Издирват 36-годишната Зоя Маджарова от ж.к. "Меден рудник"
Излязла да се разходи и три дни няма и следа от нея
62-годишна бургазлийка подаде сигнал в полицията, че племенницата й е в неизвестност. Малко по-рано днес жената дошла в Четвърто районно управление - Бургас, за да обяви, че 36-годишната й племенница Зоя Йовкова Маджарова / психично болна/, живяла от месец и половина при нея в бл. 70 в ж.к. “Меден рудник”. Излязла е около 19.00 ч. на 23.07.т.г. да се разходи и от тогава не се е прибрала.
Маджарова е лекувана многократно в ЦПЗ, като на 24.11.2023 г. била настанена за лечение за 6 месеца в психиатрична болница в Раднево.
Извършена е проверка на местата, където евентуално е възможно да се намира, както и болнични заведения. Извършена е проверка сред лица със сходен профил, но до момента жената не е установена. Обявена е за общодържавно издирване.
Какво време ни очаква в седмицата от 8-ми до 14-ти декември, ще завали ли сняг в страната
Даниел Митов отговори дали се опасява от гражданска война
Осъдиха мнима хазяйка, ужилила студенти
Какво най-много се е търсило в Wikipedia през 2025 г.
Мощна подкрепа за Любо Пенев във Валенсия
Ландо Норис ликува в инфарктен сезон на Формула 1
България няма шанца, но има Зографски - нашенецът отново впечатли за СК
Ивайло Мирчев: Този бюджет е по-лош
Фатална катастрофа на пътя Севлиево-Габрово
