Разбиха мечтите му за голям трансфер
Берни, бъди силеен! Ние сме с теб! Желаем ти бързо завръщане на терена, където заедно ни очакват още много победи и незабравими вечери, обърнаха се от Лудогорец към Текпетей
Асът на Лудогорец Бернард Текпетей беше опериран успешно в Австрия, информираха шампионите в клубния си сайт. 26-годишното ганайско крило е със счупен голям и малък пищял на лявата подбедрица след зверски сблъсък с Кевин Медина от Карабах по време на двубоя на стадион "Тофик Бахрамов" в Баку, спечелен от "орлите" с 2:1.
Интервенцията бе извършена от д-р Пол Щампфл и екипа му в елитна виенска клиника. След една седмица Бернард Текпетей ще бъде изписан и ще се прибере в Разград, където ще протече възстановяването му.
"Берни, бъди силеен! Ние сме с теб! Желаем ти бързо завръщане на терена, където заедно ни очакват още много победи и незабравими вечери!", обърнаха се от Лудогорец към Текпетей.
Бургас, време е за „Черноморец“! „Акулите“ излизат срещу ЦСКА II тази вечер на „Лазур“
Петко Костов оглави новата структура на „Прогресивна България“ в Малко Търново
Деница и приятели превърнаха една лятна вечер в „Градина“ в надежда за мечтано бебе
Неонацистката група в Пловдив действала от 2003 г., МВР я следяло с години
Почина Хейдън Пенетиър, бившата годеница на Владимир Кличко беше само на 36
Ще защитава ли КЗП „бедните“ германци, които идват за Евровизия? Държавата да не се меси, зове финансист
Трагедия на Околовръстния път в Кюстендил: 21-годишен шофьор блъсна и уби пешеходец
Руските балистични ракети все по-често пробиват украинското ПВО: Patriot не достигат
ЕС готви най-мащабните санкции срещу Русия от началото на войната
Жаркото лято продължава: До 35 градуса днес, морската вода е 24-25
Папа Лъв XIV с призив: Спрете насилието срещу палестинците на Западния бряг
Щастлив ден за три зодии, Венера и Юпитер им дават крила, но следобед не се захващайте с важни дела!
