лампи без капак са капан за малки деца в района на магазин "Билла" в бургаския ж.к."Славейков", пише Николай Василев за рубриката "Вашият сигнал до Флагман.бг".
"Стълбовете, в електрическата си част са отворени в непосредствена близост до пешеходната зона. Дано някое дете не прояви любопитсво, защото ще стане страшно", предупреди Николай Василев.
Преди години имаше практика капаците да се крадат, заради което започнаха да ги правят от пластмаса. В случая явно е правена профилактика или ремонт, след което техникът не си е свършил работата.

Пишете ни на "Вашият сигнал до Флагман.бг" или [email protected]
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата

Дървото се разболя преди 3 години, но никой не сигнализира, иначе луксозната ни, общинска служба от арбористи, за да го спасят. И изсъхна! От две години е напълно сухо! Сумати бури минаха и ще минават, и не се знае колко още му трябва, за да стане беля?!
И още едно от прекрасните, големи, липови дървета в редичката там, започна да боледува, единични клони. Но, пак "главата в пясъка". Та, това са "белите дробове" на града, които стават все по - малко! Липите осигуряват и пАша на пчелите, които също драстично намаляват, а са безценни за живота на Земята.
И аз се чудя, що за управа имат там, че не вземат отношение?!