×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Бивш френски сенатор е упоил депутатка, за да я изнасили. Признаха го за виновен
  • Тръмп поднови заплахите за удари срещу Иран
  • Издирват заподозрян за убийство във Варненско
  • Жена е с множество ухапвания след нападение от овчарка в Казанлък
  • Ангел Кунчев предупреди за втора вълна грип, този път щам Б
  • Авиокомпании въвеждат такса за разговор с човек
  • Ушаков: Тръмп предложи на Русия да обмисли среща между Путин и Зеленски
  • МОН с визия за въвеждане на изкуствения интелект в родното образование
  • Оранжев и жълт код за интензивни валежи в 14 области на страната
  • Избухва порно скандал в Бургас, за който дълго ще се говори
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Много е алчна


04 Август 2024, Неделя, 11:10 ч.
Автор: Флагман.бг

Отрязаха я за Биг Брадър

Ивка Бейбе е била сред поканените да участват в новия сезон на „Биг Брадър“, но малко по-късно е била отрязана от продуцентите заради прекомерната й алчност. Популярната инфлуенсърка, която зрителите на Нова тв наскоро гледаха в „Черешката на тортата“, където ги вбеси с претенциите си, сама се предложила за участие.

В едно от интервютата си тя заяви, че мечтае да влезе в Къщата, след което получила покана от екипа на риалитито. Заради нереалистично високия хонорар, поискан от Ивка в размер на поне 50 бона за двата месеца, в които ще остане в Къщата, от шоуто се отказали от присъствието й, тъй като не разполагали с подобен бюджет. Те й предложили скромната сума от 10 000 лева, които обаче нахаканата мадама сметнала за подигравка и категорично отказала да участва, пише „Уикенд“.

Както вече стана ясно тазгодишния „Биг Брадър“ няма нищо общо с предходните сезони. Риалитито ще се излъчва от 22 ч. и едва ли ще има пищни лайфове. Съответно не са предвидени и високи хонорари за участниците.


В категории: Животът


26
Коментара
26
Коментара по темата
26.
Крал Артур
06.08.2024 10:03:10
1
8
Трябва ли да е публичен кифляк за да я канят,това шоу е за комплексари тъпунгели,защо не участват обикновенни хора.що не ми предложите 10 бинки,да се изпърдам по цял ден.засрамете се бе смешниковци,затова никой не ви гледа.
25.
Bahur
06.08.2024 09:55:55
0
5
А за цигански пишки аллчна ли е .такива инфлухуйосмуци трябва да обслужват дранголниците за освежаване на настроението на престъпните елементи
24.
Марян Мазния
06.08.2024 09:53:59
0
10
Груба селска!
По принцип не говорят против жените,но в случая,това е едно грозновато момиче,което пробива с изключителна простотия,пошлост и секс тъпотии....за сеир става...но без красота и женственост тя няма друг избор!
Може би чалга-селяните я харесват но да имаш апетит за такива суми...
АБСУРД
23.
И тоя
06.08.2024 09:03:30
0
9
Урод са е взел за личност за звезда Нора Недкова сперми грозни
22.
Местан
05.08.2024 23:16:42
0
14
Аман от пластмасови физиономиио ....местяяяяяя
21.
*********
05.08.2024 23:13:13
0
8
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
20.
Kaloqn
05.08.2024 22:46:26
0
15
Кой ще даде 50 бона на тая парантия и свиркаджийка, през която са минали повече мъже, отколкото са загинали на фронта от първата и втората световна война взети заедно???
19.
Порно
05.08.2024 21:54:21
2
8
60 дни по 10 мющерии на ден, по стотачка от всеки. Вадим по 5 дни месечно, и се вижда, че правилно е поискала 50 000 пропуснати ползи.
18.
Аlex
05.08.2024 19:43:50
2
16
ОТКЪДЕ ГО ИЗКОПАХТЕ ТУЙ ГРОЗНОТО НА СНИМКАТА ВЕ?
17.
Инфлуенца
05.08.2024 10:56:15
1
31
Тази я блокирах във фейсбука за да не ми излиза. Нищо против табуретките, но това дрезгаво гласче, го е придобила с години да ѝ го бутат до сливиците.
16.
Нищо не знам
05.08.2024 09:53:40
0
19
Тая не ме кефи, ама, 10к за 2 месеца наистина си е подигравка. Ивка Бейбе, Киро Брейка...ти да видиш
15.
Шморца
05.08.2024 01:34:37
2
27
Трябвало е да приеме 10х такмо щяха да и стигнат да си оправи кривите зъби дето драскат като прави някои неща.
14.
Ифчу бейби
05.08.2024 00:55:12
4
31
Грозен ялов Хермафродит е този ивка помия
13.
Правец
04.08.2024 23:28:18
9
11
Че право си е искала. Тия наглите у тиливизора да са ибътъ без пари и магаре не се снима. Педерасиййй.
12.
*********
04.08.2024 23:02:11
2
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
11.
Миряна
04.08.2024 22:35:08
5
21
Боже опази България от тия да не казвам мръсни момичета,ако бяхме останали под турско щеше да види тая за пари ли ще мисли и ще потурчат и щеше да е помакиня или в някой султански харем
10.
АПК
04.08.2024 21:50:58
2
43
На малката дри- ня трябва да се намери истинска работа.Например,в селското стопанство.
9.
Тони
04.08.2024 20:58:44
2
38
Селската пръчка да върви да прай дудуци и да види колко ши може да изкара голямата кавалжийка...
8.
Мимокмок
04.08.2024 20:30:29
3
46
Тая па коя е ????И кой я познава тая селска пръчка????Па и с претенции????
7.
НЕ Е ИВКА
04.08.2024 20:10:16
2
42
А Сливка миризливка
6.
Една
04.08.2024 18:43:06
3
52
Това момиче има нереална самооценка и няма представа колко е противна. Въпреки броя последователи. С хилядите си претенции. Пази, Боже!
5.
Гого
04.08.2024 18:42:03
5
42
Това нещо защо няма име,а и викат Ивка бейбе?Сигурно няма родители,които да и дадат нормално име...
4.
Дани
04.08.2024 16:02:30
4
57
Ненавиждам алчността!! Алергична съм към подобен тип хора!!Коя е тази??От новите известни, за това че са известни!!!!!А какви поети, писатели, музиканти, художници,композитори, певци и други творци _актьори, спортисти, да не говорим за учители,лекари, пилоти и т,н!Скромни,талантливи и отдадени на каузата и идеите!!! Сега само за пари говорим!!!(Не че може без тях)!Но......
3.
От варна
04.08.2024 14:53:51
3
29
Кога д....ше за 15.сега иска 50к.
2.
Мария Стоименова
04.08.2024 13:54:06
4
65
Този парцал и 2 лв не заслужава
Да си работи на час,това си е точно за нея.
1.
6/50
04.08.2024 12:55:08
11
27
Da igrai eurojackpot kat e al4na
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Депутат: Закриха КПК и шредерите за унищожаване на документи прегряват Депутат: Закриха КПК и шредерите за унищожаване на документи прегряват Парламентът сложи край на антикорупционната комисия окончателно, функциите ѝ се разпределят между три институции Бургас в Топ 3 на поскъпване на имотите, само за половин година цените скочили с 18 % Бургас в Топ 3 на поскъпване на имотите, само за половин година цените скочили с 18 % Средната цена за кв. метър в морския град вече е 1798 евро, има отчетлив ръст и в перлата Свети Влас Правната комисия ограничи секциите в чужбина: какво означава това за вота зад граница Правната комисия ограничи секциите в чужбина: какво означава това за вота зад граница На фона на остър институционален спор депутатите приеха на първо четене промени в Изборния кодекс, с които се намалява броят на изборните секции извън държавите от Европейския съюз до 20 Министър Кирилов утвърди концепция за въвеждане  на здравната култура сред децата и младежите Министър Кирилов утвърди концепция за въвеждане на здравната култура сред децата и младежите Новата рамка обхваща всички образователни етапи и поставя акцент върху превенцията, психичното здраве и изграждането на здравни навици Доналд Тръмп предупреди Иран за по-тежка атака при липса на ядрено споразумение Доналд Тръмп предупреди Иран за по-тежка атака при липса на ядрено споразумение Американският президент заяви, че към Иран се насочва мащабна военноморска групировка и призова Техеран да приеме преговори без условия Ексклузивно! Говори адвокатът на опозорена бургазлийка от платения порноканал с 50 хил.зрители Ексклузивно! Говори адвокатът на опозорена бургазлийка от платения порноканал с 50 хил.зрители Известно ми е, че има и други жертви, казва подзащитният пред наш репортер  Андрей Гюров заяви готовност да стане служебен премиер на България Андрей Гюров заяви готовност да стане служебен премиер на България Подуправителят на БНБ е единственият с изразено съгласие след поредица от откази в консултациите при президента Илияна Йотова Какво ще се променя в любовната ви връзка сега Какво ще се променя в любовната ви връзка сега Според зодиакалния ви знак Счупено стъкло на автомобил на депутат пред НС Счупено стъкло на автомобил на депутат пред НС Инцидентът е станал на паркинга на Партийния дом, няма данни за пострадали Само във Флагман.бг! Избухва порно скандал в Бургас, за който дълго ще се говори Само във Флагман.бг! Избухва порно скандал в Бургас, за който дълго ще се говори Видеа с голи клиентки и записи от полови актове се въртят в Телеграм, с част от тях разполага и Флагман.бг
Бивш френски сенатор e упоил депутатка с цел сексуално насилие Бивш френски сенатор e упоил депутатка с цел сексуално насилие Съд в Париж осъди Жоел Герио на четири години затвор след дело с широк обществен отзвук във Франция Това ли е новият ред на света? Това ли е новият ред на света? Разгледайте внимателно тези два фотоса    Представителката на Минесота е била нападната с инжекция с неизвестно вещество по време на събитие Представителката на Минесота е била нападната с инжекция с неизвестно вещество по време на събитие Темата на срещата е била присъствието на федерални имиграционни служители в града Секс за 150 лв. на час: Шокиращи разкрития по делото за клуба „Силикон“ Секс за 150 лв. на час: Шокиращи разкрития по делото за клуба „Силикон“ Собственикът на еротичния бар Димитър Донов, управителят на заведението Николай Димитров и Алит Алит от Варна, за когото се твърди, че е извършвал сводническа дейност, застанаха за последен път пред Районния съд Граничен полицай простреля човек Граничен полицай простреля човек Инцидентът се случва в малкия град Аривака, а разследването може да отнеме време Испания легализира половин милион мигранти, за да попълни недостига на работна ръка Испания легализира половин милион мигранти, за да попълни недостига на работна ръка Вижте какви мерки се прилагат Това е най-евтината туристическа дестинация в Европа, нощувката е максимум 40 евро, а бирата - 2 евро Това е най-евтината туристическа дестинация в Европа, нощувката е максимум 40 евро, а бирата - 2 евро Става въпрос за Сараево  Изненадващ фаворит за вътрешен министър в служебния кабинет Изненадващ фаворит за вътрешен министър в служебния кабинет Емил Ганчев е бивш заместник-министър на вътрешните работи в служебния кабинет на Стефан Янев през 2021 година Как се прави жулиен с гъби и пилешко месо – проста рецепта Как се прави жулиен с гъби и пилешко месо – проста рецепта Жулиенът, рецептата за който ще споделим по-долу, е горещо ястие от френски произход, в което съставките (обикновено гъби, пилешко месо или морски дарове) се нарязват на ситно и се пекат в кремообразен сос под коричка от сирене Всяка домакиня допуска тази фатална грешка с пералнята си Всяка домакиня допуска тази фатална грешка с пералнята си Много хора смятат, че колкото повече дрехи натъпчат, толкова по-икономично ще бъде прането. Други пък пускат пералнята почти празна, за да „не се мачкат“ дрехите. И в двата случая резултатът не е добър
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Политическите фигури не са решение за служебния кабинет
Виц на деня Виц на деня Той:
- В джоба ти намерих патрони и бележка на арабски.
Тя:
- Идиот, това са анални свещички и рецепта от доктора.
Виц на деня Виц на деня Докторе, не мога да издържам повече на тази диета! По време на с*кс отхапах на мъжа ми ухото!
- Бели кахъри, не повече от 40 калории.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук При младите самоубийството е зов за помощ, а при старите - само молба за смърт
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори