Счупен зъб и синини: Мъж твърди, че е пребит от охранители на бар в Пловдив
Прокуратурата в Пловдив образува разследване
27-годишен мъж твърди, че е бил пребит от повече от петима охранители в нощно заведение в Пловдив на 28 юли. В социалните мрежи Филип Крос публикува снимки, на които се вижда, че е със счупен зъб и синини по тялото. За себе си казва, че не е конфликтен и не е употребявал алкохол във въпросната вечер.
Прокуратурата в Пловдив образува досъдебно производство за причинена телесна повреда, извършена от длъжностно лице. Разследването е започнато след подадена жалба, към която има приложени медицински документи и снимков материал, посочват от прокуратурата.
"Без обяснение, без предупреждение бях хванат (под мишниците) от 2 охрани, които ме замъкнаха нанякъде. Развиках се и помолих да ми кажат какво се случва. Последваха множество удари. Душиха ме. Събориха ме на земята. Над 5 охранители ме ритаха и налагаха с юмруци. За момент даже загубих съзнание", разказва Филип. От ОД на МВР - Пловдив потвърдиха за NOVA, че в ранните часове на 28 юли е получен сигнал за случилото се. Иззети са записи от камерите в заведението. Започнала е проверка, за да се изясни кои са участниците в боя. Филип е потърсен от районното управление, но до момента не се е явил за разпит.
Мъжът твърди, че нападателите са били организирани. "Извлачиха ме и ме изхвърлиха пред клуба. Аз - бит, а всичките ми приятели - в шок и изгонени", допълва той.
Средец си отдъхна: Иван Демерджиев сложи край на сагата с бежанския лагер
Цялото ДПС в Нови пазар напусна Пеевски
Георги Кандев се скарал с Иван Демерджиев заради бягството на украинеца Невзоров
Международен детски фестивал събира над 1200 млади таланти в Несебър
Кандев бил доволен от работата с Демерджиев, подал оставка по лични причини
Американските самолети да се преместят в „Безмер“ или „Граф Игнатиево“, предлага премиерът
Почивката в Гърция през това лято излиза по-скъпо от Италия и Испания
ЕС въвежда по-строги правила за контрол и прием на мигранти
Мбапе: Тук сме, за да създадем история
Ариана Гранде забрани на Белия дом да използва нейни песни в политически видеоклипове
Летен обир по учебник: Несебърски бакшиш разходи англичанин за 66 лева
Германка роди близнаци за трети пореден път без асистирана репродукция
