Треньорът на Светла Каменова – абсолютно нареден мач, чист грабеж!
Още като видях съдийския състав, нсичко ми стана ясно, каза Борислав Георгиев
Ограбената от Международния олимпийски комитет и от съдиите наша боксьорка Светла Каменова отказа да застане пред камерата на БНТ, явно бясна от тази гигантска несправедливост, която по идеологически причини зачеркна четиригодишния й труд и надежди да донесе медал за България от Олимпиадата в Париж.
Затова пък треньорът й Борислав Георгиев не спести коментара си за срещата:
„Абсолютно нареден мач, само като видях съдийския състав. За мен първият и вторият рунд бяха наши. Тайванката играеше мръсно. Като влезеше в клинч, падаше. Възмутен съм съдиите да правят, каквото си искат. Но щом МОК подкрепя тези две състезателки, нормално е и съдиите да ги подкрепят“, каза той.
Вчера на официалната си страница във Фейсбук бившият конституционен съдия Георги Марков, който от години живее в Будапеща, написа, че унгарската боксьорка Луца Хамори, която загуби по точки в три рунда от транджендъра от Алжир Имейн Хелиф , ще получи като обезщетение за ограбването на труда и надеждите й 50 000 долара от Международната боксова асоциация /МБА/. В момента медийните рупори на либерал-глобализма подхвърлят опорката, че МБА е близка до Русия и Владимир Путин. Целият нормален свят обаче вижда, че царят на глобализма и либерализма е гол.
Руски дронове удариха родилен дом в Одеса, има жертва и ранени
На 31 март 4 зодии ще се радват на изобилие
От 1 април в Гърция наемите минават само по банка
Съдия твърди за натиск в конкурс за председател на административния съд
След седмици на атаки и милиардите похарчени - Иран не е обезоръжен
Абитуриенти от Царево поканиха учителите си на бала с дрон шоу над града
Рая Назарян участва в парламентарната среща на върха в Киев
Министър Янкулов предлага ВСС да освободи Борислав Сарафов за дисциплинарни нарушения
Брент над 115 долара при ново напрежение около Ормузкия проток
Големият талант Георги Аладжов направи силен дебют за мъжкия тим на Нефтохимик
Адвокат твърди за заплахи и укриване по случая с прокурорския син от Перник
Разбиха схема "Оръжия срещу канабис" в България, Испания и Гърция

Вместо нон стоп да се троли в стил вечно дерби Левски-ЦСКА, защо не засегнеш темата, че нашата спортистка в подобна ситуация?
Или си тук да следиш за друг вид коментари, понежи си платен?
Като излезоха за мача, легитимираха това нЯщо !
Сега вече каквото и да кажат звучи оправдателно.
Бойкот трябваше.
Факта е, че излезе да се бие срещу
мъж.
Сега кво рИве ?
Мислеше, че ще и дадът фандък ли ?
Глупава постъпка !
Веч бий дванадесети кобен час и ще сразим престъпната ви власт.