×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Избират 12 кметове на кметства в страната, сред тях и в поморийското село Бата
  • Слънце с температури до 30° днес
  • Фериботът Свищов - Зимнич преустановява работа за неопределен период
  • Отровна риба балон във водите на Егейско море край Атина и Централна Гърция
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Когато нищо не може да помрачи щастието на двама влюбени и още за приказната сватба на Ния и Симеон Цветков


Когато нищо не може да помрачи щастието на двама влюбени и още за приказната сватба на Ния и Симеон Цветков
Секунди преди ритуала кръвното и пулсът на младоженеца се вдигат до такава степен, че се налага влюбените да си кажат заветното „Да”, седнали пред всички гости
06 Август 2024, Вторник, 20:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Вместо Менделсон, в най-щастливия ден на младоженците звучи „The Imperial March” от „Междузвездни войни“, а накрая се разразява и най-романтичната буря в живота им, а те танцуват и се целуват под дъжда

Концесионерът на Северния плаж в Бургас Симеон Цветков и неговата избраница Ния Михова-Цветков си казаха заветното „да“ на бляскава церемония, която събра над 160 гости край морския бряг. Изисканият хотел „Света Анастасия“ бе мястото, което булката избра за сватбеното тържество на младото семейство.

Гостите се забавляваха до зори с Борис Христов, F.O. и Пеева, ромският певец Веселин Маринов и поп-фолк певицата Димана.

Сватбарите бяха от цяла България, а също така и Германия, Кипър, Швейцария, Кения, Гърция, Русия, Великобритания и Австралия. За да успеят да се справят с настаняването, организаторите наемат целия хотел „Света Анастасия“, всички свободни помещения в хотел „Утопия Форест“, горската „Вила Камелия“ и дори настаняват част от гостите в хотел „България“ в центъра на Бургас, узна Флагман.бг от присъстващи на събитието, които изпратиха и няколко фотоса от щастливото събитие. За транспорта на гостите между хотелите е осигурен бус с шофьори за цялото денонощие.

В началото сватбарите са посрещнати с коктейли и лека музика, осигурена от опитния DJ Vesko. Следва ритуал на поляна върху скалите, гледащи към остров Света Анастасия.

Изглежда нищо не може да помрачи най-щастливия ден в живота на младото семейство, докато секунди преди ритуала кръвното и пулсът на младоженеца се вдигат до такава степен, че се налага влюбените да си кажат заветното „Да”, седнали пред всички гости.

Нестандартният ритуал се води от брата на булката Андрей Михов, който е творчески директор за едни от най-големите продукции във Великобритания.

Когато всичките гости се настаняват и речта му стига до момента, в който трябва булката да дойде, за изненада на всички, вместо Менделсон, от колоните започва да звучи „The Imperial March” от „Междузвездни войни“.

Веднага след ритуала младоженецът е придружен до хотелската си стая, където го преглежда лекар и се налага да лежи и да приема лекарства в продължение на два часа. На помощ идва дори и линейка, но за радост установяват, че на младоженеца е нужна само почивка, тъй като е слънчасал докато е обикалял да проследи дали цялата организация и настаняването на гостите вървят по план.

Гостите се настаняват и започват да се чудят, къде са младоженците, но вуйчото на булката Камен Воденичаров, взема микрофона и много умело успява да разчупи обстановката, като обяснил на гостите, че младоженецът не е „Избягал”. Малко по-късно, докато гостите тръпнат в очакване булката и младоженеца да се появят, противно на всички времеви прогнози, от Бургас се задават черни облаци и започва да вали пороен дъжд.

Дъждът обаче, само сплотява гостите, които влизат в ресторанта и се събират под навеса на хотела. В един момент, младоженецът станал от леглото, за да намери булката си, която отишла да провери как са гостите и за изненада на всички гости се появил под дъжда, хванал красивата Ния и двамата затанцували като по филмите под дъжда, разказват гостите, които все още се вълнуват след прекрасния и емоционален ден.

Ободрен от позитивната енергия на всички присъстващи, Симеон взел микрофона от диджея и с кратка реч призовал празненството да започне. Малко след това дъждът спрял, а представителите на агенция „The Locals”, които организирали събитието, моментално започнали да сменят всички мокри покривки и възглавнички, за да могат хората да се настанят и вечерята да продължи. През цялото време, кумовете Вероника и Владимир стояли до младоженците и както повелява традицията ги подкрепяли в болест и здраве.

За първи танц певецът Борис Христов, специално за тях, за първи път изпълнил „A Song For You”, в акомпанимент на награденото с грами изпълнение на Рей Чарлз. Роклите на булката са изработени от известните столичните дизайнерки София Борисова и Гергана Петрова (Vanitta Fashion), а за тортата младоженците се довериха на сладкарница "Креми".

В заключение, гостите твърдят, че това е най-добрата сватба, на която са ходили, а лошото време, не само, че не успя да развали щастието на двамата влюбени, а напротив – успя да го направи още по-специален.




В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
Димитър КИРЯКОВ Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ) Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ) 14/06/2026, Неделя 13:00 0
България Всички новини
Черна вест от Германия: Семейство от Бургаско с 2-годишно дете загина в зловеща катастрофа Черна вест от Германия: Семейство от Бургаско с 2-годишно дете загина в зловеща катастрофа Загиналите са от сунгурларското село Прилеп Цивилни патрулки погват джигитите в Бургас: Подмолен капан или краен респект по пътищата Цивилни патрулки погват джигитите в Бургас: Подмолен капан или краен респект по пътищата Докато критиците определят скритите патрули като дебнене за глоби, мнозина виждат в тях единствен шанс за овладяване на безнаказаността Министърът на туризма Илин Димитров: Курортите ни са готови, но туристи няма Министърът на туризма Илин Димитров: Курортите ни са готови, но туристи няма Основният отлив на чуждестранни посетители се наблюдава на два от най-важните за българския туризъм пазари, каквито са германският и румънският Берем и ревем! Производителите на ягоди са с унищожена реколта Берем и ревем! Производителите на ягоди са с унищожена реколта Голяма градушка е унищожила посевите  "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" При едната инициатива наивните даряват и част от средствата изчезват безследно, а при другата – ценностите се превръщат в национален спорт веднъж в годината София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Двамата водачи са откарани по спешност в болница, ранени са тежко В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) Турнирът е благотворителен, 30% от всички събрани такси ще бъдат дарени за успешния старт в професионален и личен план на млади хора от областта Два свята, различни ценности: София Прайд срещу Шествие за семейството днес Два свята, различни ценности: София Прайд срещу Шествие за семейството днес Патриарх Даниил повежда едното Ще бъде ли Дара звездата на София прайд, финансиран от враговете на България Ще бъде ли Дара звездата на София прайд, финансиран от враговете на България Организаторите призоваха последователите си във Фейсбук, ако я искат на сцената, да я тагнат, но все още не са обявили официално дали ще пее утре „Бангаранга“
Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки В социалните мрежи Тома Николов коментира защо привличането на известния криминалист е сериозна заплаха за политическите опоненти Иван Шишков за АМ „Черно море“: Чрез концесия ще я изградим по-бързо, по-качествено и без средства от държавния бюджет Иван Шишков за АМ „Черно море“: Чрез концесия ще я изградим по-бързо, по-качествено и без средства от държавния бюджет Подобна теза защитиха през седмицата и кметовете на Бургас и Варна  Как призрачният мегакомплекс Коста дел Кроко край Царево се превърна в бетонен капан за милиони евро Как призрачният мегакомплекс Коста дел Кроко край Царево се превърна в бетонен капан за милиони евро Историята започва през 2006 година, когато руските инвеститори Константин Циганов и Андрей Панпурин обещават да вложат сто и десет милиона евро в проекта Брутално покушение в Мексико разкрива кървавата реалност зад блясъка на Световното първенство по футбол Брутално покушение в Мексико разкрива кървавата реалност зад блясъка на Световното първенство по футбол Убиха кмет София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Според него не Москва е започнала войната в Украйна. Той изтъкна, че осем години се опитвал да убеди противника за мирно решение на проблема в Донбас Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Новината обяви пакистанският премиер Шехбаз Шариф, а иранският му колега Арагчи потвърди, че Меморандумът за разбирателство „никога не е бил по-близо“ "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" Освен плановите ремонтни дейности, има и пътен инцидент с аварирал ТИР в тунела "Траянови врата" Почина Дейвид Хокни - икона на попарта и съвременното изкуство Почина Дейвид Хокни - икона на попарта и съвременното изкуство Хокни е признат като един от най-значимите творци на XX и XXI век ЕС въвежда по-строги правила за контрол и прием на мигранти ЕС въвежда по-строги правила за контрол и прием на мигранти Рязко се увеличава ролята на граничните държави
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори