Защо не се разследва руска връзка за взривовете край Елин Пелин? Бойко Найденов намекна за саботаж
Бившият шеф на НСлС призова всеки, който е видял нещо, да даде показания
Защо не се разследва руска връзка за взривовете в складовете за фойерверки край Елин Пелин? Това попита в ефира на бТВ бившият шеф на НСлС Бойко Найденов, след което напомни, че саботажи имало и в Чехия.
Според него не би трябвало никоя версия за това какво е причинило трагедията да се изключва. Той призова следствието да се обърне към обществеността. Нека всеки, който е видял нещо, да разкаже, а показанията се наслагват и се правят изводи, заяви Найденов
„Ако не е случайно събитие – паднал гръм, запалена цигара, телефон да се е зареждал, а е имало нещо там, което хората да споделят – всичко това се събира“, добави той.
„Не е нормално премиерът и вътрешният министър да влизат в ролята на пожарникари и да обикалят от едно огнище на друго“, каза още бившият шеф на НСлС.
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България
Цигарите поскъпват от август, след това и от март догодина
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година

Този Найденов горкия нещо много филми гледа..
Трагедията е голяма 4 човека загинаха. а този субект ДРЪНКА глупости.
Коментиранщите са нагледен пример на простаците останали в България.
Лош материал сме и го доказваме всеки ден.
Купи си една краставица и олаби, срамота е, докато чакаш санитарите.
Манол Глистев даже може да ти завиди, толкова бяс си насъбрала!
Хапало ли те е куче като малка?
Такива като теб трябва да ги ловят от психиатрията и най-добре преспиват с по една летална инжекция, да не се мъчите.
Болен мозък.
Козяшките гьотферетини вече копаят под дъното.
Слава украйне!
Само 20+ см.
Ей на това му се вика:
роСИФИЛИСтично МЕКЕРЕ
Влизат след работно време.
Едва ли са били в специализирано работно облекло и обувки.
Не е ясно дали са използвали специализирани помещения за изработка на изделията.
Не ясно как са били складирани материалите.
И, не на последно място, защо няма работници, специалисти, които спазват процедурите?
Бог да ги прости хората!