Обикаля Дубай с дрехи за 10 лева от Temu
Ивка Бейби се облича с китайските парцали
Луксът я гали! Скандалната водеща Ива Иванова, по-известна като Ивка Бейбе се фука с тузарска екскурзия в Дубай, на която разхожда дрешките си от Тему за по 20 и по-малко лева. Това забелязаха наблюдателни читатели на Intrigi.bg, които разпознаха комплектите на Ивка, закупени от нашумелия сайт за евтини китайски стоки.
Така например, един от любимите тоалети на Ива – кроп от две части с пола и топ с щампа пейсли, може да бъде намерен в Тему за не повече от 20 лева. Наша проверка например откри полата за 19, 27 лв., без да отчитаме постоянните отстъпки на сайта, с които подобен артикул би могъл да излезе на цената от 7-8 лева.
Интернет потребители веднага забелязаха и други модели на Ивка Бейбе, които са типични за евтиния сайт за китайски парцалки.В същото време обаче скандалната репортерка обича да парадира с луксозни марки и е върл фен на пластичните операции, както личи от километри. В интернет зевзеци се шегуват, че не само дрехите й са от Тему, а носът и гърдите – също!
.jpg)
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

аз категорично се разграничавам от такива български помияри като вас,щото сте прости,тъпи,злобни и завистливи мърши....от българи хубаво не съм видял,щото все искате да прецакате себеподобните си,да лъжете,да мамите,да гледате сеир и да се подигравате с хората.....
ясен ли съм,мършляк долен...!!!!
то и преди 100 години ви го казаха...
НЕ СТЕ НАРОД,А МЪРШИ...!!!
до 11 и 12
до 5 меката китка
между другото и чеп за зеле не става от теб....
до 2