Сигнал до Флагман! Тези стълби в Морската градина на Бургас са покъртителни
Те се под Пантеона и вероятността да се осакатите е голяма, сигурен е нашият читател
Репортер на Флагман отиде на мястото на "стълбите убийци", както ни пишат наши читатели, загрижени, че те се ползват и през нощта от млади хора, отиващи и връщащи се от увеселителните заведения.
Вероятността някой да се нарани е голяма. Дори по време на снимките наш репортер бе на косъм да се сгромоляса.
На няколко места из парка има такива стълби. Те са от градешки камък, който с времето се рони.
"Действително имаме проблем. Тези стълби са много красиви, направени от градешки камък, който с времето се рони. В момента Община Бургас прави проучване колко ще струва ремонтът. Анализираме дали ще бъдат подменени със същия тип или с друга настилка. Ще го заложим в следващия бюджет или при акуализация", каза пред Флагман.бг д-р Георги Митев, директор на ЦАУ "Зора".
Вижте повече в нашия видео материал.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Толкова нямате какво да пишете, че вече си измисляте проблеми
Още по-зле са!!!
------
Знаех си, че статията е написана след като са решили да започнат ремонт. Казвам "започнат", защото само градът е нацвъкам от багери, разкопки и несвършващи ремонти.
P.S. От кой край са ви репортерите, щом се налага да видят стълбите? Че те са си такива от над 40-50 години поне
Община Бургас хареса идеята!
... ако естествено не е била тяхна идеята...!