Напусна телевизията, но добре си постла за бъдещата работа
Води курсове за публично говорене
Деси Стоянова добре си е „оплела работата“ и не напуска емоционално телевицията. Само преди седмица стана ясно, че любимата на зрителите тв водеща си тръгва от бТВ и предаването, което водеха в тандем със Сашо Кадиев „Преди обед“.
Мнозина се питаха тревожно дали Деси ще си намери ново поприще, за да храни двете си момчета тийнейджъри, защото, преди да напусне медията и работата си на водеща, тя емоционално обясни, че дълго обмисляла решението си и не го взела прибързано. И че след смъртта на съпруга си иска да е по-дълго време при децата си, защото работата й обема цялото й време.
Чуха се и слухове, че Деси Стоянова е „катурната“ от стола на водеща, за да може някоя мацка, близка на шефовете и по-дашна в някои извънработни дейности, да седне на местото й. Всичко това се оказа в сферата на предположенията.
Деси Стоянова наистина добре си е постлала в попрището, с което се занимавала паралелно от години. И то е да води курсове по публично говорене, за които взима по 790 лева на калпак. Освен това за курсовете й имало не само много желаещи, ами местата били заети с месеци напред. А ние й желаем да е здрава и да й провърви в попрището, с което се е заела!
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли

решение, защото е била до болка обидена.. Късмет на новата водещаАз лично няма да я гледам... Така, този рейтинг спада още повече...
Върнете Сашката Кадиев, чеденцето на мама Катеринушка Евро! И той, като Наталичка безцветен и бездарен, но пък наше чедо! Така циркът ще е пълен!
Попътен вятър, Десинка!
Голяма глупост направи. Отказа се от питомното, за да гони дивото...