×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • България залята от животински трупове, рискът от епидемии и зарази расте
  • Иран е арестувал десетки души по обвинения в шпионаж
  • Работиш по-малко, но пак ти плащат: Тарикатски трик набира скорост, работодателите недоволстват
  • Протест на служители на градския транспорт в София
  • Гюров: Отпускат се великденски добавки за всички пенсионери
  • Шофьорските курсове: Цената може да достигне 1000 евро само заради скъпите горива
  • Наша сънародничка от Тел Авив: Изминалата нощ беше една от най-тежките от началото на конфликта
  • До 31 март с отстъпка: НАП пусна предварително попълнените декларации
  • Новият върховен лидер на Иран е жив и здрав, съобщи синът на Пезешкиан
  • Ще бъде ли блокирана отново София? Служителите на градския транспорт излизат на протест
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Пеевски: Провалиха се в опита да свалят Рая Назарян


Пеевски: Провалиха се в опита да свалят Рая Назарян
Кирил, Асен, Ники и Мики целунаха обратно пръстена на Кръстника, коментира председателят на ДПС Делян Пеевски
07 Август 2024, Сряда, 10:21 ч.
Автор: Флагман.Бг

Искаха да овладеят вътрешното и Министерството на електронното управление, за да си оправят изборите 

Държавният глава се опитва да изнуди някой да си сложи министри, да махне Калин Стоянов, за да може да назначи някой като Рашков или Демерджиев, да си сложи главен секретар, да си вземе електронното управление, каза председателят на ДПС Делян Пеевски, цитиран от Епицентър.БГ. 

Миналата седмица лидерът на партията показа списък с касиерите в енергетиката на Мистър Кеш. По този начин той нарича президента Румен Радев. Днес разкритията около далаверите в енергетиката продължават. Пеевски обясни, че тези дни е имало тайна среща в офисите на Христо Иванов за отстраняването на Рая Назарян.

"Радев трябва да си свърши работата, а не в момента да се опитва да се разбере с някого от "домовата книга" какви министри ще сложи на касиера му от Труд - Николай Копринков. Опитва се да изнуди някой да си сложи министри, да махне Калин Стоянов, за да може да назначи някой като Рашков или Демерджиев, да си сложи главен секретар, да си вземе електронното управление", каза председателят на ДПС.

"Наясно сте, че Кирил, Асен, Ники и Мики целунаха обратно пръстена на Кръстника. Върнаха се при баща си, като едни малки кученца, които се бяха отделили от кучкарниха“, добави той.
 


В категории: Политика


10
Коментара
10
Коментара по темата
10.
Климбо
12.08.2024 16:12:49
0
0
Свинята и на вас ли плаща,та всеки ден го публикувате????
9.
Shop4e
07.08.2024 14:17:16
3
6
Споко бате следващия път и теб няма да те има.
8.
С И С
07.08.2024 14:00:00
9
5
Хей ШМАТКИ,защо не побликувате коментари!???Евала на ПЕЕВСКИ.Начука го на глупаците,умните ще разберат.
7.
С И С
07.08.2024 13:55:56
8
5
Евала на ПЕЕВСКИ!!!Начука го на ГЛУПАЦИТЕ а УМНИТЕ ще го разберат.
6.
Христо Ковачки
07.08.2024 12:14:49
10
4
Аз съм с ДПС, БСП, ГЕРБ, ПП ПБ и всички които са на власт. Дидо е нашо момче, точно така мачкай конкуренцията Дидо, мачкай да изкупим фотоволтаиците за без пари и да сме само ние на пазара.
5.
продажни сте
07.08.2024 11:40:42
6
30
Свинята явно ви спонсорира яко. Само да пръдне и вие веднага отразявате миризливата пръдня.
4.
вили
07.08.2024 11:13:41
11
12
Корни ти си виновна че измъкна от нищото това хвърчило което е изтъкано от злоба алчност и нищо човешко в него Така ще се мъкне държавата още доста години в хаос и Кирчо Асенчо и още от тези тъпите пак ще ни скачат по главите живот свестен в тази страна няма да има доста дълго време младите да бягат и да се спасяват навън тук да останат само циганите и пенсионерите тогава мисър Кеш да им стане премиер
3.
Света е луд
07.08.2024 11:13:14
5
19
Всичко е наопъки. Края е близо, схемаджии се обявяват против схемите.
2.
Мда
07.08.2024 10:48:26
15
36
Коледа, Коледа идва, тогава ще видиш и мистър и мисис кеш, прасе.
1.
Мда
07.08.2024 10:47:19
13
37
Коледа, Коледа идва, тогава ще видиш и мистър и мисис кеш, прасе.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
"Магазин за хората" приключи 2025 г. със загуба от 284 хил. лв. "Магазин за хората" приключи 2025 г. със загуба от 284 хил. лв. Предварителният финансов отчет отчита разходи за 510 хил. лв., а държавното дружество продължава да развива мрежа от партньорски обекти в по-малки населени места Карай смело към безкрая! Сълзите днес са за Симеон, който остана завинаги на 33 Карай смело към безкрая! Сълзите днес са за Симеон, който остана завинаги на 33 След него остават почернено семейство, съкрушена съпруга, две малки деца и приятели, които още не могат да повярват, че Мони вече не е сред тях НАП с важна информация за данъчните декларации НАП с важна информация за данъчните декларации Потребителите, които имат персонален идентификационен код (ПИК) или квалифициран електронен подпис (КЕП), могат да се възползват от автоматично въведената информация Швейцарска технология за ендоскопска хирургия на гръбначния стълб вече в УМБАЛ „Дева Мария“ Швейцарска технология за ендоскопска хирургия на гръбначния стълб вече в УМБАЛ „Дева Мария“ Чрез нея се извършват минимално инвазивни операции   Великденски добавки ще получат 1,6 млн. пенсионери Великденски добавки ще получат 1,6 млн. пенсионери Пенсионерите с доход до линията на бедност ще получат 50 евро, а тези с пенсия до размера на минималната заплата - 20 евро, съобщи премиерът на заседание на Министерския съвет Анализатор предупреждава за риск  Румъния да бъде въвлечена в конфликт с Иран Анализатор предупреждава за риск  Румъния да бъде въвлечена в конфликт с Иран Разполагане на американски военни самолети в Румъния би поставило въпроси по международното право Шофьорските курсове у нас вървят към цена от 1000 евро Шофьорските курсове у нас вървят към цена от 1000 евро Браншът очаква промени в обучението за категория "В", сред които по-стриктно проследяване на часовете, реално нощно кормуване и нови изисквания към школите Парламентът изслушва министъра на електронното управление и ЦИК за подготовката на изборите Парламентът изслушва министъра на електронното управление и ЦИК за подготовката на изборите НС включи в програмата изслушване на Георги Шарков и членовете на Централната избирателна комисия, а искането за тема за охраната на европрокурора Теодора Георгиева не събра подкрепа Кажете истината на българите - отново е време за затягане на коланите Кажете истината на българите - отново е време за затягане на коланите Светът около нас става все по-несигурен Верижна катастрофа затруднява движението между Казанлък и село Овощник Верижна катастрофа затруднява движението между Казанлък и село Овощник Три автомобила са се ударили на пътя в Казанлъшко, няма данни за сериозно пострадали, а полицията регулира трафика в района
Как Бодьо/Глимт се превърна в европейска сензация Как Бодьо/Глимт се превърна в европейска сензация Бодьо е град с едва 45 000 жители, в регион с по-малко население от капацитета на някои от стадионите, които Жълтите орки посетиха по време на приключенията си този сезон Колко и къде са жертвите на сегашната война в Иран Колко и къде са жертвите на сегашната война в Иран Най-много убити на едно място са в девическото училище в Минаб, където загинаха всички ученички Либералните медии се провалиха покрай атентата в Ню Йорк Либералните медии се провалиха покрай атентата в Ню Йорк Си Ен Ен си изтри новината, „Ню Йорк таймс“ дори не спомена, че бомбаджиите са ислямисти  Дронове паднаха край летището в Дубай, четирима души са ранени Дронове паднаха край летището в Дубай, четирима души са ранени Въздушният трафик обаче продължава да се осъществява нормално на фона на продължаващите атаки на Иран срещу държави от Персийския залив Иран излъчи пропагандно видео с фигури, наподобяващи LEGO, на Тръмп и Нетаняху Иран излъчи пропагандно видео с фигури, наподобяващи LEGO, на Тръмп и Нетаняху Клипът, показан по иранската държавна телевизия, представя атаки срещу американски, израелски и британски цели и завършва с послание за жертвите в Минаб Иран спира петрола за враговете си, Европа и светът пред нов енергиен удар Иран спира петрола за враговете си, Европа и светът пред нов енергиен удар Има само един победите в тази война – Русия, коментира пък председателят на Европейския съвет Антонио Коща  Стрелба по консулството на САЩ в Торонто  Стрелба по консулството на САЩ в Торонто  Полицията разследва произведени изстрели край дипломатическата мисия в центъра на канадския град, а мотивът засега не е обявен Пентагонът се закани: Днес ще бъде най-интензивният ден на американските удари срещу Иран Пентагонът се закани: Днес ще бъде най-интензивният ден на американските удари срещу Иран Това заяви министърът на отбраната Пийт Хегсет на пресконференция В хранилищата на Нидерландия почти няма останал газ В хранилищата на Нидерландия почти няма останал газ По-малко от 30% от запасите остават в подземните хранилища в Европа като цяло Хърватия върна казармата след 19 години пауза Хърватия върна казармата след 19 години пауза 800 наборници вече започнаха обучение, а властите планират по 4000 души годишно да преминават през армията
Андрей ГЮРОВ, служебен премиер Андрей ГЮРОВ, служебен премиер Правителството ще подкрепи над 1 600 000 пенсионери с великденски добавки Виц на деня Виц на деня - Скъпа, чувствам се странно когато правим с*кс! Един път ми е топло, друг път - студено!
- Ами единият път е през Юни, а другият през Януари!
Виц на деня Виц на деня - Ау, колко готино ви е облякла мама с еднакви костюмчета! Да не сте близнаци?
- Госпожо, излезте от автомобила и си дайте документите!
- Да скъпи!
- Хайде миличка да направиш и за мен едно!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Политиката е като художествената гимнастика - обръчи от фирми, рязане на ленти, подхвърляне на топката, програма с медии и съчетание с бухалки!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори