Обикаля Дубай с дрехи за 10 лева от Temu
Ивка Бейби се облича с китайските парцали
Луксът я гали! Скандалната водеща Ива Иванова, по-известна като Ивка Бейбе се фука с тузарска екскурзия в Дубай, на която разхожда дрешките си от Тему за по 20 и по-малко лева. Това забелязаха наблюдателни читатели на Intrigi.bg, които разпознаха комплектите на Ивка, закупени от нашумелия сайт за евтини китайски стоки.
Така например, един от любимите тоалети на Ива – кроп от две части с пола и топ с щампа пейсли, може да бъде намерен в Тему за не повече от 20 лева. Наша проверка например откри полата за 19, 27 лв., без да отчитаме постоянните отстъпки на сайта, с които подобен артикул би могъл да излезе на цената от 7-8 лева.
Интернет потребители веднага забелязаха и други модели на Ивка Бейбе, които са типични за евтиния сайт за китайски парцалки.В същото време обаче скандалната репортерка обича да парадира с луксозни марки и е върл фен на пластичните операции, както личи от километри. В интернет зевзеци се шегуват, че не само дрехите й са от Тему, а носът и гърдите – също!
.jpg)
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

аз категорично се разграничавам от такива български помияри като вас,щото сте прости,тъпи,злобни и завистливи мърши....от българи хубаво не съм видял,щото все искате да прецакате себеподобните си,да лъжете,да мамите,да гледате сеир и да се подигравате с хората.....
ясен ли съм,мършляк долен...!!!!
то и преди 100 години ви го казаха...
НЕ СТЕ НАРОД,А МЪРШИ...!!!
до 11 и 12
до 5 меката китка
между другото и чеп за зеле не става от теб....
до 2