Бургазлийка: Кой и кога ще оправи този тротоар пред строежа до Борисовата градинка
Над пет години той беше затворен заради стоящата се кооперация, а вече половин година стои разбит и прашен и по него не може да се преминава, пише тя
Бургазлийката Мария Христова пита кой и кога ще оправи тротоара на ул. „Княз Борис Първи“ №53 в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН“.
„Над пет години той беше затворен заради стоящата се кооперация, а вече половин година стои разбит и прашен и по него не може да се преминава. В района има много майки с колички, които са принудени да слизат на пътното платно, за да се придвижат, както и всички останали пешеходци. Кога строителят ще възстанови тротоара, разбит от него и няма ли общински власти, които да следят за това“, пита Мария Христова.
Флагман.бг припомня, че и друг път сме писали за проблем, създаден от строителите на същата сграда. През 2021 г. тежките машини превърнаха участъка пред строежа в лунен пейзаж.
Сигнал до Флагман! Опасна дупка стана гробница за автомобилни картери на ул. „Княз Борис“ в Бургас
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

И така е от месеци и скоро НЕ му се види края
И така е от месеци и скоро НЕ му се види края