Софийският градски съд заличи "ПФК ЦСКА АД"
Неудовлетворените кредитори са 19 на брой
Софийският градски съд окончателно заличи дружеството "ПФК ЦСКА АД". Това се е случило с решение от 24 юли 2024-а, след като в СГС е проведено заключително събрание на кредиторите и синдика на дружеството Дора Милева.
В доклада си тя посочва, че платените 8 000 000 лева през май 2017-а, с които тогавашното ръководство на клуба откупи емблемата, е удовлетворила повечето кредитори.
С тази сума за изплатени по-голяма част от задълженията, а останалите неудовлетворени кредитори са 19 на брой.
В доклада също така се посочва, че към момента липсва обезпечаване на задълженията, като не са налични висящи съдебни производства, по които дружеството да е длъжник. Така, обявеното в несъстоятелност дружество "ПФК ЦСКА АД", вече не фигурира в Търговския регистър..
Странстването и движението като философия на живот
Как Instagram Reels се превърнаха в бизнес за 50 млрд. долара
Сняг валя в Истанбул навръх Нова година
Орбан: Нека Европа да се върне към здравия разум през 2026 г.
Пищен хомо скандал в Италия изгони Зеленски от новините
ЧСИ обяви къща с двор за 19 008 лева: публична продан във Врачанско
Бунт срещу еврото: търговец обяви, че ще работи само в левове
Времето утре: слънце, силен вятър и сутрешен мраз в котловините
Военните остават по-дълго на служба: пенсионната възраст се увеличава
Такситата поскъпнаха от Нова година: цените удариха тавана през 2026-та
Светльо Витков остро срещу новогодишните програми: „Върхът на падението“
