24-годишна хвърли нощното шкафче на дядо си, малко по-късно полиция почука на вратата ѝ
Оказало се, че всъщност в шкафа имало 418 патрона за огнестрелно оръжие. Нещата се изяснили, когато се установило, че покойният дядо е пенсиониран военен
24-годишно момиче от Ламия, Гърция е изхвърлило нощно шкафче, а малко по-късно полиция почука на вратата ѝ. По време на разговора с полицаите неназованото момиче обяснило, че шкафчето е на починалия ѝ дядо и че не знае какво има в него.
Освен шкафа, тя изхвърлила и други мебели, защото решила да ремонтира къщата, съобщава ProtoThema.
Оказало се, че всъщност в шкафа имало 418 патрона за огнестрелно оръжие. Нещата се изяснили, когато се установило, че покойният дядо е пенсиониран военен.
Историята беше разпространена от гръцките медии, а много потребители на социалните мрежи бяха изненадани от ситуацията.
„Изхвърлила е една мебел и не е погледнала какво има вътре? Ако бяха пари, часовник на дядо или завещание, бихте ли постъпили по същия начин?“, коментира един от потребителите.
„Имам позната, която изхвърли старото кресло на баща си, след като той почина. По-късно намери хартия, на която пишеше, че във фотьойла има скрити 300 евро“, допълва друг.
Превод и редакция: БЛИЦ
Семейство изкара 11 дни на ол инклузив и "забрави" да плати 2500 евро! Стигна се до късен арест на летището
Кошмарно престъпление: Младежи подпалиха ресторант с клиентите вътре
5-годишен с костюм на Батман спаси живота на възрастен мъж
Никола Цолов с нова голяма крачка към титлата във Формула 2
Брутално домашно насилие: Българин изби зъб на приятелката си и я изхвърли на улицата
Отиде си легенда на българския баскетбол
Тежка катастрофа на пътя Варна - София, три деца в болница
Ценно признание: Родните плажове сред отличниците в ЕС
Извънредно! Огромни пламъци лумнаха до голям хипермаркет, пет пожарни са на терен
Изпитана рецепта за пържени картофи: Златни правила за перфектна хрупкавост
Започва се: Зрелищна бойна гала нажежава Бургас
18/07/2026, Събота 15:18
17
Снимачна площадка с питони и варан се превърна в кървава баня, рапър с доживотна присъда
