×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Устата депутатка я скастри на живо в ефира


01 Август 2024, Четвъртък, 10:54 ч.
Автор: Флагман.бг

Виктория Василева влезе остро на Мария Цънцарова

"Не е важно кои сме ние в момента, а какво е опитваме да направим. Ние сме т.нар. народни представители, членуващи в непарламентарна група. Влязохме с партия "Величие" но за съжаление знаете всички процеси, които се развиха и такава парламентарна група вече не съществува" - това заяви независимият депутат Виктория Василева, който бе част от разпадналата се парламентарна партия "Величие", пише Блиц.

"Приехме поканата за среща с "Има такъв народ" (ИТН) и подкрепихме тяхното желание да се търси някакъв компромис. Винаги съм вярвала, че ако първият мандат е политически, вторият е на политически компромис, то третият задължително е държавническият.

Този, в който трябва да се види дали наистина има държавническо мислене в политическите партии.

Много се надявам да има поне някакви наченки на държавническо мислене и да се прояви разум, защото нагласите за изборите през есента не са толкова розови", каза Василева в сутрешния блок на bTV. 

"Ние предложихме опция за програмен кабинет. Това означава кабинет с ясен хоризонт и ясни критерии.

С колегите от ИТН обсъждахме приоритетите, които те са набелязали за един такъв кабинет, ние също предложихме нашите приоритети и се получи един практичен разговор с тях

На тази среща се обсъждаха политики, а не фигури. Има наченки на подобрения в ИТН, вече търсят диалог", каза Василева по адрес на бившите й колеги и допълни:

"Но има дълъг път, за да заличат впечатлението, което натрупаха в последните години. Няма човек, който да не може да направи нещо, ако наистина го желае.

Важно е дали вярват те в своята искреност да направят правителство. Това ще си проличи веднага щом се премине към следващия етап, когато ще започне обсъждане на кои личности да изпълняват въпросните приоритети". 

Василева отново коментира драмите във "Величие":

Само една дама отиде при Ивелин Михайлов. Очевидно това е една от амазонките на Ивелин Михайлов, която реши, че може сама да воюва срещу всички.

За разлика от тях ние разсъждаваме много по-практивно. Нямам никакво желание да ги коментирам. 

Никога не съм била член на партия "Величие". Бях поканена от г-н Николай Марков да се включа в кампанията и изборите за 50-то Народно събрание (НС), но не мога да ги коментирам, защото не познавам тяхното ръководство и процесите, които са текли в самата партия.

Харесаха ми в началото идеите им. Аз никога не съм заставала зад конкретни личности, а зад каузи и идеи". 

"Какво следва оттук нататък ще видим" - така загадъчно отговори тя на въпрос на водещата Мария Цънцарова дали ще има нова партия около нея и Марков.

"Когато вземем решение ще го разберат всички, защото ще го направим публично. Възможна е нова аполитическа партия, нищо не трябва да бъде изключено като възможност", допълни Василева. 

"За финал искам да покажа нещо много важно. Ивелин Михайлов ни атакуваше с много грозни думи и неверни твърдения и искам да покажа, че всички ние преминахме през полиграфско изследване и ново изследване, което е по-модерно от класическия полиграф, което се извършва с изкуствен интелект", каза Василева и показа своите резултатите, както и тези на Дарин Георгиев, Етиен Леви и Георги Куков.

Част от въпросите в изследването са:

  • "Ти получи ли облаги, за да напуснеш партия "Величие"
  • "Ти контактуваш ли с лица от посолства на чужди държави срещу облаги"
  • "Някой карал ли те е да подкрепиш кандидатурата на Рая Назарян за председател на парламента"
  • "Някой упражнявал ли ти е натиск, за да подкрепиш мандат на ГЕРБ"

"И всички лъжи на Ивелин Михайлов са опровергани, защото нито сме получавали пари за да подкрепяме мандат на ГЕРБ, нито някой е упражнявал натиск върху нас за каквото и да било", поясни Василева.

Водещата Мария Цънцарова не пропусна възможност да захапе Виктория Василева и да вметне, че въпросите са общи и може да се разгледат от друг ъгъл, което не означава непременно, че не са истина.

"Търсите под вола теле" - обърна се Василева към Цънцарова.

Веднага след това народната представителка поиска водещата да покани Ивелин Михайлов и да го подложат на детектор на лъжата, "за да открият заровеното куче". Тя е категорична, че знае истината, но отказва да я каже в ефир към момента. 


В категории: Животът


1
Коментара
1
Коментара по темата
1.
Габи
01.08.2024 11:15:12
7
10
Защо случайно влезли в парламента, нищо не разбиращи от политика и управление се напъват да ни убедят, че с най-голямо право за съставяне на правителство има последният?Защо не мислеха така държавнически и не се правеха на много загрижени за държавата и народа при опита на законно имащото право на това първата партия. Защо Радев забрави призива си-Мутри вън и благославя чалгамутрагени?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Какво се случи с доставчика на Glovo от махленския спор с Ивайло Мирчев Какво се случи с доставчика на Glovo от махленския спор с Ивайло Мирчев Давидов е обвинен за нанасяне на лека телесна повреда по хулигански подбуди, като наблюдаващият прокурор е преценил, че няма да се иска арест, а ще го съди за хулиганство Извънредно! Сигнал за бомба на ст. "Васил Левски", но ще има мач Левски-ЦСКА Извънредно! Сигнал за бомба на ст. "Васил Левски", но ще има мач Левски-ЦСКА СДВР трябва да реши дали срещата ще се играе  В качеството си на какъв Ивайло Мирчев застава пред колата на доставчика В качеството си на какъв Ивайло Мирчев застава пред колата на доставчика Този чавек вероятно трудно изкарва 1000 евро на месец, не е спрял там защото няма какво да прави, а опитва да си изкара прехраната, за Мирчев това вероятно са му джобните за един ден Скъпо гориво и поскъпнали храни: Как българите преживяват повишените разходи Скъпо гориво и поскъпнали храни: Как българите преживяват повишените разходи Инфлацията и високите цени на бензин и храни затрудняват семейните бюджети, докато потребителите търсят начини за пестене София след изстрелите: Кадрите от охранителните камери ще покажат истината София след изстрелите: Кадрите от охранителните камери ще покажат истината Един мъж е арестуван, полицията продължава издирването на останалите участници и анализира записите за последователността на изстрелите Кога и как „Евровизия“ бе превърната в гей парад? Кога и как „Евровизия“ бе превърната в гей парад? В подобна среда най-лесно е да се хлъзнеш към тик-ток подложка, но можеш да отправиш и послание – като Хърватия Прототипът на първата летяща кола ще е готов през октомври, тестват го в Бургас Прототипът на първата летяща кола ще е готов през октомври, тестват го в Бургас „Избрахме Бургас за тези първи изпитания, защото морето предоставя оптимална среда за първите полети на летящи коли. Това е критично за безопасността и за надеждното развитие на прототипа“, каза Тодор Иванджиков Най-евтината сянка на плажа в България ще е в Бургас Най-евтината сянка на плажа в България ще е в Бургас Почти всички концесионери по Южното Черноморие вече са достигнали максималните цени по договорите си, което изключва масово поскъпване на основната услуга Тир блокира насрещното движение на АМ „Хемус“ след удар в мантинелата Тир блокира насрещното движение на АМ „Хемус“ след удар в мантинелата Екипи на Пътна полиция регулират трафика, шофьорите да преминават с повишено внимание Помните ли Павел Горанов - най-обсъждания абитуриент в историята на България Помните ли Павел Горанов - най-обсъждания абитуриент в историята на България Опитва да пробие като моден инфлуенсър
МВР с нов критерий за оценка на областните директори – реалният брой на загиналите и ранените в ПТП-а на съответната територия МВР с нов критерий за оценка на областните директори – реалният брой на загиналите и ранените в ПТП-а на съответната територия Новата стратегия предвижда полицаите и камерите да бъдат извадени от скритите места по пътищата, като фокусът се измести изцяло върху превенцията, а не върху механичното събиране на глоби Почина кучето, което победи времето, за да си отиде обичано Почина кучето, което победи времето, за да си отиде обичано Тъжната вест за неговата кончина бе споделена от последната му стопанка, която се е грижила всеотдайно за него до последния му дъх България вече е по-скъпа от Гърция – кой печели от пазаруването? България вече е по-скъпа от Гърция – кой печели от пазаруването? Сравнителна проверка на основни хранителни продукти от Петрич до Северна Гърция показва, че цената на стандартна пазарна кошница е по-ниска отвъд границата Русия превръща Украйна в тренировъчен полигон за нови смъртоносни удари Русия превръща Украйна в тренировъчен полигон за нови смъртоносни удари Мащабни дневни и нощни въздушни атаки разкриват стратегията на Москва за изтощаване на украинската противовъздушна отбрана Кога и как „Евровизия“ бе превърната в гей парад? Кога и как „Евровизия“ бе превърната в гей парад? В подобна среда най-лесно е да се хлъзнеш към тик-ток подложка, но можеш да отправиш и послание – като Хърватия Композиторът Моноар за „Bangaranga“ и финала на Евровизия: С Дара полудявам Композиторът Моноар за „Bangaranga“ и финала на Евровизия: С Дара полудявам От създаването на песента до сцената на финала – съавторът на „Bangaranga“ разкрива магията на парчето и говори за работата си с певицата Си Дзинпин впечатли Тръмп с изискана кулинарна дипломация в Пекин Си Дзинпин впечатли Тръмп с изискана кулинарна дипломация в Пекин Китайският президент използва деликатеси, за да демонстрира дипломатическа култура и укрепи връзките със САЩ Четиричленно семейство в Индия почина след консумация на диня, открит е токсичен химикал Четиричленно семейство в Индия почина след консумация на диня, открит е токсичен химикал Цинков фосфид, използван за убиване на плъхове, е намерен в плодовете, докато разследването продължава Тръмп обяви ликвидирането на високопоставен командир на ISIS при прецизна операция Тръмп обяви ликвидирането на високопоставен командир на ISIS при прецизна операция Президентът подчерта решителността на американските и нигерийските сили в борбата срещу международния тероризъм Financial Times: Русия разширява териториалните си претенции към Украйна Financial Times: Русия разширява териториалните си претенции към Украйна Докато мирните преговори са замразени, Кремъл се готви да увеличи натиска върху Донбас и Южна Украйна
Венци СТЕФАНОВ Венци СТЕФАНОВ Радев е най-голямото попадение, ако си генерал от авиацията, значи че си нещо много повече от другите Виц на деня Виц на деня - Муцка, аз съм спала с моя мъж 2 пъти, преди да се оженим. А ти?
- Аз към 20-тина, ама не знаех, че ще се ожените!
Виц на деня Виц на деня - Бабо, какво би предпочела - с*кс с млад мъж или локум?
- Ох, чедо, от къде зъби за локум на тази възраст!?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Страхувай се по-малко, надявай се повече. Яж по-малко, дъвчѝ повече. Говорѝ по-малко, казвай повече. Мразѝ по-малко, обичай повече
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори