Сигнал до Флагман! Тези стълби в Морската градина на Бургас са покъртителни
Те се под Пантеона и вероятността да се осакатите е голяма, сигурен е нашият читател
Репортер на Флагман отиде на мястото на "стълбите убийци", както ни пишат наши читатели, загрижени, че те се ползват и през нощта от млади хора, отиващи и връщащи се от увеселителните заведения.
Вероятността някой да се нарани е голяма. Дори по време на снимките наш репортер бе на косъм да се сгромоляса.
На няколко места из парка има такива стълби. Те са от градешки камък, който с времето се рони.
"Действително имаме проблем. Тези стълби са много красиви, направени от градешки камък, който с времето се рони. В момента Община Бургас прави проучване колко ще струва ремонтът. Анализираме дали ще бъдат подменени със същия тип или с друга настилка. Ще го заложим в следващия бюджет или при акуализация", каза пред Флагман.бг д-р Георги Митев, директор на ЦАУ "Зора".
Вижте повече в нашия видео материал.
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието

Толкова нямате какво да пишете, че вече си измисляте проблеми
Още по-зле са!!!
------
Знаех си, че статията е написана след като са решили да започнат ремонт. Казвам "започнат", защото само градът е нацвъкам от багери, разкопки и несвършващи ремонти.
P.S. От кой край са ви репортерите, щом се налага да видят стълбите? Че те са си такива от над 40-50 години поне
Община Бургас хареса идеята!
... ако естествено не е била тяхна идеята...!