Защо не се разследва руска връзка за взривовете край Елин Пелин? Бойко Найденов намекна за саботаж
Бившият шеф на НСлС призова всеки, който е видял нещо, да даде показания
Защо не се разследва руска връзка за взривовете в складовете за фойерверки край Елин Пелин? Това попита в ефира на бТВ бившият шеф на НСлС Бойко Найденов, след което напомни, че саботажи имало и в Чехия.
Според него не би трябвало никоя версия за това какво е причинило трагедията да се изключва. Той призова следствието да се обърне към обществеността. Нека всеки, който е видял нещо, да разкаже, а показанията се наслагват и се правят изводи, заяви Найденов
„Ако не е случайно събитие – паднал гръм, запалена цигара, телефон да се е зареждал, а е имало нещо там, което хората да споделят – всичко това се събира“, добави той.
„Не е нормално премиерът и вътрешният министър да влизат в ролята на пожарникари и да обикалят от едно огнище на друго“, каза още бившият шеф на НСлС.
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден

Този Найденов горкия нещо много филми гледа..
Трагедията е голяма 4 човека загинаха. а този субект ДРЪНКА глупости.
Коментиранщите са нагледен пример на простаците останали в България.
Лош материал сме и го доказваме всеки ден.
Купи си една краставица и олаби, срамота е, докато чакаш санитарите.
Манол Глистев даже може да ти завиди, толкова бяс си насъбрала!
Хапало ли те е куче като малка?
Такива като теб трябва да ги ловят от психиатрията и най-добре преспиват с по една летална инжекция, да не се мъчите.
Болен мозък.
Козяшките гьотферетини вече копаят под дъното.
Слава украйне!
Само 20+ см.
Ей на това му се вика:
роСИФИЛИСтично МЕКЕРЕ
Влизат след работно време.
Едва ли са били в специализирано работно облекло и обувки.
Не е ясно дали са използвали специализирани помещения за изработка на изделията.
Не ясно как са били складирани материалите.
И, не на последно място, защо няма работници, специалисти, които спазват процедурите?
Бог да ги прости хората!