Става ли за психоложка
Мони ще се пробва в нова сфера
След като се пробва в журналистиката, варненската фурия реши, че най-доброто решение за нея ще бъде професионално да влиза под кожата на хората, каквито умения природно тя притежава. Красавицата се записа да учи във Великотърновския университет и вече се вижда като „оторизиран психолог“.
„Психолог и оратор се раждаш, не ставаш впоследствие. Аз умея да работя с човешки материал от край време.
Моята въпиеща проницателност вижда човешките ходове в перспектива, а красноречието презентира мислите ми така, че да натискат болното място, но и да галят слуха“, споделя огнената брюнетка от втория сезон на любовното риалити.
И продължава: „Това не се учи в никой университет. Знанията, които ще придобия тук, само ще разгърнат моя пълен потенциал. Ще мога още по-ловко да лекувам, но и да разболявам, всекиму според заслугите. Реших! Ще стана оторизиран психолог“.
Майсторката на кръшните ориенталски танци май се отказа от телевизионното репортерстване, което пробва в местен сайт в родната Варна.
„Аз съм от хората, които винаги искат повече от себе си, живота и околните. Не мога да живея, без да имам главозамайващо голяма цел, в която да влагам цялата си енергия. Когато бях на 17 г., започнах да танцувам по варненските кръчми, водена от мечтата си един ден да стана най-известната и скъпо платена ориенталска танцьорка в България“, разкрива Мони Зенгиннер.
След "Капките" Етиен Леви мина във фолка, пише песни за ретро фурията Лия
МВР арестува кмета на кърджалийското Солище
Сексологът Тейлър изброи ползите от редовните интимни ласки
Къде най-много си купуват шофьорските книжките
Путин опаса резиденцията си с 27 системи за ПВО
Внимание, туристи: BOOKING.COM е хакнат, пазете си парите
Изхвърляме храна за 300 евро годишно: Тези данни ще ви изумят!
Почистване на пералня с лимонена киселина: премахва котлен камък и мухъл
18 години по-късно! Мария Игнатова все още пази първия си подарък от Рачков
Намериха трупа на 46-г. мъж между блокове във Варна, има следи от насилие
Метео Балканс с прогноза за април: Студеният фронт идва от Сибир
Светлана Василева: Още набирам номера му…
