Валентина от Бургас е руса и симпатична и надали ще повярвате с какво се занимава
Хубавицата очевидно обича да си взема, каквото ѝ потрябва от магазините, но не обича да си плаща
Валентина И. е млада и симпатична и добре облечена и надали някой би повярвал с какво е известна сред магазинерите в Бургас. Хубавицата очевидно обича да си взема, каквото ѝ потрябва от магазините, но не обича да си плаща. Във вчерашния ден тя бе опозорена за пореден път от търговец. Този път пъхнала в чантата си скъпо масло за тяло от биомагазин в бургаския ж. к. "Възраждане". Засечена е обаче от погледа на друга клиентка, която избирала биохрани за детенцето си и впоследствие настигната от продавач-консултанта.
"Много нагло се държа, при все че бе заловена да краде, не мога да повярвам, че момиче с такъв външен вид и толкова младо може да се занимава с кокошкарски кражби. Знам, че е хващана от други колеги с най-различни обекти. Може би затова така ме умоляваше да не я пускам от записите на камерите. Аз обаче съм длъжна да предупредя", каза пред Флагман.бг търговката, която разпространи снимките от кражбата и Валентина веднага бе разпозната от бдителни бургазлии.
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България
Цигарите поскъпват от август, след това и от март догодина
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година

ко напрай Ваале..
Вале,Вале,Ваале..."
палавнице руса,
с теб ще правим
кебап друсан.
Необходимо и е лечение, но за такова е необходима вола, която тя уви, не притежава.
може вдигайки краката,
да си заработва нощем
-оборотна е все още.
Ако конкурентка гладна,
номер и направи гаден,
тя до път да се залага
и старание полага.
Сега се е сбабичосала.
В столипино а
А Бежанците в хотелите