Напусна телевизията, но добре си постла за бъдещата работа
Води курсове за публично говорене
Деси Стоянова добре си е „оплела работата“ и не напуска емоционално телевицията. Само преди седмица стана ясно, че любимата на зрителите тв водеща си тръгва от бТВ и предаването, което водеха в тандем със Сашо Кадиев „Преди обед“.
Мнозина се питаха тревожно дали Деси ще си намери ново поприще, за да храни двете си момчета тийнейджъри, защото, преди да напусне медията и работата си на водеща, тя емоционално обясни, че дълго обмисляла решението си и не го взела прибързано. И че след смъртта на съпруга си иска да е по-дълго време при децата си, защото работата й обема цялото й време.
Чуха се и слухове, че Деси Стоянова е „катурната“ от стола на водеща, за да може някоя мацка, близка на шефовете и по-дашна в някои извънработни дейности, да седне на местото й. Всичко това се оказа в сферата на предположенията.
Деси Стоянова наистина добре си е постлала в попрището, с което се занимавала паралелно от години. И то е да води курсове по публично говорене, за които взима по 790 лева на калпак. Освен това за курсовете й имало не само много желаещи, ами местата били заети с месеци напред. А ние й желаем да е здрава и да й провърви в попрището, с което се е заела!
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

решение, защото е била до болка обидена.. Късмет на новата водещаАз лично няма да я гледам... Така, този рейтинг спада още повече...
Върнете Сашката Кадиев, чеденцето на мама Катеринушка Евро! И той, като Наталичка безцветен и бездарен, но пък наше чедо! Така циркът ще е пълен!
Попътен вятър, Десинка!
Голяма глупост направи. Отказа се от питомното, за да гони дивото...