Мразех майка ми
Тя ме набута при Слави, откровена е Алекс Раева
„Като малка бях диво дете и мразех майка ми. Днес съм й безкрайно благодарна, че ме е подбутвала в правилната посока", заяви певицата Алекс Раева.Алекс се ражда преди 43 години в столицата в семейството на актьорите Илия Раев и Наталия Бардская. Днес сестра й Веселина Раева е актриса и преподавател в НАТфИЗ. Алекс избира друг път за себе си, твърдо решена да изневери на семейната актьорска традиция.
„Мислех с вътрешен дизайн да се занимавам, това съм завършила. И до ден днешен ми липсва и бих се усъвършенствала в занаята си с удоволствие, но така се стече животът ми и попаднах на конкурс при Слави, на който майка ми ме записа“,, разказва някогашната вокалистка на „Ку-ку бенд“ и продължава: „Майка ми е от тези подбутващи жени, амбициозни в хубавия смисъл на думата, не ме е питала искам ли, даже ми обясняваше за кого и за какво става въпрос. Аз бях диво дете и сама трудно можех да се насочвам към нещата, които биха били от полза за мен“. Така Алекс се явила на прослушването за певица в „Шоуто на Слави“, където работи от 2001 г. до 2006 г.
„Това беше естествено да искам да си дивея и да не съм фокусирана какво да правя точно с живота си, но днес съм безкрайно благодарна на майка ми, че ме записа на този конкурс“, през смях споделя певицата. Разказва, че толкова не била наясно на какво точно трябва да се яви, че се наложило майка й да й обяснява: „Каза ми също така, че Слави много обичал бели обувки, като подчерта със строг тон, че трябва и да са чисти. Чула го била от една приятелка“.
Защо е хубаво да възобновяваме старите си приятелства
7 малки ритуала за съживяване на любовта
Украйна обмисля изтегляне на войските от Донбас
Ето коя е най-добрата видео игра на годината на The Game Awards 2025
От Кремъл: Спиране на огъня само ако украинските сили се изтеглят от Донбас
Тези рецепти ще ви накарат да си оближите пръстите
Филип Киркоров обсипа дъщеря си с подаръци
Пенсионери по селата: За пръв път виждаме тази банкнота
Столичният кмет Васил Терзиев става част от проекта на президента Румен Радев
Ген. Атанасов и Иво Мирчев във война
Лоши новини за състоянието на Любо и Боби Михайлов

ХХААХХАА
Олигофрени.