Напусна телевизията, но добре си постла за бъдещата работа
Води курсове за публично говорене
Деси Стоянова добре си е „оплела работата“ и не напуска емоционално телевицията. Само преди седмица стана ясно, че любимата на зрителите тв водеща си тръгва от бТВ и предаването, което водеха в тандем със Сашо Кадиев „Преди обед“.
Мнозина се питаха тревожно дали Деси ще си намери ново поприще, за да храни двете си момчета тийнейджъри, защото, преди да напусне медията и работата си на водеща, тя емоционално обясни, че дълго обмисляла решението си и не го взела прибързано. И че след смъртта на съпруга си иска да е по-дълго време при децата си, защото работата й обема цялото й време.
Чуха се и слухове, че Деси Стоянова е „катурната“ от стола на водеща, за да може някоя мацка, близка на шефовете и по-дашна в някои извънработни дейности, да седне на местото й. Всичко това се оказа в сферата на предположенията.
Деси Стоянова наистина добре си е постлала в попрището, с което се занимавала паралелно от години. И то е да води курсове по публично говорене, за които взима по 790 лева на калпак. Освен това за курсовете й имало не само много желаещи, ами местата били заети с месеци напред. А ние й желаем да е здрава и да й провърви в попрището, с което се е заела!
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова

решение, защото е била до болка обидена.. Късмет на новата водещаАз лично няма да я гледам... Така, този рейтинг спада още повече...
Върнете Сашката Кадиев, чеденцето на мама Катеринушка Евро! И той, като Наталичка безцветен и бездарен, но пък наше чедо! Така циркът ще е пълен!
Попътен вятър, Десинка!
Голяма глупост направи. Отказа се от питомното, за да гони дивото...