Обикаля Дубай с дрехи за 10 лева от Temu
Ивка Бейби се облича с китайските парцали
Луксът я гали! Скандалната водеща Ива Иванова, по-известна като Ивка Бейбе се фука с тузарска екскурзия в Дубай, на която разхожда дрешките си от Тему за по 20 и по-малко лева. Това забелязаха наблюдателни читатели на Intrigi.bg, които разпознаха комплектите на Ивка, закупени от нашумелия сайт за евтини китайски стоки.
Така например, един от любимите тоалети на Ива – кроп от две части с пола и топ с щампа пейсли, може да бъде намерен в Тему за не повече от 20 лева. Наша проверка например откри полата за 19, 27 лв., без да отчитаме постоянните отстъпки на сайта, с които подобен артикул би могъл да излезе на цената от 7-8 лева.
Интернет потребители веднага забелязаха и други модели на Ивка Бейбе, които са типични за евтиния сайт за китайски парцалки.В същото време обаче скандалната репортерка обича да парадира с луксозни марки и е върл фен на пластичните операции, както личи от километри. В интернет зевзеци се шегуват, че не само дрехите й са от Тему, а носът и гърдите – също!
.jpg)
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!

аз категорично се разграничавам от такива български помияри като вас,щото сте прости,тъпи,злобни и завистливи мърши....от българи хубаво не съм видял,щото все искате да прецакате себеподобните си,да лъжете,да мамите,да гледате сеир и да се подигравате с хората.....
ясен ли съм,мършляк долен...!!!!
то и преди 100 години ви го казаха...
НЕ СТЕ НАРОД,А МЪРШИ...!!!
до 11 и 12
до 5 меката китка
между другото и чеп за зеле не става от теб....
до 2