Водещ ортопед ще преглежда в ДКЦ „Бургасмед“ на 17 и 31 август
Запишете час на тел. 0892 222 525 или 056/ 999 980
Доц. д-р Пламен Минчев, дм, водещ специалист по ортопедия и травматология, ще проведе платени прегледи на пациенти в ДКЦ „Бургасмед“ в две съботи на месеца – на 17 и 31 август, от 10:00 часа. Той ще преглежда след предварително записване на тел. 0892 222 525 или 056/ 999 980.
Доц. Минчев е началник на Клиниката по ортопедия и травматология в МБАЛ „Света Анна“-Варна. В практиката си той лекува дегенеративни ставни заболявания, увреди на опорно-двигателната система, следоперативни усложнения, травми нуждаещи се от конструктивно костни пластики, а също остеомиелити и инфекции на костта. Интересите му са в областта на ендопротезирането на тазобедрена, колянна и лакътна стави, включително първично ревизионно ендопротезиране. Доц. Минчев не преглежда деца.
Изтъкнатият специалист има над 40-годишен медицински опит. Шест години е ръководил Клиниката по ортопедия и травматология във Военноморска болница – Варна. Освен това четири години е оглавявал отделение в Клиниката по ортопедия и травматология в болницата Едендейл в Питермарицбург, Република Южна Африка. От 2003г. до 2009г. е участвал във военни мисии, първо в Ирак и след това в Афганистан, в рамките на Военномедицинския отряд за бързо реагиране.
БСП ще оттегли предложението за гласуване след активна регистрация, обяви Киселова
Има две добри новини за Любо Пенев
ГЕРБ предлага закриване на антикорупционната комисия и връщане към стари механизми
Лихвата по студентските кредити намалява от 7 до 3 процента след решение на НС
Студ и валежи обхващат България през втората половина на януари
Разследват канал за фалшиво евро след сигнал от търговец в Казанлък
80-годишният мъж се опитва да пътува от Тенерифе с починалата си съпруга
Патрулка падна в дере, има ранен полицай
САЩ и Дания не се разбраха за Гренландия, НАТО изпраща войски
Задържаха двама с марихуана в Бургас - единият е непълнолетен
Почина 200-килограмовият пациент, за чийто живот се бориха в "Пирогов"
Почерня от полиция пред "Къщата на ужасите" на бургаската ул. "Кирил и Методий", има труп
