Обикаля Дубай с дрехи за 10 лева от Temu
Ивка Бейби се облича с китайските парцали
Луксът я гали! Скандалната водеща Ива Иванова, по-известна като Ивка Бейбе се фука с тузарска екскурзия в Дубай, на която разхожда дрешките си от Тему за по 20 и по-малко лева. Това забелязаха наблюдателни читатели на Intrigi.bg, които разпознаха комплектите на Ивка, закупени от нашумелия сайт за евтини китайски стоки.
Така например, един от любимите тоалети на Ива – кроп от две части с пола и топ с щампа пейсли, може да бъде намерен в Тему за не повече от 20 лева. Наша проверка например откри полата за 19, 27 лв., без да отчитаме постоянните отстъпки на сайта, с които подобен артикул би могъл да излезе на цената от 7-8 лева.
Интернет потребители веднага забелязаха и други модели на Ивка Бейбе, които са типични за евтиния сайт за китайски парцалки.В същото време обаче скандалната репортерка обича да парадира с луксозни марки и е върл фен на пластичните операции, както личи от километри. В интернет зевзеци се шегуват, че не само дрехите й са от Тему, а носът и гърдите – също!
.jpg)
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
3
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

аз категорично се разграничавам от такива български помияри като вас,щото сте прости,тъпи,злобни и завистливи мърши....от българи хубаво не съм видял,щото все искате да прецакате себеподобните си,да лъжете,да мамите,да гледате сеир и да се подигравате с хората.....
ясен ли съм,мършляк долен...!!!!
то и преди 100 години ви го казаха...
НЕ СТЕ НАРОД,А МЪРШИ...!!!
до 11 и 12
до 5 меката китка
между другото и чеп за зеле не става от теб....
до 2