×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Уникалната Първа дама в света


06 Август 2024, Вторник, 11:31 ч.
Автор: Флагман.бг

Зеленская пристигна в Истанбулския университет, където повече от 7 години се обучават турски специалисти по украински език и литература

През уикенда първата дама на Украйна Елена Зеленская пристигна на бизнес посещение в Турция. Съпругата на украинския президент Володимир Зеленски се показа в стилна визия и изглеждаше ненадмината. И именно тук много модни експерти направиха паралел с визията на Зеленска от преди време, когато тя и съпругът й бяха в САЩ. Тогава Елена се появи в интересни одежди, в които бе открита невероятна символика.

Сега първата дама на Украйна го направи отново! Този път в турската столица. Зеленская пристигна в Истанбулския университет, където повече от 7 години се обучават турски специалисти по украински език и литература. Там се срещна с ученици и учители. 

Първата дама на Украйна изрази благодарност на декана на Факултета по литература Севтап Кадиоглу за развитието на украинистиката. Тя подари на университета и украински книги, които разказват за страната ни. Те ще попълнят украинската книжна лавица, която отвори врати през 2023 г.

„Те са не само бъдещи (или по-скоро настоящи) преводачи, но специалисти по международни отношения, които знаят, обичат, популяризират и ще популяризират украински, ще допринесат за по-доброто разбиране на Украйна в Турция и обратно“, каза Елена на студентите в Истанбулския университет.

За важното събитие съпругата на държавния глава избра делова, но в същото време изискана и стилна визия. Тя заложи на син костюм, състоящ се от вталено сако и прави панталони с гънки.

Зеленская добави интересен акцент към визията си - бял шал. Беше зашит в ревера на сакото. 

Елена също беше обута в кремави обувки.

Първата дама на Украйна, както винаги, бе с дискретен грим и прибрана коса на кок. Тя допълни цялостната си визия с малки сребърни обеци. / jenata.blitz.bg


В категории: Животът


2
Коментара
Тервел ИЛИЕВ В Бургас е топло, в Западна България - не В Бургас е топло, в Западна България - не 27/11/2025, Четвъртък 08:30 0
Тервел ИЛИЕВ Орбан ще се срещне с Путин в Москва Орбан ще се срещне с Путин в Москва 26/11/2025, Сряда 20:40 3
Флагман.БГ Зографски влезе в Топ 30 във Фалун Зографски влезе в Топ 30 във Фалун 26/11/2025, Сряда 20:18 0
Флагман.БГ Затварят родилно отделение Затварят родилно отделение 26/11/2025, Сряда 19:21 0
2
Коментара по темата
2.
Хихи
06.08.2024 12:56:08
1
8
и какво е уникалното , освен харчене на европари ?!
1.
ония
06.08.2024 12:51:34
1
10
има кой да им дава пари на тия двамата и много ясно че ше си копува скъпи парцалки не е луд тоя дето яде баницата и стига вече ни занимавайте с тия двамата олигофрени
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Депутатите решават за въвеждане на служител по почтеността в публичните предприятия Депутатите решават за въвеждане на служител по почтеността в публичните предприятия Законовите промени са свързани с въвеждането на система за управление на риска   В Бургас е топло, в Западна България - не В Бургас е топло, в Западна България - не В райони от страната се усеща зимен полъх Бургаски депутат нападнат от протестиращите в София, ранени са и трима полицаи Бургаски депутат нападнат от протестиращите в София, ранени са и трима полицаи Ясно е, че народният представител на „Възраждане“ няма нищо общо с бюджета на клиентелата на ГЕРБ и остава загадка каква е истинската причина за протеста Васил Божков се появи на протеста, граждани реагираха остро Васил Божков се появи на протеста, граждани реагираха остро "По-добре да не сте тук", обърнаха се към него хора от митинга Култово: Софиянци "решиха" проблема с боклука, полицай се прави на гущер Култово: Софиянци "решиха" проблема с боклука, полицай се прави на гущер Гневни протестиращи засипаха държавен автомобил с всевъзможни предмети Излязоха ли депутатите от парламента - къде спаха? Излязоха ли депутатите от парламента - къде спаха? Народните представители все пак успяха да напуснат сградата, не им се наложи да нощуват под обсада Смели жени излязоха от парламента, но бяха повалени на земята и ги замерваха с бутилки Смели жени излязоха от парламента, но бяха повалени на земята и ги замерваха с бутилки Двете дами бяха качени в полицейска камионетка и още не могат да се приберат по къщите си при своите близки Бащата на Сияна отказа номинация за  „Човек на годината“ и призова БХК да награди убиеца й Бащата на Сияна отказа номинация за „Човек на годината“ и призова БХК да награди убиеца й Той припомни, че преди време убиецът на Андрей Монов беше предложен за отличието пак от Българския хелзинкски комитет Лют спор в Народното събрание, Ивайло Мирчев ядоса Йордан Цонев с покана за среща с народа Лют спор в Народното събрание, Ивайло Мирчев ядоса Йордан Цонев с покана за среща с народа Опозиционният народен представител едва не предизвика бой, разпали страстите като провокира депутати от управляващото мнозинство  Блокираните депутати ще спят в парламента, протестът ще е денонощен Блокираните депутати ще спят в парламента, протестът ще е денонощен Нека да се хванем за ръце около сградата на парламента, за да е ясно, че ние хвърляме бутилките, призова Асен Василев
Най-дългият директен полет ще свързва Китай с Аржентина Най-дългият директен полет ще свързва Китай с Аржентина Ще отнема над 1 ден Съд в Турция осъди журналист на 4 години затвор за „заплаха“ срещу Ердоган Съд в Турция осъди журналист на 4 години затвор за „заплаха“ срещу Ердоган Той беше арестуван през юни, след като обсъди анкета, според която 70% от хората се противопоставят на Ердоган да стане президент до живот Защо Папа Лъв XIV избра Турция за първа задгранична визита Защо Папа Лъв XIV избра Турция за първа задгранична визита Ето какво определя и важността на това посещение Колумбийският президент: Натискът на САЩ върху Венецуела е заради петрол, не заради наркотици Колумбийският президент: Натискът на САЩ върху Венецуела е заради петрол, не заради наркотици Обвинението му идва на фона на нарастващата американска военна активност в Карибите и Тихия океан Apple си връща трона: iPhone 17 изстрелва компанията на върха на световния пазар Apple си връща трона: iPhone 17 изстрелва компанията на върха на световния пазар С рекорден ръст в продажбите и нови модели в подготовка, Apple измества Samsung и се готви да остане №1 до 2029 г. 15-годишни австралийци атакуват в съда националната забрана на социалните мрежи 15-годишни австралийци атакуват в съда националната забрана на социалните мрежи Активистите, нарекли се "Проект дигитална свобода", като това е най-новият им опит да блокират закона Ужасяващо: Извадиха от водата безжизненото тяло на млад футболист Ужасяващо: Извадиха от водата безжизненото тяло на млад футболист Играчът беше два дни в неизвестност Мелания Тръмп посрещна елхата пред Белия дом в бяло палто Мелания Тръмп посрещна елхата пред Белия дом в бяло палто Съпругата на американския президент се появи публично под звуците на военен оркестър Тръмп праща преговарящи в Москва и Киев, отказа се от крайния срок за мирното споразумение Тръмп праща преговарящи в Москва и Киев, отказа се от крайния срок за мирното споразумение Крайният срок за мен е, когато всичко приключи, каза американският президент Италия изгони опасния имам от Торино, подклаждал джихад срещу християните Италия изгони опасния имам от Торино, подклаждал джихад срещу християните Шейх Шахин е арестуван, лишен от гражданство и експулсиран заради крайни религиозни послания, създаващи риск за националната сигурност
Бойко Борисов Бойко Борисов "Постна пица – Дянков" няма да предложа пак Виц на деня Виц на деня Техника за овладяване на гнева:
1. Поемете дълбоко въздух
2. Затворете едното си око.
3. Издишайте.
4. Стреляйте!
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, пусни ме под юргана. Студено ми е.
- С гащи не може. Тук има дрескод!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Едно време с какви хубави имена кръщаваха децата! Сега го повикаш в парка по име и пет кучета дойдат при теб!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори