Нов ужас на АМ "Тракия" (СНИМКА)
Трима са ранени, единият е в тежко състояние
Нова тежка катастрофа затруднява движението по АМ "Тракия", съобщават очевидци. Инцидентът е в района на 142 км в платното в посока София.
По първоначални данни ПТП-о е самостоятелно. Кола се е блъснала в билборд. Трима са ранени, един от тях е в по-тежко състояние, допоълват очевидците.
През последните дни АМ "Тракия" буквално се превърна в гробище. Всеки ден стават сериозни произшествия и отнемат човешки животи. Заради катастрофите се стига и до затварянето на магистралата. Последният случай бе от вчера в участъка между Бургас и Камено, в посока София. Бус и лек автомобил се удариха, загина 62-годишна жена от Камено.
Виктор Тодоров - от изоставено дете до победител в "Като две капки вода"
Президентът: Да имаме държава на равноправие, законност и справедливост е заветът на Левски
Марин Станев - харизматичният лекар от Варна търси истинска любов в "Ергенът"
Монтирани са 80 нови кошчета за кучешки отпадъци и са подмени 350 алейни кошчета. Използвайте по предназначение
Почина легендарен треньор, направил легендата с "червения динамит"
Изненада: Бивш премиер стана част от кабинета Гюров
18 общини без аптека - жителите на Невестино пътуват 15 км за лекарства
Красавица от чужбина хвана последния билет за "Ергенът"
Ето го и първият българин на подиума на Calvin Klein в Ню Йорк
Традиционни игри, дегустации в деня на корейската култура в Бургас
Ивайло и Йордан са похитителите на момчето в Студентски град

Какво друго се очаква да стане ???