Слънчев бряг на косъм от трагедия! Мъж отнесе засилен с тротинетка малко дете и отпраши, без да го погледне
То е било транспортирано в УМБАЛ-Бургас с охлузни рани по тялото и контузия на дясната ръка
В Слънчев бряг се разминаха на косъм от трагедия, след като 10-годишно дете от Пловдив е било блъснато от засилена тротинетка „Кукирин“, а мъжът, който я е управлявал, е отпрашил, без да погледне дори падналото на земята момиченце.
Инцидентът е станал около 11:35 часа вчера на крайбрежната пешеходна алея срещу хотел „Астория“. Тротинетката е била управлявана от 43-годишен мъж от Несебър, който се е движил с несъобразена скорост.
Няма опасност за живота на пострадалото дете. То е било транспортирано в УМБАЛ-Бургас с охлузни рани по тялото и контузия на дясната ръка.
Водачът на превозното средство е напуснал мястото на инцидента, без да уведоми органите на реда и да изчака пристигането им. Впоследствие той е бил установен.
Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Дневен хороскоп за 26 юни 2026: Важни решения за Девата, късмет за Рибите
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър

Щото наш Ганьо,като излезе в чужбина,спазва ,правилата и законите,със запетайките,ма у бг-то...карай да върви....и знайш ли кой съм аз.....материала е проблема,човешкия материал.....схващаш ли...???
Пък ти си разправяй,да забранят всичко що мърда и се движи на колела и във въздуха....!!!
Но всяко денонощие има загинали с автомобили.Десетки залавят пияни,друсани.Неизправни,некултурни,неспазващи масово правила.Но не се чува и вопъл за това.Защо не коментирате??
За мен сте лицемерни и неискрени.Използвате ситуациите ,манипулирате.
Е как ти пука толкова много за блъснато с тротинетка дете,получило охлузни рани,но не ти пука за умрелите от коли хора!?
Всеки ден загиват,УМИРАТ хора .С автомобили.И поради автомобили.
Мега загрижени ама избирателно.И както ни отърва на нас самите.Персонално.
Да забранят и автомобилите.Да забранят велосипедите,тротинетките.За мотоциклетите да не говорим!
Да забранят и самолетите.Корабите.
Всичко да забранят.И гларуси и котки да няма.И тях да забранят! Украинци,руснаци,цигани! Забрана!
По-младите,по-старите...Забрана и за тях
Мега деградирало " общество"
доставка,
забранена химия
накратко.
Искат да спре, да
се обади
той на МВР ?;
Забравяйте !
във Слънчев бряг,
всеки тук бързак
е тарикат.
Лесно бъркаш
сутрин, вечер и
обяд,
замъглен във
спиртен кръговрат.
Само не ме питайте
за бандерол,
щото ще получите
чeп гол !