Сигнал до Флагман! Тези стълби в Морската градина на Бургас са покъртителни
Те се под Пантеона и вероятността да се осакатите е голяма, сигурен е нашият читател
Репортер на Флагман отиде на мястото на "стълбите убийци", както ни пишат наши читатели, загрижени, че те се ползват и през нощта от млади хора, отиващи и връщащи се от увеселителните заведения.
Вероятността някой да се нарани е голяма. Дори по време на снимките наш репортер бе на косъм да се сгромоляса.
На няколко места из парка има такива стълби. Те са от градешки камък, който с времето се рони.
"Действително имаме проблем. Тези стълби са много красиви, направени от градешки камък, който с времето се рони. В момента Община Бургас прави проучване колко ще струва ремонтът. Анализираме дали ще бъдат подменени със същия тип или с друга настилка. Ще го заложим в следващия бюджет или при акуализация", каза пред Флагман.бг д-р Георги Митев, директор на ЦАУ "Зора".
Вижте повече в нашия видео материал.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Толкова нямате какво да пишете, че вече си измисляте проблеми
Още по-зле са!!!
------
Знаех си, че статията е написана след като са решили да започнат ремонт. Казвам "започнат", защото само градът е нацвъкам от багери, разкопки и несвършващи ремонти.
P.S. От кой край са ви репортерите, щом се налага да видят стълбите? Че те са си такива от над 40-50 години поне
Община Бургас хареса идеята!
... ако естествено не е била тяхна идеята...!