Напусна телевизията, но добре си постла за бъдещата работа
Води курсове за публично говорене
Деси Стоянова добре си е „оплела работата“ и не напуска емоционално телевицията. Само преди седмица стана ясно, че любимата на зрителите тв водеща си тръгва от бТВ и предаването, което водеха в тандем със Сашо Кадиев „Преди обед“.
Мнозина се питаха тревожно дали Деси ще си намери ново поприще, за да храни двете си момчета тийнейджъри, защото, преди да напусне медията и работата си на водеща, тя емоционално обясни, че дълго обмисляла решението си и не го взела прибързано. И че след смъртта на съпруга си иска да е по-дълго време при децата си, защото работата й обема цялото й време.
Чуха се и слухове, че Деси Стоянова е „катурната“ от стола на водеща, за да може някоя мацка, близка на шефовете и по-дашна в някои извънработни дейности, да седне на местото й. Всичко това се оказа в сферата на предположенията.
Деси Стоянова наистина добре си е постлала в попрището, с което се занимавала паралелно от години. И то е да води курсове по публично говорене, за които взима по 790 лева на калпак. Освен това за курсовете й имало не само много желаещи, ами местата били заети с месеци напред. А ние й желаем да е здрава и да й провърви в попрището, с което се е заела!
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години

решение, защото е била до болка обидена.. Късмет на новата водещаАз лично няма да я гледам... Така, този рейтинг спада още повече...
Върнете Сашката Кадиев, чеденцето на мама Катеринушка Евро! И той, като Наталичка безцветен и бездарен, но пък наше чедо! Така циркът ще е пълен!
Попътен вятър, Десинка!
Голяма глупост направи. Отказа се от питомното, за да гони дивото...