Обикаля Дубай с дрехи за 10 лева от Temu
Ивка Бейби се облича с китайските парцали
Луксът я гали! Скандалната водеща Ива Иванова, по-известна като Ивка Бейбе се фука с тузарска екскурзия в Дубай, на която разхожда дрешките си от Тему за по 20 и по-малко лева. Това забелязаха наблюдателни читатели на Intrigi.bg, които разпознаха комплектите на Ивка, закупени от нашумелия сайт за евтини китайски стоки.
Така например, един от любимите тоалети на Ива – кроп от две части с пола и топ с щампа пейсли, може да бъде намерен в Тему за не повече от 20 лева. Наша проверка например откри полата за 19, 27 лв., без да отчитаме постоянните отстъпки на сайта, с които подобен артикул би могъл да излезе на цената от 7-8 лева.
Интернет потребители веднага забелязаха и други модели на Ивка Бейбе, които са типични за евтиния сайт за китайски парцалки.В същото време обаче скандалната репортерка обича да парадира с луксозни марки и е върл фен на пластичните операции, както личи от километри. В интернет зевзеци се шегуват, че не само дрехите й са от Тему, а носът и гърдите – също!
.jpg)
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

аз категорично се разграничавам от такива български помияри като вас,щото сте прости,тъпи,злобни и завистливи мърши....от българи хубаво не съм видял,щото все искате да прецакате себеподобните си,да лъжете,да мамите,да гледате сеир и да се подигравате с хората.....
ясен ли съм,мършляк долен...!!!!
то и преди 100 години ви го казаха...
НЕ СТЕ НАРОД,А МЪРШИ...!!!
до 11 и 12
до 5 меката китка
между другото и чеп за зеле не става от теб....
до 2