Тодор Петров аут за ОФК Несебър срещу Ловеч заради шевове на главата
Защитникът сблъска главата си с противников нападател при загубата с 0:2 в гостуването на Дунав (Русе) в предишния кръг
Тодор Петров пропуска домакинството на ОФК Несебър срещу Ловеч в 3 кръг на Втора лига. Двубоят е на 3 август (събота) от 18:00 часа на стадион „Несебър“ в морския град.
Защитникът сблъска главата си с противников нападател при загубата с 0:2 в гостуването на Дунав (Русе) в предишния кръг. Това наложи да му бъдат поставени два шева, които го извадиха принудително в кратка почивка. Бранителят ще се върне в строя още в следващите няколко дни.
Добрата новина за старши треньора на ОФК Несебър е завръщането на опитния Пламен Димов, който изтърпя един мач наказание заради червения картон, получен още в първия кръг при победата срещу ЦСКА 1948 II (София) с 2:1.
„Излизаме за задължителна победа, защото трите точки ни трябват. Отборът на Ловеч никак не е за подценяване, воден е от един от най-опитните треньори в групата в лицето на Живко Желев. Противникът разполага с добър и комплектован състав, но за нас е по-важно ние как ще играем. Само от нас зависи дали ще спечелим“, коментира старши треньорът на ОФК Несебър Николай Жечев.
Хиляди посетиха Несебър за Празника на любовта и виното
Русия предлага сделка за 12 трилиона към Тръмп, свързана с Украйна, Белият дом мълчи
Топ криминалист: Сектантите от хижата са живели в паралелен свят
Рисовете станаха най-романтичната двойка във Варненския зоопарк
Карнавалът в Рио започна: Крал Момо получи ключа на града
Плодовете, зеленчуците и повечето основни храни поскъпват
Пиян с мерцедес помля двама край Карлово, има жертва
Съдът позволи на СЕМ да избере нов шеф на БНТ
Родителите на Иво Иванов го погребват тайно
КЗП събрала поне 200 000 евро от санкции по сигнали за еврото
