Тя не се притеснява да покаже белезите си от макетно ножче на плажа
Дебора Михайлова от Стара Загора се радва на ново начало
Дебора Михайлова от Стара Загора, която миналия юли обедини всички заради насилието, което бе преживяла, причинено от бившия ѝ приятел, днес вече се радва на ново начало.
През май тя завърши 12-и клас и се показа като абитуриентка, а сега се радва на слънце и море.
Този юли за нея няма нищо общо с това, което преживя преди година, когато в разгара на лятото тогава нейната история стана централна новина в емисиите. През юли 2023 г. бе организиран и голям протест пред Съдебната палата в София, проведен под мотото: "Нито една повече".
Дебора не се притеснява да покаже белезите, вследствие на прорязването с макетно ножче и последвалите 400 шева. За щастие, голяма част от тях вече са позараснали. Младото момиче направи няколко кадъра на плажа по бански.
"На морето трябва да се любуваме именно тогава, когато нещо ни тежи на душата", този цитат сложи тя към летния кадър, който сподели в социалните мрежи.


Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки

Просто факти. Успех!
После що прокурорите си правели отвод, цяла България измами.
до 1
А тоя изрод,дето така я е нарязал,братя Мангасарян,ша го нацепят хубаво.....готов мекишар е, като излезе от панделата