Опасност ни дебне до "Билла"
Вземете мерки, за да не стане страшно, пише Никола Василев
Улични лампи без капак са капан за малки деца в района на магазин "Билла" в бургаския ж.к."Славейков", пише Николай Василев за рубриката "Вашият сигнал до Флагман.бг".
"Стълбовете, в електрическата си част са отворени в непосредствена близост до пешеходната зона. Дано някое дете не прояви любопитсво, защото ще стане страшно", предупреди Николай Василев.
Преди години имаше практика капаците да се крадат, заради което започнаха да ги правят от пластмаса. В случая явно е правена профилактика или ремонт, след което техникът не си е свършил работата.

Пишете ни на "Вашият сигнал до Флагман.бг" или [email protected]
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора

Дървото се разболя преди 3 години, но никой не сигнализира, иначе луксозната ни, общинска служба от арбористи, за да го спасят. И изсъхна! От две години е напълно сухо! Сумати бури минаха и ще минават, и не се знае колко още му трябва, за да стане беля?!
И още едно от прекрасните, големи, липови дървета в редичката там, започна да боледува, единични клони. Но, пак "главата в пясъка". Та, това са "белите дробове" на града, които стават все по - малко! Липите осигуряват и пАша на пчелите, които също драстично намаляват, а са безценни за живота на Земята.
И аз се чудя, що за управа имат там, че не вземат отношение?!