×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Очаквано: И вторият мъж в женския бокс победи противничката си


Очаквано: И вторият мъж в женския бокс победи противничката си
Ключови думи: мъж, олимпиада, бокс, победа
02 Август 2024, Петък, 20:26 ч.
Автор: Божидар БОЖКОВ

Днес Ю Тин-лин от Тайван преби и победи узбекистанката Ситора Турдибекова

Както можеше да се очаква, и вторият мъж, пуснат от да бие и пребива жени в женския бокс, победи съперничката си.

Той се провали на полов тест и беше изхвърлен от Световното първенство по бокс, но бе вкаран на Олимпийските игри в Париж.

Международната боксова асоциация: Не разбираме защо някой би изложил боксьор на риск

Днес Ю Тин-лин от Тайван преби и победи узбекистанката Ситора Турдибекова.

Алжирец, представящ се за жена, преби боксьорката на Италия в Париж-2024 за 46 секунди (ВИДЕО)


В категории: Политика , Спорт


Божидар БОЖКОВ Автор
Божидар БОЖКОВ
15
Коментара
Мария АРНАУДОВА Странстването и движението като философия на живот  Странстването и движението като философия на живот  01/01/2026, Четвъртък 21:40 0
Флагман.БГ Сняг валя в Истанбул навръх Нова година Сняг валя в Истанбул навръх Нова година 01/01/2026, Четвъртък 20:40 0
15
Коментара по темата
15.
E
03.08.2024 12:02:29
0
7
Накрая ще се бият 2ма педали.
14.
До 13
03.08.2024 09:51:23
0
9
Сам си го написал ,че е мутация ! Каквото и да се прави различните ще бъдат винаги различни без значение на мутацията и няма нищо лошо в това да се казва истината. В случая са въведени правила за полова приднадлежност , те не са ги издържали и съответно не би трябвало да се състезават наравно с другите .
13.
Х
03.08.2024 09:13:58
13
2
Колко лесно се манипулира невежата публика… Ма никой не се хвана да провери поне един факт. Че и двете боксьорки са жени, генетично обременени с мутация в хромозомите, което в техния спорт е добре дошло. Не сс пъргавите спортистки, да размърдаме мозъка—тенис, лека атлетика? Ма то по—лесно е да се блее в стадото, отколкото да се мисли. Едни клакьори на хонорар ви сипват и вие кимате и се съгласявате.
12.
Сандо
03.08.2024 08:41:04
0
12
Ама редно е като не е определен пола да се състезава при по силния пол-пък след кютека там може и да се самоопредели
11.
денди пенди
03.08.2024 08:07:00
1
13
На мене това Имане Халиф въобще не ми прилича на жена, гърди няма, физономията мъжка, мускулите мъжки и структура.
10.
Бай Димо Чекиджиевич Сталин
03.08.2024 08:02:20
2
6
Аз от малък не знам какъв съм. Джендър и ли пендър. Халката ми е разтропана като попски ръкав. В кенефа съм като самосвал.
9.
XX
03.08.2024 07:58:41
2
2
Аз съм с мъдурки, ама халката ми е разтропана като войнишко кепе. Не го четете този, който ми имитира ника. Той е бивш сътрудник на Държавна сигурност. Уволнен от службата заради извращения с младо лейтенантче. Аз съм убеден привърженик на ЕС, НАТО и демокрацията.
8.
АНАЛизатор
03.08.2024 07:37:56
2
4
Духа на феърплея и морала го няма!
7.
АНАЛизатор
03.08.2024 07:35:55
1
9
Не е въпроса бил ли е, загубил ли е, а това че не трябва да играе в женски турнир! Нека да направят джендърски турнир и там да си се бият такива помежду си или направо да има джендърска олимпиада отделно, както има да речем за параолимпийците! Иначе б@ха мамата на пейзажа с тия простотии, аз ако съм на спонсорите ще се оттегля!
6.
Алоооо
03.08.2024 07:35:51
13
3
Олигофрените, четете бе селяндури, четете!
Те са си жени!
Родени са такива, а не каквото ви разправят от кремъл, по-точно кремльов, ръководителя на рашистката боксова асоциация!
Жени са!
Това, че имат по-високш нива на тестостерон е работа на Господ Бог!
И с него ли ще спорите, бе руски мекерета?
5.
оффф...
03.08.2024 05:36:02
13
6
Божков ти видя ли му оная работа?
Имаш ли снимки на пакета му за доказателство?

Като е толкова "очаквано", защо в първите турнири, в които участват и двете, другите жени ги елиминират още в началото?
4.
Аа
02.08.2024 23:17:38
1
32
Ами да ги бойкотират и да не излизат да играят с тях, да протестират всички федерации участващи на олимпиадата и така да обезмислят участието на траверсите ! Сега хем излизат, хем реват, ме ги бият и така легитимират победите на тея отрепки, дето при мъжете са последна дупка и само при жените могат да се изявят!
3.
АРЕ СТИГА
02.08.2024 21:05:08
21
9
ни занимавайте с глупости ве...
аман от простотии...
2.
ХХ
02.08.2024 20:56:50
16
18
Браво!

Проблемът почва с феминизма и агресивното му налагане от Запада.
Боксът, футбола и ТНТ. НЕ СА женски спортове.
Така че феновете на ЕС ценностите да не реват срещу резултатите от тях!
1.
Бай Димо
02.08.2024 20:39:59
19
14
Не може да бъде! Това е долна кремълска пропаганда! Божков, колко ти плати Митрофанова за тоя фейк?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
5 звезди, нула отношение: Разочароваща Нова година в Пампорово 5 звезди, нула отношение: Разочароваща Нова година в Пампорово Разказ за високи цени, хаос, липса на организация и усещането, че курортът се превръща в машина за пари  Странстването и движението като философия на живот  Странстването и движението като философия на живот  Можем да открием непознатото и на няколко преки от дома си, стига да запазим способността да се удивляваме За кой зодии се очаква любовта да е "въздушна и нежна" като от стих на Яворов За кой зодии се очаква любовта да е "въздушна и нежна" като от стих на Яворов А тази 2026-година ще им се стори, че нищо подобно не им се е случвало досега  Банкомат на ДСК „глътна“ 100 евро в Пловдив, жената остана само с разписка Банкомат на ДСК „глътна“ 100 евро в Пловдив, жената остана само с разписка Машина на банка ДСК издава разписка за теглене, но не пуска банкноти, сигналът е подаден, клиентката търси съдействие Защо някои физици смятат, че живеем в черна дупка Защо някои физици смятат, че живеем в черна дупка Теорията не е най-убедителната идея за обяснение на нашата вселена Бунт срещу еврото: търговец обяви, че ще работи само в левове Бунт срещу еврото: търговец обяви, че ще работи само в левове Собственик на магазин в Добрич заяви, че няма да приема плащания в евро заради липсата на обществено допитване и притесненията за малкия бизнес Времето утре: слънце, силен вятър и сутрешен мраз в котловините Времето утре: слънце, силен вятър и сутрешен мраз в котловините Атмосферното налягане остава под нормата, температурите ще са по-високи от обичайното, но вятърът ще засилва усещането за студ Военните остават по-дълго на служба: пенсионната възраст се увеличава Военните остават по-дълго на служба: пенсионната възраст се увеличава Промените в Закона за отбраната влизат в сила след отхвърлено президентско вето и засягат всички категории военнослужещи 2026-та ще е тежка: Народът иска справедливост, надеждата за запазване на лева не угасва 2026-та ще е тежка: Народът иска справедливост, надеждата за запазване на лева не угасва Според феномена от Златица годината ще донесе протести, страх за доходите и сблъсък около еврото  Такситата поскъпнаха от Нова година: цените удариха тавана през 2026-та Такситата поскъпнаха от Нова година: цените удариха тавана през 2026-та Новите тарифи в София вече са факт след въвеждането на еврото, а по-скъпото возене се усеща още в първите дни на годината
Светльо Витков остро срещу новогодишните програми: „Върхът на падението“ Светльо Витков остро срещу новогодишните програми: „Върхът на падението“ Лидерът на „Глас народен“ разкритикува празничните програми на големите телевизии, думите му предизвикаха бурна реакция в социалните мрежи Челси се раздели с Енцо Мареска по средата на сезона Челси се раздели с Енцо Мареска по средата на сезона Лондонският клуб обяви раздялата с италианския мениджър въпреки спечелените трофеи и борбата за място в Шампионската лига Кран Монтана в шок: броят на загиналите след новогодишния взрив продължава да расте Кран Монтана в шок: броят на загиналите след новогодишния взрив продължава да расте Швейцарските власти говорят за десетки загинали и над 100 ранени, обявено е извънредно положение в кантон Вале Мелания прикова погледите със сребърната си рокля, а Тръмп си пожела мир за света Мелания прикова погледите със сребърната си рокля, а Тръмп си пожела мир за света Първата дама впечатли с визията си на новогодишното парти в Мар-а-Лагою Полуголи в новогодишната нощ, как британците не признаха студа  Полуголи в новогодишната нощ, как британците не признаха студа  От Темза до Манчестър, може да се нагледате къси поли, ризи с копчета „по избор“ и минусови температури Рождениците на 1 януари: личности, които бележат обществения, културния и политическия живот Рождениците на 1 януари: личности, които бележат обществения, културния и политическия живот От наука и изкуство до политика, спорт и световна сцена – кои известни личности празнуват рожден ден днес Шоу в НБА и драма за Спърс: Сан Антонио надви Никс, но загуби Уембаняма Шоу в НБА и драма за Спърс: Сан Антонио надви Никс, но загуби Уембаняма Джулиан Шампани с рекордни 36 точки и 11 тройки, но контузията на Виктор Уембаняма помрачи зрелищната победа над Ню Йорк Дан Петреску се бори с тежко онкологично заболяване Дан Петреску се бори с тежко онкологично заболяване Румънската футболна легенда преминава през химиотерапия, близките му са до него в най-трудния момент Кървава Нова година в Швейцария: взрив в бар уби най-малко 10 души Кървава Нова година в Швейцария: взрив в бар уби най-малко 10 души Мощна експлозия разтърси елитния курорт Кран Монтана, десетки са ранени, болниците в региона са препълнени Пожар в претъпкан бар взе десетки жертви в Новогодишната нощ Пожар в претъпкан бар взе десетки жертви в Новогодишната нощ В луксозния швейцарски ски курорт Crans-Montana - полицията е въвела временна забрана за полети
Венци Стефанов, президент на Славия Венци Стефанов, президент на Славия Повече няма да позволя да ми се качват на главата. Виц на деня Виц на деня Старшината:
- Редник Петров, защо ви нямаше вчера на ученията по маскировка?
- Кой ви каза, че ме е нямало?
Виц на деня Виц на деня Мъж през ноща се натиска в жена си и и шепне:
- Искам с*кс...
Жената в просъница:
- Виж в хладилника...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Под 12 см, нито е токче, нито е сняг, нито е мъж!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори