Тя не се притеснява да покаже белезите си от макетно ножче на плажа
Дебора Михайлова от Стара Загора се радва на ново начало
Дебора Михайлова от Стара Загора, която миналия юли обедини всички заради насилието, което бе преживяла, причинено от бившия ѝ приятел, днес вече се радва на ново начало.
През май тя завърши 12-и клас и се показа като абитуриентка, а сега се радва на слънце и море.
Този юли за нея няма нищо общо с това, което преживя преди година, когато в разгара на лятото тогава нейната история стана централна новина в емисиите. През юли 2023 г. бе организиран и голям протест пред Съдебната палата в София, проведен под мотото: "Нито една повече".
Дебора не се притеснява да покаже белезите, вследствие на прорязването с макетно ножче и последвалите 400 шева. За щастие, голяма част от тях вече са позараснали. Младото момиче направи няколко кадъра на плажа по бански.
"На морето трябва да се любуваме именно тогава, когато нещо ни тежи на душата", този цитат сложи тя към летния кадър, който сподели в социалните мрежи.


Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника

Просто факти. Успех!
После що прокурорите си правели отвод, цяла България измами.
до 1
А тоя изрод,дето така я е нарязал,братя Мангасарян,ша го нацепят хубаво.....готов мекишар е, като излезе от панделата