Молдовка и узбекистанец отидоха на нощно къпане в Приморско, само тя се върна жива в хотела
Управителят на хотела подал сигнал в полицията
18-годишна молдовка и 19-годишен узбекистанец отидоха на нощно къпане в Приморско на 30 юли вечерта, след като се запознаха в хотела, където той работи, а тя е на почивка, след което стана трагедия.
Двамата дошли на плажа около 21 часа, а около 21.50 ч. в Районно управление - Приморско е получено съобщение от управителя на хотел "Приморско Дел Сол", където младежът работел, за това, че малко по-рано 18-годишна гостенка на хотела / молдовска гражданка/ заявила, че заедно с 19-годишен узбекистански гражданин, работещ в хотела, отишли на Северния плаж на Приморско за да се къпят в морето.
Първи във водата влязъл узбекистанецът, който внезапно изчезнал от погледа на молдовката. Тя почакала да се появи, но след като минало известно време, решила да алармира за инцидента.
На 31 юли около 06.30 ч. в морето в района на Северния плаж / на около 15 м. от брега срещу спасителен пост №5/ е забелязано мъжко тяло. Констатирано е, че това е изчезналия в морето узбекистански гражданин. Тялото му е откарано в отделение «Съдебна медицина» към УМБАЛ – Бургас. Работата по случая продължава.
Атанас Зафиров: Възможно е Радев да си партира с БСП
България срещу Индонезия, Соломоновите острови и Сейнт Китс и Невис
Костадинов чака Радев на дебат
Радостин Василев с интересни думи за президента, подаващ оставка
Слави Трифонов с коментар за оставката на Радев
"Радев няма време за партия, ще участва на изборите с коалиция"
Буруджиева: Румен Радев има за какво да иска прошка
Слави Василев за оставката на Радев: Нова страница в българската история
България с жена президент
Джигит вдигна 304 км/ч и се "похвали", закъса здраво със закона
Дани Ганчев каза за ЦСКА и футбола
"Мастерхаус" прати на Нефтохимик поздравителен адрес и чек

(без бански),
е за гларуси
балкански.
Авантюрата
злокобно,
е завършила
във морга.