Шок за зрителите! Деси Стоянова си тръгва от "Преди обед"
В последното й предаване до нея ще застане дългогодишния й тв партньор Сашо Кадиев
Едно от най-обичаните, емблематични и усмихнати лица на bTV – Десислава Стоянова, ще се раздели официално утре със зрителите, екипа на „Преди обед“ и колегите си от bTV в последното издание на предаването за този сезон.
„Прецених, че е дошъл моментът да затворя тази глава от професионалната си биография, за да мога да отделям повече от времето и енергията си на новата си професионална страст – обученията по презентационни и медийни умения, с които се занимавам от няколко години. Приключвам едно телевизионно приключение, изпълнено с много емоции и хиляди искрено споделени истории, за което винаги ще си спомням с вълнение. Беше обогатяващо за мен, вярвам, че е било така и за зрителите, на които благодаря, че бяха неизменно до нас. Благодаря на bTV за шанса и на екипа на предаването за всеотдайността, с която готвехме всеки един от тези 2750 ефира“, споделя водещата часове преди емоционалния петъчен ефир, когато до нея ще застане Александър Кадиев.
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора
