×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Важна промяна в живота на внучката на Тодор Живков


08 Август 2024, Четвъртък, 10:50 ч.
Автор: Флагман.бг

Ще става баба

Най-голямата правнучка на Тодор Живков – Людмила Стефанова, очаква бебе. Бъдещата баба – дизайнерката и бивша депутатка Жени Живкова е на седмото небе от щастие и с нетърпение очаква да гушне първородното си внуче. На соц наследничката вече й личи наедрялото коремче и по наблюдения тя е в средата на бременността си.

Момичето е на морска почивка в семейния палат в село Лозенец заедно с избраника си. Той е брокер на луксозни недвижими имоти, чийто пазар е в цял свят, а не само в България. Двамата споделят общо хоби – пътешествията. Те посещават и екзотични дестинации и баровски ски курорти. Людмила, която е кръстена на знаменитата си баба Людмила Живкова, и мъжът до нея вече съжителстват под един покрив и дори обмислят сватба след раждането на детето им, пише вестник „Галерия“.

Жени Живкова с Тодор Живков

Дъщерята на Жени Живкова е космополитна натура и през годините е пребивавала в много различни държави. Висшето си образование тя завърши в Америка. Наследничката на бившия Първи се дипломира като интериорен дизайнер, след обучение в елитния частен институт „Прат“, който се намира в Ню Йорк.

След като взе и магистратура, Людмила остана известно време в САЩ, но впоследствие реши да гради кариера в Европа. От години правнучката на Тодор Живков живее в Лондон, а към момента е част от екипа дизайнери на една от най-прочутите фирми за архитектура и интериор в Обединеното кралство. Макар да се устроила във Великобритания, Людмила често се прибира и в родината и всяко лято е в Лозенец. У нас пък живеят майка й, баща й и по-малката й сестра Андреа. Втората дъщеря на Жени Живкова е наследила изцяло нейния афинитет към модата и помага за развиването на марката на майка си.


В категории: Животът


2
Коментара
2
Коментара по темата
2.
Тони
08.08.2024 11:10:33
1
6
И защо не е завършила в Мацквата, а по света?
1.
ЕВАЛА
08.08.2024 10:58:30
0
2
ХАХАХ КОПИ ПЕЙСТ
МНОГО СТЕ ПРОСТИ ЕЙ.ЯВНО И У ОФИСА НАПИЧА И СПИРАТЕ КЛИМАТИКА ИЗМЕКЯРИ
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Левски на 90 минути от Шампионската лига - Атина решава всичко Левски на 90 минути от Шампионската лига - Атина решава всичко "Сините" излизат срещу АЕК след 0:0 в първия мач, а победителят влиза сред 36-те отбора в основната фаза на турнира Слагат таван на таксите за платено обучение в държавните университети Слагат таван на таксите за платено обучение в държавните университети Таксата ще може да нарасне с общо до 20% за целия период на следване, а университетите ще получат повече свобода при кандидатстудентските кампании Прокуратурата и ГДБОП с подробности за подводния дрон за трафик на дрога на Стамат Бъчвата и Иван Прокуратурата и ГДБОП с подробности за подводния дрон за трафик на дрога на Стамат Бъчвата и Иван Устройството било нещо като джет за подводно гмуркане, прикрепяло се към водолаза и така се придвижвала лодката по водата, натоварена с пакетите наркотични вещества Над 1,3 млн. българи пътуваха за три месеца, чужбина излиза по над 480 евро на човек Над 1,3 млн. българи пътуваха за три месеца, чужбина излиза по над 480 евро на човек Броят на туристите расте с 4,4% за година, а почивката и екскурзията остават водещата причина да стегнем багажа Пенсионната възраст върви към 70 години, бъдещата пенсия ще е средно 63% от заплатата Пенсионната възраст върви към 70 години, бъдещата пенсия ще е средно 63% от заплатата ОИСР предупреждава за бързо застаряване на населението, по-дълъг трудов живот и сериозна разлика между пенсиите на мъжете и жените Доц. Ангел Кунчев подаде оставка - вече не е главен държавен здравен инспектор Доц. Ангел Кунчев подаде оставка - вече не е главен държавен здравен инспектор Не бил съгласен с готвените от правителството реформи в здравеопазването Бизнесменът Стамат Бъчвата е сред задържаните за подводния трафик на над 120 кг марихуана Бизнесменът Стамат Бъчвата е сред задържаните за подводния трафик на над 120 кг марихуана 52-годишният Стамат Калпаклиев е един от най-сериозните местни ресторантьори, стопанисва няколко вървежни обекта в Слънчев бряг Близо 2 часа и след работно време снощи спасителите са търсели следи в морето от 7-годишното момче Близо 2 часа и след работно време снощи спасителите са търсели следи в морето от 7-годишното момче Около 19 часа екипите мигновено са били събрани на плаж "Харманите" в Созопол и са започнали акция по издирването, ползвали са и джетове, за да обходят по-голям периметър Тежък челен сблъсък между два тира затвори пътя Русе - София край Луковит Тежък челен сблъсък между два тира затвори пътя Русе - София край Луковит Единият водач е транспортиран с медицински хеликоптер до Плевен, движението е спряно и е въведен обходен маршрут Първи случай на западнонилска треска у нас за сезона Първи случай на западнонилска треска у нас за сезона Мъжът е развил неврологични усложнения след почивка в Китен, лабораторният резултат потвърдил инфекцията на 21 август
Над 1,3 млн. българи пътуваха за три месеца, чужбина излиза по над 480 евро на човек Над 1,3 млн. българи пътуваха за три месеца, чужбина излиза по над 480 евро на човек Броят на туристите расте с 4,4% за година, а почивката и екскурзията остават водещата причина да стегнем багажа Земетресение с магнитуд 4,1 разтърси Централна Турция Земетресение с магнитуд 4,1 разтърси Централна Турция Трусът е регистриран край Пънарбашъ в окръг Кайсери на дълбочина 7 километра, след него последваха още няколко по-слаби земетресения Кой контролира Ормуз? Мините са обезвредени, обяви Тръмп, но протокът остава затворен Кой контролира Ормуз? Мините са обезвредени, обяви Тръмп, но протокът остава затворен Нито САЩ, нито Иран казват цялата истина, коментира бивш американски дипломат Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим Кофеинът, алкохолът, големите количества захар и тежките мазни храни могат да засилят част от неприятните усещания в напрегнати периоди Почина легендарната певица Доли Партън на 80 години Почина легендарната певица Доли Партън на 80 години Семейството на кънтри иконата потвърди тъжната новина след продължителен период на здравословни проблеми Тотнъм плати 75 млн. паунда за Савиньо, Манчестър Сити счупи трансферния си рекорд Тотнъм плати 75 млн. паунда за Савиньо, Манчестър Сити счупи трансферния си рекорд С бонусите пакетът стига до 85 млн. паунда, а летните разходи на лондончани вече преминаха границата от 300 млн. паунда Гърция остава в капана на жегата: До 40 градуса днес, рискът от пожари расте Гърция остава в капана на жегата: До 40 градуса днес, рискът от пожари расте Северните ветрове в Егейско море достигат 7 по Бофорт, а високите температури ще се задържат и в сряда Извънредно! Цял военен дрон се носи в морето южно от Царево, специализирани екипи пътуват към мястото Извънредно! Цял военен дрон се носи в морето южно от Царево, специализирани екипи пътуват към мястото По първоначална информация на Флагман.бг безпилотният апарат е запазен почти изцяло - досега по Южното Черноморие морето изхвърляше предимно останки, отделни части или тежко повредени машини Кутев: Прокуратурата в момента е спирачка, нов ВСС може да има до Нова година Кутев: Прокуратурата в момента е спирачка, нов ВСС може да има до Нова година До края на годината управляващите искат да придвижат кадровата смяна във ВСС и Инспектората, а есента ще покаже дали парламентът разполага с необходимите 160 гласа БДУ открива академичната 2026/2027 година на 21 септември БДУ открива академичната 2026/2027 година на 21 септември След официалната церемония за студентите от първи курс са предвидени срещи с деканите на факултетите и директорите на колежите
Кирил ПЕТКОВ, лидер на ПП Кирил ПЕТКОВ, лидер на ПП Не се определям като ляв или десен - аз съм прагматик Виц на деня Виц на деня Свекърва буди снаха си:
- Хайде, снахо, ставай, твоите приятелки отдавна са будни и шетат.
- А твоите като са умрели отдавна, аз давам ли ти зор?!
Виц на деня Виц на деня - Напоследък толкова изчетох за вредата от пушенето и пиенето, че реших от утре да спра...
- Кое - пиенето или пушенето?
- Четенето!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Купих си апартамент в Центъра на 'зелена карта'. Вече 10 години е на 'жълти павета', ама поне майсторите казаха, че до 2030 г. ще са готови с банята
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори