Слънчев бряг на косъм от трагедия! Мъж отнесе засилен с тротинетка малко дете и отпраши, без да го погледне
То е било транспортирано в УМБАЛ-Бургас с охлузни рани по тялото и контузия на дясната ръка
В Слънчев бряг се разминаха на косъм от трагедия, след като 10-годишно дете от Пловдив е било блъснато от засилена тротинетка „Кукирин“, а мъжът, който я е управлявал, е отпрашил, без да погледне дори падналото на земята момиченце.
Инцидентът е станал около 11:35 часа вчера на крайбрежната пешеходна алея срещу хотел „Астория“. Тротинетката е била управлявана от 43-годишен мъж от Несебър, който се е движил с несъобразена скорост.
Няма опасност за живота на пострадалото дете. То е било транспортирано в УМБАЛ-Бургас с охлузни рани по тялото и контузия на дясната ръка.
Водачът на превозното средство е напуснал мястото на инцидента, без да уведоми органите на реда и да изчака пристигането им. Впоследствие той е бил установен.
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор

Щото наш Ганьо,като излезе в чужбина,спазва ,правилата и законите,със запетайките,ма у бг-то...карай да върви....и знайш ли кой съм аз.....материала е проблема,човешкия материал.....схващаш ли...???
Пък ти си разправяй,да забранят всичко що мърда и се движи на колела и във въздуха....!!!
Но всяко денонощие има загинали с автомобили.Десетки залавят пияни,друсани.Неизправни,некултурни,неспазващи масово правила.Но не се чува и вопъл за това.Защо не коментирате??
За мен сте лицемерни и неискрени.Използвате ситуациите ,манипулирате.
Е как ти пука толкова много за блъснато с тротинетка дете,получило охлузни рани,но не ти пука за умрелите от коли хора!?
Всеки ден загиват,УМИРАТ хора .С автомобили.И поради автомобили.
Мега загрижени ама избирателно.И както ни отърва на нас самите.Персонално.
Да забранят и автомобилите.Да забранят велосипедите,тротинетките.За мотоциклетите да не говорим!
Да забранят и самолетите.Корабите.
Всичко да забранят.И гларуси и котки да няма.И тях да забранят! Украинци,руснаци,цигани! Забрана!
По-младите,по-старите...Забрана и за тях
Мега деградирало " общество"
доставка,
забранена химия
накратко.
Искат да спре, да
се обади
той на МВР ?;
Забравяйте !
във Слънчев бряг,
всеки тук бързак
е тарикат.
Лесно бъркаш
сутрин, вечер и
обяд,
замъглен във
спиртен кръговрат.
Само не ме питайте
за бандерол,
щото ще получите
чeп гол !