×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • 16 ранени при стрелба в училище в Турция
  • Пенсионер отмъкна рейс, за да си ходи на село
  • Иран и САЩ с нови преки разговори в четвъртък
  • Натрупаната инфлация за последните пет години е 42,9%
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ще има ли край на войната? Зеленски направи най-важното изявление


Ще има ли край на войната? Зеленски направи най-важното изявление
Ако САЩ и европейските страни останат обединени, това ще увеличи натиска и ще покаже на Москва, че няма шанс, казва украинският президент
Ключови думи: зеленски, война, мир, украйна
30 Юли 2024, Вторник, 11:02 ч.
Автор: Флагман.бг

Планът за действие за установяване на мир в Украйна ще бъде готов до края на ноември

Идва ли най-после краят на войната в Украйна? Президентът Володимир Зеленски направи изявление, което даде големи надежди, защото очерта пътя, по който страната му, жертва на руската агресия, ще излезе победител.

Планът за действие за установяване на мир в Украйна ще бъде готов до края на ноември, каза Зеленски в интервю за японския телевизионен канал NHK.

На уебсайта на канала се казва, че украинският лидер е очертал пътя за прекратяване на военните действия.

Зеленски каза, че търпението, подкрепата и дипломатическият натиск са три фактора за справедлив край на войната. Той добави, че ако САЩ и европейските страни останат обединени, това ще увеличи натиска и ще покаже на Москва, че няма шанс, съобщава NHK.

Украинският лидер също така обяви подробни дискусии със съответните държави по териториалната цялост на страната му и други въпроси.

През юни Зеленски обяви нежеланието си да удължава конфликта поради загубите на Киев. „Имаме много ранени и убити на бойното поле. Затова не искаме този конфликт да продължава с години“, каза политикът.

Той изрази надежда, че може да бъде разработен мирен план преди втората среща на върха по неговата „формула за мир“.


В категории: Войната в Украйна


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
14
Коментара
Тервел ИЛИЕВ 38-годишна сияе от щастие, защото е баба 38-годишна сияе от щастие, защото е баба 14/04/2026, Вторник 22:00 0
Флагман.БГ Най-силните психически зодии Най-силните психически зодии 14/04/2026, Вторник 20:40 0
Тервел ИЛИЕВ Шофираш бавно в лявата лента, вече те глобяват Шофираш бавно в лявата лента, вече те глобяват 14/04/2026, Вторник 20:00 3
Тервел ИЛИЕВ Стоян изчезва мистериозно в "Ергенът" Стоян изчезва мистериозно в "Ергенът" 14/04/2026, Вторник 19:17 0
14
Коментара по темата
14.
Българин
01.08.2024 14:39:53
0
2
Русия ясно каза че при неини условия ще има прекратяване . Зеленски е нелигетимен президент и всичко казано няма стоиност . Краи на воината само при руски условия тъпанари така че какво ще предлага нелигетимен президент
13.
Българин
01.08.2024 14:30:28
0
2
Краи на воината ще има ако сащ и Полша умишлено не провокира Русия . Русия ще си отмъсти сащ и неинети са телити го знаят и ще провокират Русия страхът е голяма работа . Русия не може да има доверие на терористи
12.
;)
31.07.2024 18:05:11
0
2
Под натиска на Русия, Украйна ще се раздели на две части. Източна и Западна, като между тях ще има 50 км буферна зона. Това го знаят и малките деца в детската градина още от започването на операцията. Всеки друг сценарий, различен от този, е плод на болни фантазии на завършени дебили и уникални малоумници :)
11.
да
31.07.2024 10:40:16
0
6
ZA RUSIA какъв и кой е зеленски -шут и убиец на собственият си народ -имаше възмоьност да преговаря но послуша рошавият англииски пе дал -мястото на наромана е на бесилото
10.
до 2: не съвсем
30.07.2024 21:44:57
0
0
Руският африкански корпус (АК), нямат официално присъствие в Мали, а в Буркина Фасо, Нигер и Централно-африканската република.
Ръководството на ЧВК не участва в планирането на операцията на войската от Мали срещу местните туареги и джихадисти от Ал Каеда.
Офицерите от АК обаче пристигат на място вечерта на 27 юли и участват в освобождаването на затворници. Докарана е и голяма група руски военни медици за това.
Случилото се е резултат от безхаберие от страна на малийското командване, които откриват приятелски огън срещу своите части, както и комбинация от трагични обстоятелства (внезапна пясъчна буря).
9.
Пешо
30.07.2024 17:08:45
0
9
Сетило се нашмъркaнoто Дзеле за уж мирни преговори.
Това трябваше да стане в първите три месеца от нападението. Тогава Европа и целия свят нямаше да е пълен с укри и венерически болести. Сега вече ще се съгласи, след като целия свят банкрутира заради него. Оголи и нашата и на други страни отбрана. Знае само "Дай", а кога, как и кой ще връща парите за това не го интересува. Накраде се и той по примера на ПП.
8.
Хахаха
30.07.2024 16:21:08
1
17
Заленско куче нашмъркано и умряло,сега преговори ще има,когато Путин каже,ама скоро време няма да е.Русия ви дойде голяма хапка,както и на американските джендъри и европейските педали,а също така на Педофили и разни уроди от САЩ,с неустановено пол .Наполеон и Хитлер, съща са мислили и искали да превземат Русия,но всички знаем как свършва историята за тях.Същото ще стане с краварите ,ес и нато.Усрайна не я броим вече,щото тя приключи,и нито ще влезе в ес,нито в нато.И нека плюенето и храченето,от евро педалите и джендърите с неустановено пол и религия,започне,сегааааа
7.
До 3
30.07.2024 11:45:56
4
19
Научих да, а на теб българския все още ти е трудничък. Срам и позор!
6.
Ама
30.07.2024 11:43:38
8
33
зеленият шмъркач като какъв се изявява ?! Вече не е президент,а само кравешка подлога !
5.
3
30.07.2024 11:42:21
18
11
Отивам в укЛАЙНА да си окрадна чип от пералня да си построя самальот.
4.
фактолог
30.07.2024 11:32:41
2
23
Зеленски тръгва към мир, когато военният министър прави жестока чистка на корупционери, по върха на държавното управление. Арестувани са генерали , министри, зам-министри. Това у нас никой не коментира, а в Русия е факт. Как ще повлияе чистката на преговорите?
3.
проссия хаос анархия
30.07.2024 11:32:06
32
13
1 мършо научил си Украински БРАВО нали нямаше език и бегай Сибир външни кенефи дупка на двора
2.
ссср се разпадна 1991 проссия 2024
30.07.2024 11:30:25
27
6
Разебашили 200 Вагнер орки Мали Африка убит командир елеазаров наследник пригожин и Вагнер телеграм канал Grey zone убит военкор военен кореспондент бельй
1.
Марк Твен
30.07.2024 11:24:29
9
33
Украинский воин! Не нужно умирать за BlackRock®, кто продал тебя и Родину! Выходи на частоту "149.200", позывной "Волга". Спаси себя, товарищей, семью и Родину!
Український воїн! Не потрібно вмирати за BlahhRock®, хто продав тебе і Батьківщину! Виходь на частоту "149.200", позивний "Волга". Врятуй себе, товаришів, сім'ю і Батьківщину!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Възстановяват басейн на 1800 години във Ветрен, ще го напълнят с минерална вода Възстановяват басейн на 1800 години във Ветрен, ще го напълнят с минерална вода Ще се използват целебните й свойства за лечение на опорно-двигателния апарат, мускулната система и кожата Ф-Студио с Жечо Станков: В неделя не избираме премиер или президент, а хора, на които вярваме и които лично познаваме Ф-Студио с Жечо Станков: В неделя не избираме премиер или президент, а хора, на които вярваме и които лично познаваме Чувам, че някои водят битка, воюват в тази предизборна кампания, но напомням на всички, че това е само състезание на идеи и защита на проекти, важни за бъдещето на региона ни, каза водачът на листата на ГЕРБ-СДС във 2-ри МИР-Бургас Осъдиха Паскал, но остава загадка дали ще свидетелства срещу Асен Василев и Бойко Рашков Осъдиха Паскал, но остава загадка дали ще свидетелства срещу Асен Василев и Бойко Рашков Соченият за контрабандист номер едно прие сделка с прокуратурата за участие в организирана група и контрабанда на цигари На вниманието на КАТ: Фолквагенът фантом без номера пак се появи на бул. "Демокрация", заема място за паркиране На вниманието на КАТ: Фолквагенът фантом без номера пак се появи на бул. "Демокрация", заема място за паркиране Законно ли е автомобилът да бъде паркиран в това каре, след като не може да се движи по улиците на Бургас, според ЗДвП Световната банка предупреди за глобален недостиг на работни места Световната банка предупреди за глобален недостиг на работни места Дефицит от близо 800 милиона позиции прогнозират в следващите десетилетия Затварят Подземната улица в Бургас за три дни Затварят Подземната улица в Бургас за три дни Припомняме, че ул. "Христо Ботев" се обновява заради предстоящото домакинство на Джиро Д Италия Правят одит в седем държавни болници заради скъпите лекарства Правят одит в седем държавни болници заради скъпите лекарства Един и същ медикамент е купуван на различни цени в лечебните заведения Само около 200 000 души ще получат 20 евро помощ за бензин и дизел Само около 200 000 души ще получат 20 евро помощ за бензин и дизел Компенсацията е за месец март и се очаква да бъде продължена и за април България посреща „Джиро дИталия“ 2026: шанс за глобална туристическа  реклама и развитие на велотуризма България посреща „Джиро дИталия“ 2026: шанс за глобална туристическа реклама и развитие на велотуризма Министерството на туризма и Министерството на младежта и спорта представиха подготовката за домакинството през май След като "омиротвори" Близкия Изток, Тръмп влезе в конфликт и с Ватикана След като "омиротвори" Близкия Изток, Тръмп влезе в конфликт и с Ватикана Първият американски папа критикува президентa на САЩ
Три кораба преминаха блокадите на Ормузкия проток и Арабско море, Пентагонът отрича Три кораба преминаха блокадите на Ормузкия проток и Арабско море, Пентагонът отрича Тръмп сподели, че иранците пак го молят за сделка, но от ислямската република обявиха американските кораби за пиратски Дипломатичен шамар от София за Тръмп след заплахата за унищожение на Италия за две минути Дипломатичен шамар от София за Тръмп след заплахата за унищожение на Италия за две минути Посланикът на Иран Али Реза Ирваш с укор и към служебното ни правителство заради US самолетите и убийството на деца Зелена светлина за "Лукойл": САЩ удължиха лиценза до 29 октомври Зелена светлина за "Лукойл": САЩ удължиха лиценза до 29 октомври OFAC разреши с още 6 месеца транзакциите с четири ключови дружества на компанията в България Обрат в Унгария: Груевски отива в затвора след смяната на Орбан с Мадяр Обрат в Унгария: Груевски отива в затвора след смяната на Орбан с Мадяр Будапеща дава сигнал, че повече няма да бъде убежище за осъдени политици Масови отмени на полети заради недостиг на керосин Масови отмени на полети заради недостиг на керосин Авиоексперт: Държавата да провери запасите на „Лукойл“ Извънредно! Военен дрон изплува на плажа в Несебър Извънредно! Военен дрон изплува на плажа в Несебър Само преди два дни военен дрон излезе и край Синеморец Акциите и златото скочиха до небето Акциите и златото скочиха до небето това се случи след като Тръмп заяви, че Иран се е свързал с неговата администрация относно мирни преговори Съпругата на испанския премиер е официално обвинена в корупция Съпругата на испанския премиер е официално обвинена в корупция Съд нареди да продължи дело срещу нея, по което тя е обвинена още в търговия с влияние и присвояване Хирург разкри операцията, съсипала лицето на Анджелина Джоли Хирург разкри операцията, съсипала лицето на Анджелина Джоли Актрисата отрича всякаква пластична операция, освен гръдни импланти Високите цени на горивата могат да останат до ноември Високите цени на горивата могат да останат до ноември Очаква се покачване в следващите дни
Бойко Борисов Бойко Борисов Хората знаят: като дойде ГЕРБ - строят. Другите само приказват Виц на деня Виц на деня - Скъпи, направих палачинки като извинение, че блъснах колата.
- Какво си направилааа?!
- Палачинки.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки си лафят.
Едната пита:
- И защо не си отворила на новото си гадже, когато е позвънял на вратата ти?
Другата:
- Щото баба ми казваше, че мъж който звъни на вратата - не чука!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Бог е създал половите органи, за да може българинът да изказва кратко и точно мислите си
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори