Бургазлийка: Кой и кога ще оправи този тротоар пред строежа до Борисовата градинка
Над пет години той беше затворен заради стоящата се кооперация, а вече половин година стои разбит и прашен и по него не може да се преминава, пише тя
Бургазлийката Мария Христова пита кой и кога ще оправи тротоара на ул. „Княз Борис Първи“ №53 в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН“.
„Над пет години той беше затворен заради стоящата се кооперация, а вече половин година стои разбит и прашен и по него не може да се преминава. В района има много майки с колички, които са принудени да слизат на пътното платно, за да се придвижат, както и всички останали пешеходци. Кога строителят ще възстанови тротоара, разбит от него и няма ли общински власти, които да следят за това“, пита Мария Христова.
Флагман.бг припомня, че и друг път сме писали за проблем, създаден от строителите на същата сграда. През 2021 г. тежките машини превърнаха участъка пред строежа в лунен пейзаж.
Сигнал до Флагман! Опасна дупка стана гробница за автомобилни картери на ул. „Княз Борис“ в Бургас
Бургазлия призна за афера в Руен, съпругата му го разкри
Как да запазим паметта си с възрастта - съвети срещу когнитивен спад и деменция
Какво правеше тази чаша на масата на Мария Цънцарова
20 години любов: Как случайната среща на Мат Деймън и Лусиана Баросо се превърна в най-стабилния брак в Холивуд
Това са тайните синове на Путин
Въвеждат нови правила по кафетата в Турция
Почина известна писателка
Не съм терорист, оплака се германският принц Хайнрих XIII Ройс
Защо пъстървата е една от най-полезните риби на трапезата ни
Пробив: Комета може да е донесла живот на Земята! Учени откриха уникални градивни елементи
Учени с плашеща информация за ледник в Антарктида
Бургас се включи в антиправителствения протест

И така е от месеци и скоро НЕ му се види края
И така е от месеци и скоро НЕ му се види края