Преодоля раздялата с милионера
Анелия е загърбила хазартния бос Любомир Захаринов
Анелия изглежда е преодоляла набързо раваления годеж с по-младия от нея Любомир Захаринов, който има проспериращ бизнес в хазартния сектор. Такова впечатление певицата предизвика, коментирайки тези дни предположенията, че новият й хит „Буря“ е с автобиографичен елемент, а именно посветен на скорошната й разлъка. Това не е така, изтъкна заралийката. Затова пък бившият й съпруг Коко Динев, с когото имат пораснала дъщеря, може да се похвали с две песни, посветени на него, от репертоара на Анелия.
Иначе може и на други да е бил муза, предвид, че до преди няколко години усилено му се носеше слава на плейбой с предпочитания към фолк звездите.
„Завинаги“ – емблематичният дует на Анелия с Миро, и „Продължавам“ – друг безспорен хит на изпълнителката, са парчетата, вдъхновени от раздялата й с Коко Динев.
„В нея си излях душата! Същото мога да кажа и за „Продължавам“, коментира Анелия. Що се отнася за последния й хит „Буря“ и асоциациите, които предизвика със случващото се в личния й живот, певицата е категорична, че няма и доза истина. Нямало и логика, понеже в предишната си песен „Пускала главния герой при друга жена, а пък в тази иска да го убива“.
Тъкмо с това противоречие Анелия се аргументира, че не са прави тези, които предполагат, че текстът на „Буря“ отразява последната й раздяла, и си правят изводи за драма.
Такава обаче е имало при раздялата с Коко Динев и продължава да е единствената в живота на Анелия. А от развода й с бизнесмена минаха години, в които Коко Динев се събра с колежката й Емилия, с която имат две общи деца, а после се раздели и с нея.
„Това беше много тежък момент в моя живот“, признава Анелия. След като дълго време се тиражираха какви ли не слухове за причините, довели до развода й с Коко Динев, изпълнителката, която изгря на музикалната сцена с хита „Погледни ме в очите“, разкри истината преди 4 години.
Тогава в интервю за Мон Дьо Анелия призна, че до раздялата й с баровеца се стигнало след серия от изпитания, които започнали по време на бременността й с дъщеря им Ивон. Тогава лекари шокирали Анелия с новината, че има рак. По-късно се оказало, че диагнозата е грешна, но в този времеви промеждутък започнал кархът на брака й. Анелия, която на 1 юли празнува 42-ия си рожден ден, имала тежка бременност. Наложило се последните три месеца от нея да прекара в болница за задържане на плода.
Лежала през цялото време. Освен това, като всяка бременна жена, а и предвид допълнителните си тревоги, била по-емоциална. „Това отдалечава, създава напрежение“, обобщи певицата. В резултат Анелия и Коко се отдалечили като партньори, пише „Уикенд“.
Тези дни певицата допълни, че тъй като бившият й съпруг е първата й любов, не й било никак лесно да продължи напред след развода. „Когато имате дете, това прави раздялата много по-тежка, защото иначе всичко бързо минава и заминава“, каза Анелия, която вече се отнася по-фисософски към житейските ситуации и ги приема като уроци.
С Коко Динев пък са запазили отншения. Анелия е признавала, че в миналото се е случвало често да му се ядосва, дори след развода, понеже действията му се разминавали с очакванията й. Певицата все пак е подчертавала, че бащата на детето й е добър човек, и му е благодарна за много неща.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“
