Молдовка и узбекистанец отидоха на нощно къпане в Приморско, само тя се върна жива в хотела
Управителят на хотела подал сигнал в полицията
18-годишна молдовка и 19-годишен узбекистанец отидоха на нощно къпане в Приморско на 30 юли вечерта, след като се запознаха в хотела, където той работи, а тя е на почивка, след което стана трагедия.
Двамата дошли на плажа около 21 часа, а около 21.50 ч. в Районно управление - Приморско е получено съобщение от управителя на хотел "Приморско Дел Сол", където младежът работел, за това, че малко по-рано 18-годишна гостенка на хотела / молдовска гражданка/ заявила, че заедно с 19-годишен узбекистански гражданин, работещ в хотела, отишли на Северния плаж на Приморско за да се къпят в морето.
Първи във водата влязъл узбекистанецът, който внезапно изчезнал от погледа на молдовката. Тя почакала да се появи, но след като минало известно време, решила да алармира за инцидента.
На 31 юли около 06.30 ч. в морето в района на Северния плаж / на около 15 м. от брега срещу спасителен пост №5/ е забелязано мъжко тяло. Констатирано е, че това е изчезналия в морето узбекистански гражданин. Тялото му е откарано в отделение «Съдебна медицина» към УМБАЛ – Бургас. Работата по случая продължава.
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец

(без бански),
е за гларуси
балкански.
Авантюрата
злокобно,
е завършила
във морга.