Слънчев бряг на косъм от трагедия! Мъж отнесе засилен с тротинетка малко дете и отпраши, без да го погледне
То е било транспортирано в УМБАЛ-Бургас с охлузни рани по тялото и контузия на дясната ръка
В Слънчев бряг се разминаха на косъм от трагедия, след като 10-годишно дете от Пловдив е било блъснато от засилена тротинетка „Кукирин“, а мъжът, който я е управлявал, е отпрашил, без да погледне дори падналото на земята момиченце.
Инцидентът е станал около 11:35 часа вчера на крайбрежната пешеходна алея срещу хотел „Астория“. Тротинетката е била управлявана от 43-годишен мъж от Несебър, който се е движил с несъобразена скорост.
Няма опасност за живота на пострадалото дете. То е било транспортирано в УМБАЛ-Бургас с охлузни рани по тялото и контузия на дясната ръка.
Водачът на превозното средство е напуснал мястото на инцидента, без да уведоми органите на реда и да изчака пристигането им. Впоследствие той е бил установен.
Уж издирваният Невзоров се появи пред собственици в Баба Алино
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София

Щото наш Ганьо,като излезе в чужбина,спазва ,правилата и законите,със запетайките,ма у бг-то...карай да върви....и знайш ли кой съм аз.....материала е проблема,човешкия материал.....схващаш ли...???
Пък ти си разправяй,да забранят всичко що мърда и се движи на колела и във въздуха....!!!
Но всяко денонощие има загинали с автомобили.Десетки залавят пияни,друсани.Неизправни,некултурни,неспазващи масово правила.Но не се чува и вопъл за това.Защо не коментирате??
За мен сте лицемерни и неискрени.Използвате ситуациите ,манипулирате.
Е как ти пука толкова много за блъснато с тротинетка дете,получило охлузни рани,но не ти пука за умрелите от коли хора!?
Всеки ден загиват,УМИРАТ хора .С автомобили.И поради автомобили.
Мега загрижени ама избирателно.И както ни отърва на нас самите.Персонално.
Да забранят и автомобилите.Да забранят велосипедите,тротинетките.За мотоциклетите да не говорим!
Да забранят и самолетите.Корабите.
Всичко да забранят.И гларуси и котки да няма.И тях да забранят! Украинци,руснаци,цигани! Забрана!
По-младите,по-старите...Забрана и за тях
Мега деградирало " общество"
доставка,
забранена химия
накратко.
Искат да спре, да
се обади
той на МВР ?;
Забравяйте !
във Слънчев бряг,
всеки тук бързак
е тарикат.
Лесно бъркаш
сутрин, вечер и
обяд,
замъглен във
спиртен кръговрат.
Само не ме питайте
за бандерол,
щото ще получите
чeп гол !