Откриха го в безсъзнание и откараха в болница
По-рано тази седмица „възпитаникът“ на High School Musical беше забелязан да се появява на сцената с DJ Martin Garrix
Зак Ефрон e бил откаран в болница по време на почивка си в Ибиса, Испания. 36-годишният актьор е претърпял „малък инцидент по време на плуване“ във вила в петък, съобщи TMZ.
Съобщава се, че Ефрон е бил открит в басейна от двама служители на вилата и е бил откаран в болницата „като предпазна мярка“. Негов представител каза, че актьорът е изписан от болницата в събота сутринта и е добре, предава NYP.
По-рано тази седмица „възпитаникът“ на High School Musical беше забелязан да се появява на сцената с DJ Martin Garrix по време на изпълнението му в клуб в Ибиса.
Във видео, заснето от феновете на музиканта на "Animals" в TikTok, Ефрон може да бъде видян да се разхожда на сцената по време на една от песните на Гарикс и да танцува редом с него, под много аплодисментите на тълпата.
От началото на лятото Ефрон има множество публични изяви, за да популяризира нов филм. В него Ефрон играе Крис Коул, млад актьор, който се влюбва в овдовяла писателка на име Брук (Никол Кидман).
Дете задигна пикап и прегази до смърт 9 будистки монаси
Полицаи се извиняват за слабо разследване на смъртта на тийнейджър
Нова изящна придобивка за Ахелой
11-годишно момче почина, след като се събуди с прилеп на лицето
Българин уби баба си по зловещ начин
Обвиниха голяма рок звезда в педофилия
16 деца гледани в къща на ужасите, полицията потресена
Мъж се хвърли под водата срещу 6-метров звяр, за да спаси любимата си
Риалити скандал! Арестуваха британския Ерген - изнасилвал момичетата
Подробности за фаталното нападение от алигатор по време на излет
България е втора в ЕС по ръст на жилищата и наемите в началото на 2026 г.
Гръмотевични бури, проливни валежи и риск от градушки в много райони на България (КАРТА)

тогава игра с Дуейн Джонсън Скалата