Молдовка и узбекистанец отидоха на нощно къпане в Приморско, само тя се върна жива в хотела
Управителят на хотела подал сигнал в полицията
18-годишна молдовка и 19-годишен узбекистанец отидоха на нощно къпане в Приморско на 30 юли вечерта, след като се запознаха в хотела, където той работи, а тя е на почивка, след което стана трагедия.
Двамата дошли на плажа около 21 часа, а около 21.50 ч. в Районно управление - Приморско е получено съобщение от управителя на хотел "Приморско Дел Сол", където младежът работел, за това, че малко по-рано 18-годишна гостенка на хотела / молдовска гражданка/ заявила, че заедно с 19-годишен узбекистански гражданин, работещ в хотела, отишли на Северния плаж на Приморско за да се къпят в морето.
Първи във водата влязъл узбекистанецът, който внезапно изчезнал от погледа на молдовката. Тя почакала да се появи, но след като минало известно време, решила да алармира за инцидента.
На 31 юли около 06.30 ч. в морето в района на Северния плаж / на около 15 м. от брега срещу спасителен пост №5/ е забелязано мъжко тяло. Констатирано е, че това е изчезналия в морето узбекистански гражданин. Тялото му е откарано в отделение «Съдебна медицина» към УМБАЛ – Бургас. Работата по случая продължава.
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата

(без бански),
е за гларуси
балкански.
Авантюрата
злокобно,
е завършила
във морга.