„Арт пленер Царево“ внася творческа енергия в културната програма на града
Тази вълнуваща инициатива ще събере шестима талантливи художници за едноседмично творческо пътешествие
За пръв път „Арт пленер Царево“ внася творческа енергия в културната програма на общината. От 23 август в морския град стартира новият проект. Тази вълнуваща инициатива ще събере шестима талантливи художници за едноседмично творческо пътешествие от 23.07 до 28.07, което ще завърши с голяма изложба в последната вечер.
„Арт пленер Царево“ се очертава да бъде динамично и обогатяващо преживяване както за художниците, така и за местната общност. В проекта участват петима художници, един скулптор и един фотограф, всеки от които е избран заради уникалната си артистична визия.
Седмицата ще завърши с изложба вечерта на 28 юли /неделя/ на площада в гр. Царево. На това събитие ще бъдат показани творбите, създадени през седмицата, като ще се предложи уникален поглед към творческия процес и красотата на Царево, видяна през очите на тези талантливи художници
Отличиха Община Приморско с наградата „Бранд Южно Черноморие“
Зрелищна катастрофа на Подбалканския път, кола е обърната по таван
Представят изложбата - "Бургас - вълнуващ и артистичен"
Теодор Салпаров се включва в Мача на надеждата
ПП при президента: Нужен е преглед на заплатите в държавната администрация и намаляване броя на министерствата
АПИ с важна информация, променят движението на АМ Тракия
Румен Радев готви кабинет със сливане на министерства
„Демократична България” пред президента: До края на юли трябва да изберем нов ВСС
Примирието между САЩ и Иран се пропука след атаката на Техеран
С ритуал и музикален поздрав от ПФА „Добруджа" празнуваме Гергьовден в Бургас
Бургас посреща мощи на свети великомъченик Георги Победоносец
