Защо не се разследва руска връзка за взривовете край Елин Пелин? Бойко Найденов намекна за саботаж
Бившият шеф на НСлС призова всеки, който е видял нещо, да даде показания
Защо не се разследва руска връзка за взривовете в складовете за фойерверки край Елин Пелин? Това попита в ефира на бТВ бившият шеф на НСлС Бойко Найденов, след което напомни, че саботажи имало и в Чехия.
Според него не би трябвало никоя версия за това какво е причинило трагедията да се изключва. Той призова следствието да се обърне към обществеността. Нека всеки, който е видял нещо, да разкаже, а показанията се наслагват и се правят изводи, заяви Найденов
„Ако не е случайно събитие – паднал гръм, запалена цигара, телефон да се е зареждал, а е имало нещо там, което хората да споделят – всичко това се събира“, добави той.
„Не е нормално премиерът и вътрешният министър да влизат в ролята на пожарникари и да обикалят от едно огнище на друго“, каза още бившият шеф на НСлС.
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите

Този Найденов горкия нещо много филми гледа..
Трагедията е голяма 4 човека загинаха. а този субект ДРЪНКА глупости.
Коментиранщите са нагледен пример на простаците останали в България.
Лош материал сме и го доказваме всеки ден.
Купи си една краставица и олаби, срамота е, докато чакаш санитарите.
Манол Глистев даже може да ти завиди, толкова бяс си насъбрала!
Хапало ли те е куче като малка?
Такива като теб трябва да ги ловят от психиатрията и най-добре преспиват с по една летална инжекция, да не се мъчите.
Болен мозък.
Козяшките гьотферетини вече копаят под дъното.
Слава украйне!
Само 20+ см.
Ей на това му се вика:
роСИФИЛИСтично МЕКЕРЕ
Влизат след работно време.
Едва ли са били в специализирано работно облекло и обувки.
Не е ясно дали са използвали специализирани помещения за изработка на изделията.
Не ясно как са били складирани материалите.
И, не на последно място, защо няма работници, специалисти, които спазват процедурите?
Бог да ги прости хората!