Смешник, идвай след два часа на "Марина Диневи", за да видим кой е наркоман, избесня този фолкаджия
Призивът е към журналист
Попфолк певецът Емрах заплаши публично журналист. По-малкият син на Тони Стораро пусна кратко видео в социалните мрежи, в което се пеняви сякаш не е на себе си от яд. „Някакъв си там репортер ли е какъв е, Симеон…смешник! Заповядай след два часа съм на Марина Диневи, да сложим едни ръкавици и да се види кой е изтръпналия наркоман, аз наркотици не взимам… недей да си измисляш пред хората, за да си правиш пиар. Искам да видим кой е изтръпналия наркоман, като дойдеш да ти надуя кратуната!“, предизвика го чалгаджията в клипчето, от което става ясно, че е му е подготвил вендета.
„С ръкавици, защото ми изглеждаш на човек, който би ме съдил, като му разбия главата без ръкавици!“, добавя разгневеният Емрах. Младият изпълнител категорично заяви, че не желае да му излиза такова име, защото преди всичко е шофьор и меко казано е бесен от думите на журналиста. „Всеки ден ме тестват“, похвали се Емрах, който постоянно се хвали как лети с БМВ-то си с 200-300 км/ч., пише „Телеграф“.
Попфолк певецът се ожали, че тези обвинения към него ги слушат деца, бащи, майки, баби, дядовци, та дори и неговите родители.
Щастливи ли сме в леглото? Колко често трябва да правим любов
Високо напрежение между Зеленски и Орбан
Колко българи взимат пенсия и работят?
Ефективен трик срещу косми по дрехите: знаете ли го?
Краят на януари носи важни знаци за четири зодии - ето кои ще получат отговор от съдбата
Отива ли си БСП?
Севдалина Арнаудова: Не ви ли е срам да хвърлите цялото гнусно авторство от арестите единствено на Кирил Петков?
Почина уважаван лекар от Несебър
Отборът на Кирил Десподов потъна в скръб, фенове на тима загинаха при ужасяваща катастрофа
Почина известен руснак, свързан с велик момент за България
Ивелин Михайлов заговори за рекет, опит за убийство и откраднат къмпинг
Колко често трябва да се къпем?

Превръщате децата ни в цигани по манталитет... .
Той ония обаче,гледа...много като вас вече плакаха!
Толкова Българи,Турци дори роми има,спортисти,лекари или просто добри и отговорни граждани,но не директивата е,прост народ се командва лесно!
Този маймуняк със всяко изказване потвърждава мнението на хората за него
Такива като този нещастник със самочувствие, спомагат за опростяване на идващото поколение!
АМА нека да се бият на некой ринг в спортна зала в Бургас и залозите да са полза на някоя публична кауза.