Тийнейджъри запалиха заведение в Морската градина на Бургас
Огънят е потушен от два противопожарни автомобила и шестима огнеборци
16-годишен младеж и 17-годишно момиче от Бургас запалиха заведение в Морската градина. Сигналът е подаден вчера около 4.20 часа след полунощ в Първо Районно управление - Бургас.
Изцяло изгорял навесът от дървени летви и слама на заведение "Стената" в Морската градина, собственост на 58-годишен бургазлия. Огънят е потушен от два противопожарни автомобила и шестима огнеборци.
Благодарение на отличните полицейски действия на служители от Първо Районно управление – Бургас са установени и задържани извършителите на палежа. И двамата са ученеици от Бургас. Работата по случая продължава.
Защо задължително трябва да консумирате канела
През 2026 любовта влиза в нов етап за тези зодии
Натали Трифонова и Виктория Готева на разходка с бебетата
Проф. Константинов: Нашите пенсионери банкомат не са виждали, вие искате да гласуват на машини
Тита и Гери-Никол си простиха след десетилетие
Наша съседна държава има най-стария автомобилен парк в ЕС
Нана Гладуиш за трети път е диагностицирана с рак, този път на кожата
Зрелищна катастрофа! БМВ е размазано до неузнаваемост (СНИМКИ/ВИДЕО)
БНБ: Изтеглени от обращение са около 58% от левовете
Уникално пухкави Ачма гевреци, които се късат на конци! Най-лесното и вкусно тесто, което някога сте опитвали
Голям празник е днес, спазват се строги забрани
Киберполицията съветва как децата да се предпазят в интернет

Повечето престъпления вече се извършват от такива младежи.
В затвора им е мястото, но докато не запалят къщата на някой депутат или на някой кмет, няма да променят закона който ги пази от наказателна отговорност.
Важното е че всички са живи и здрави