Защо не се разследва руска връзка за взривовете край Елин Пелин? Бойко Найденов намекна за саботаж
Бившият шеф на НСлС призова всеки, който е видял нещо, да даде показания
Защо не се разследва руска връзка за взривовете в складовете за фойерверки край Елин Пелин? Това попита в ефира на бТВ бившият шеф на НСлС Бойко Найденов, след което напомни, че саботажи имало и в Чехия.
Според него не би трябвало никоя версия за това какво е причинило трагедията да се изключва. Той призова следствието да се обърне към обществеността. Нека всеки, който е видял нещо, да разкаже, а показанията се наслагват и се правят изводи, заяви Найденов
„Ако не е случайно събитие – паднал гръм, запалена цигара, телефон да се е зареждал, а е имало нещо там, което хората да споделят – всичко това се събира“, добави той.
„Не е нормално премиерът и вътрешният министър да влизат в ролята на пожарникари и да обикалят от едно огнище на друго“, каза още бившият шеф на НСлС.
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела

Този Найденов горкия нещо много филми гледа..
Трагедията е голяма 4 човека загинаха. а този субект ДРЪНКА глупости.
Коментиранщите са нагледен пример на простаците останали в България.
Лош материал сме и го доказваме всеки ден.
Купи си една краставица и олаби, срамота е, докато чакаш санитарите.
Манол Глистев даже може да ти завиди, толкова бяс си насъбрала!
Хапало ли те е куче като малка?
Такива като теб трябва да ги ловят от психиатрията и най-добре преспиват с по една летална инжекция, да не се мъчите.
Болен мозък.
Козяшките гьотферетини вече копаят под дъното.
Слава украйне!
Само 20+ см.
Ей на това му се вика:
роСИФИЛИСтично МЕКЕРЕ
Влизат след работно време.
Едва ли са били в специализирано работно облекло и обувки.
Не е ясно дали са използвали специализирани помещения за изработка на изделията.
Не ясно как са били складирани материалите.
И, не на последно място, защо няма работници, специалисти, които спазват процедурите?
Бог да ги прости хората!