Вижте как пияна британска туристка скъса синджира в Слънчев бряг
Видеото се превърна в хит в Англия, а девойката сигурно дълги години ще съжалява заради лудото си българско лято
Мъртво пияна британка, правеща се на маймуна на централната алея в най-големия български курорт Слънчев бряг се превърна в сензация в социалните мрежи във Великобритания.
Момичето, което е на видима възраст 19-20 години ходи като шимпанзе между туристите, а десетки я снимат и се подиграват. Видеото се превърна в абсолютен хит със стотици хиляди гледания, а британци шеговито прекръстиха Sunny beach на Monkey beach.
Свидетели твърдят, че момичето е било тотално неадекватно, вероятно или много пияна или здраво надрусана.
За британците Слънчев бряг отдавна е един от топ курортите в Европа, където могат да се забавляват. Някои от тях, като тази от видеото, брутално късат синджира, а предвид епохата, в която живеем след време много ще съжаляват заради лудото си българско лято.
Вижте видеото:
MAX FIGHT превръща своята сцена в поле за добро дело
НАП: Търговци на автомобили „втора употреба“ продават документално на по-ниски цени
Дъщерята на Коцето шашна всички по време на концерта на баща си (СНИМКА)
Съвпадът на Венера и Юпитер създава тайфун на богатството за тези две зодии от 1 април
България не влезе дори в топ 3 при душманите на Соломоновите острови
Тол камери ни показват пътя и трафика в реално време
Вземам една тортила, навивам, нарязвам на лентички и приготвям вкусотия, за която всички се избиват!
Бихме на футбол Соломоновите острови с 10:2. Това ли е рекордът?
Мъж нахлу в жилището на бивша приятелка и уби баща й, който се опитал да я спаси
Отбор от Чемпиъншип върна в играта 78-годишния Рой Ходжсън
Иран върна три кораба от Ормузкия проток, обяви маршрута за затворен за „врагове“
Пияна украинка с 2,22 помля Мерцедеса си в Свети Влас

Образно казано като нашите цигани, с разликата, че те могат да си позволят евтина почивка извън границата на GB
Коджакафалията е баша на Бургас!
Та ......
Се превърна в "слънчака", еврогйската клоака, където утайката на обществото се събира да се друса, пиянства, ебе циганки-проститутки и слуша чалга.
Нека си пишат селските коментари
Празни работи!
О е ееее
Срам за Хомо Сапиенс!