×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Шофьорът, причинил трагедията на АМ "Тракия", иска по-лека мярка
  • Парламентът решава за новото ръководство на НЗОК
  • 485 камиона нарушители в изпреварващата лента са засекли тол камерите само за ден
  • ЕС премахна митническите бариери за американски индустриални продукти
  • Подготвят шестдневно погребение на Али Хаменей в Иран и Ирак
  • ДБ ще настоява за дефицит под 3% и реформи между първо и второ четене на бюджета
  • Белгия и САЩ си уредиха сблъсък на осминафиналите след трудни победи
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Тото плаче с крокодилски сълзи пред празната зала на концерт (ВИДЕО)


24 Юли 2024, Сряда, 13:18 ч.
Автор: Флагман.бг

Скандалният изпълнител изобщо не прави опит да си избърше очите и до самия край на монолога гласът му издайнически трепери

Суров урок получиха "СкандаУ" още в самото начало на концерта си във Велико Търново онзи ден.

Изявата на групата е част от националното й турне този месец. От видео обаче става ясно, че в старопрестолния град Тото и неговият колега Лъчезар Томов-Лъчо са претърпели професионално фиаско.

Още преди да прозвучи първият акорд, гласовитият влогър сяда на ръба на сцената и се разплаква като малко дете! "Моментът на истината" е запечатан от малцината зрители на концерта и след това тиражиран в мрежата.

"Майната му!", обръща се по микрофона към полупразната зала Тото, но в следващия миг започва да ридае и сълзите му потичат.

Най-интересното е, че скандалният изпълнител изобщо не прави опит да си избърше очите и до самия край на монолога гласът му издайнически трепери.

"Искахме да дадем възможност на всеки, който иска да ни подкрепи, да го направи. Но това ни беше отнето. По нелеп начин!", мъчи се да изглежда убедителен врачанинът. До него е приседнал с наведена глава другият солист на "СкандаУ" - Лъчо, който през цялото време не вдига очи към шепичката хора в залата.

 

@classical_cubyr #toto #pritoto #skandau #funny #foryou #memes #bulgaria #classicalcubyr #класическицубър #тото #скандау #концерт ♬ original sound - Класически ЦУБър

"И беше страшно и срамно някой да ни подкрепя и да ни хареса! Сякаш нещо сме направили", казва, подсмърчайки, Тото. На края на сценката той все пак стига до прословутото "да си дойдем на думата". "През цялото време знаехме, че няма да има хора", казва през сълзи фронтменът на "СкандаУ".

На "широката публика" обаче изобщо не й става ясно каква е причината за малкия брой продадени билети за концерта. В "монолога" си рапърът намеква, че срещу бандата има "бойкот", но от кого и защо е организиран, остава мистерия. На края на обръщението си Тото прави опит да умилостиви публиката с твърдението, че "е неразположен". Това моментално породи слухове, че певецът или страда от някакво заболяване, или минава през труден житейски период.

"Не се чувствам добре и не съм сигурен, че ще успея да продължа", добавя Тото, за да обясни на почитателите си, че няма да може да им даде това, за което са дошли, и че първоначалният план на концерта се променя генерално. "Нося една дълго потискана тежест в себе си", прибави загадъчно той. За финал рапърът обобщава, че той и колегите му от "СкандаУ" "не са се показали "като професионалисти, а като хора със своите силни и слаби страни".

Източник: lifeonline.bg




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
12
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Нова изящна придобивка за Ахелой Нова изящна придобивка за Ахелой 02/07/2026, Четвъртък 19:36 0
Тервел ИЛИЕВ Българин уби баба си по зловещ начин Българин уби баба си по зловещ начин 02/07/2026, Четвъртък 19:11 0
Михаил ДИМИТРОВ Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Обвиниха голяма рок звезда в педофилия 02/07/2026, Четвъртък 19:07 1
12
Коментара по темата
12.
Българина
28.07.2024 20:37:26
0
0
Нищо не пише за цената, тя също е от значение.
11.
Бургас
24.07.2024 18:42:08
0
8
Педали..
Не ставаш.
Довиждане си
10.
J J
24.07.2024 18:09:40
0
11
Не мога да разбера, какво толкова е станало? Няма публика, няма концерт. Изпълнителите да се стегнат малко. Да не би да е дошъл края на света.
9.
Старшито
24.07.2024 17:32:46
1
22
Сега плаче, а ако беше в казармата незнам, щеше да е жена
8.
Тревор
24.07.2024 15:32:48
2
34
Тъпо копеле селско е тоя
7.
Цеци
24.07.2024 15:06:43
1
35
Позьор !!!!
Да си припомним как спечели Биг Брадър,с помощта на красивата си майка...И тези негови подкастове(със Слави Трифонов беше интересно,защото Спави му направи шоуто )...Та гостува му Ванко 1,то бяха възхищения ,слагачество,само свирка не му направи в ефир...
6.
Аh
24.07.2024 14:46:54
2
28
Хората са на морето и естествено, че няма да има пълна зала. Има и друго. В България пазарът е малък за този тип музика. Кризата е голяма и няма кинти за Концерти. Ицо Хазарта разбра това и стана Депутат, а след това и Евродепутат. Другият вариант е да си търсиш и намираш богати любовници (мъже), които да ги издържат, като Мария Илиева и Силвия Кацарова.
5.
YOU_CANT_STOP_ME
24.07.2024 14:05:26
2
25
Айде шматки като тото да си теглят въжето вече
4.
Ицо Хазарта ви го каза преди години
24.07.2024 14:03:38
1
34
Имате много красиви бради , пееш ли или някой п*рди
3.
АНАЛизатор
24.07.2024 13:55:46
0
34
Не е толкова страшна тази ситуация, нали трябва да има някой, който да меси и хляба, няма всички да са певци я!
2.
я да бяха Азис или Преслава
24.07.2024 13:43:03
3
21
залата,щеше да е пълна ,до тавана......
1.
Сарая
24.07.2024 13:40:14
5
27
Барай меча ве хюмнетка !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Кошмар на пътя за „Лесово“: ТИР излетя от шосето край Елхово, пожарникари режат ламарини, за да спасят шофьора Кошмар на пътя за „Лесово“: ТИР излетя от шосето край Елхово, пожарникари режат ламарини, за да спасят шофьора Движението към границата е напълно блокирано, десетки камиони изчакват на място, докато спасителните екипи се борят за живота на международния водач Автовоз със скъп Рейндж Роувър се заби в автобус на бул. "Стефан Стамболов" в Бургас Автовоз със скъп Рейндж Роувър се заби в автобус на бул. "Стефан Стамболов" в Бургас  Щетите са материални, няма пострадали Седем арестувани при акцията в Созопол, палетът с райски газ иззет на паркинг (ОБНОВЕНА) Седем арестувани при акцията в Созопол, палетът с райски газ иззет на паркинг (ОБНОВЕНА) Задържаните са част от организирана схема за разпространение на диазотен оксид по морето Автобус потроши Ауди край Иракли Автобус потроши Ауди край Иракли  Движението към Варна бе затруднено след катастрофата Разкритието за полета на Пеевски с Десислава Атанасова до Дубай-катарзис или резил Разкритието за полета на Пеевски с Десислава Атанасова до Дубай-катарзис или резил Две опозиционни партии подканиха конституционният съдия да си подаде оставката, тя се ослушва  Хазартният капан на „Арена София“: Ще изяде ли главата на столицата един онлайн залог за Евровизия 2027? Хазартният капан на „Арена София“: Ще изяде ли главата на столицата един онлайн залог за Евровизия 2027? Часове преди финалния срок за документите, спортното министерство влезе в спешни преговори с „8888“ за временно заличаване на името на залата Познавате ли ги? Вижте как тези младежи разбиха пейка в Борисовата градинка на Бургас (ВИДЕО) Познавате ли ги? Вижте как тези младежи разбиха пейка в Борисовата градинка на Бургас (ВИДЕО) Психолози често свързват вандализма с липса на граници, нужда от внимание и подражание в група "Не я приех поради отсъствие при зачеването" или защо отношенията между Йосиф Сърчаджиев и дъщеря му Алекс бяха толкова сложни "Не я приех поради отсъствие при зачеването" или защо отношенията между Йосиф Сърчаджиев и дъщеря му Алекс бяха толкова сложни Срамувам се, че този човек ми се води баща. Не може да ти е баща човек, който никога не се е грижил за теб, той не ми е баща, води ми се биологичен баща. За мен той е безразличен, а безразличието е най-страшното, каза преди години Алекс за баща си Стана ясно каква е причината митничарят Георги Ламбов да се самоубие Стана ясно каква е причината митничарят Георги Ламбов да се самоубие Дълбоколичностни мотиви, свързани с емоционален тормоз, стоят в дъното на тежкото решение на 32-годишния служител на ТД "Митница"-Бургас Забравете за Truck Simulator.Ето ги първите ученици на Автото с професионални книжки категория „C“ Забравете за Truck Simulator.Ето ги първите ученици на Автото с професионални книжки категория „C“ Гимназията обучава кадри за транспорта, индустрията и зелените технологии с нов камион, роботи, кранове и водородни проекти
Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Извънредното производство срещу певеца, чието истинско име е Пол Гад, се основава на свидетелските показания на жена, която наскоро е съобщила в полицията за преживяното малтретиране в края на миналия век Мъж се хвърли под водата срещу 6-метров звяр, за да спаси любимата си Мъж се хвърли под водата срещу 6-метров звяр, за да спаси любимата си Британи Кларк изгуби живота си след атака на хищник, а записите от телефона за спешни случаи 911 разкриват невиждан ужас Риалити скандал! Арестуваха британския Ерген - изнасилвал момичетата Риалити скандал! Арестуваха британския Ерген - изнасилвал момичетата Всички епизоди на хитовото шоу бяха изтрити от стрийминг платформите, след като три от участничките повдигнаха обвинения за насилие по време на снимките Сбогом на заплатите до 10 000 евро: Закриват най-скъпите ИТ работни места в София Сбогом на заплатите до 10 000 евро: Закриват най-скъпите ИТ работни места в София Всички засегнати кадри ще получат солиден социален пакет и финансово обезщетение в размер на шест брутни месечни заплати Битката за Берлин: Спор за разрушаването на нацистки бункер скара историци и строители в Германия Битката за Берлин: Спор за разрушаването на нацистки бункер скара историци и строители в Германия Властите настояват за изграждането на нови жилища върху руините на Хитлеровата Райхсканцелария, докато експерти алармират, че се заличават последните парчета от историята Невероятно предложение за брак приключи с арест Невероятно предложение за брак приключи с арест Двойката проникнала в забранена зона на "Емпайър Стейт Билдинг“ Нахална маймуна открадна и изяде чанта Gucci на турист Нахална маймуна открадна и изяде чанта Gucci на турист Луксозният италиански аксесоар бе изтръгнат за секунди от див макак в популярен резерват в Китай, а липсата на храна в него вбесила животното Късни драми на Световното, само Хърватия остана от Балканите, а ние спим летен сън Късни драми на Световното, само Хърватия остана от Балканите, а ние спим летен сън "Червените дяволи" с епичен обрат Дневен хороскоп за 2 юли 2026: Телецът среща любовта, а Стрелецът да се пази от измамници Дневен хороскоп за 2 юли 2026: Телецът среща любовта, а Стрелецът да се пази от измамници Денят носи важни решения, професионални възможности, романтични изненади и предупреждения за прибързани действия Спешно изтеглят продукти на „Нутела“ в Европа заради метални частици Спешно изтеглят продукти на „Нутела“ в Европа заради метални частици Хранителният гигант „Фереро“ призовава потребителите незабавно да изхвърлят засегнатите партиди кексчета, България за момента не е в черния списък
Георги Димитров, кмет на община Карнобат Георги Димитров, кмет на община Карнобат Когато започнеш да омръзваш сам на себе си, значи си омръзнал и на другите Виц на деня Виц на деня Майка води дъщеря си на гинеколог.
- Докторе, бихте ли прегледали дъщеря ми? Май са и обрали цветето.
След прегледа:
- Не само са и обрали цветето госпожо, а направо са и пръснали саксията.
Виц на деня Виц на деня - Шефе, кога ще си получим заплатите?
- Когато се върне счетоводителя.
- В отпуск ли е?
- Не, в затвора.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не и върви на Марчето и това е. Мъжът и моряк в Океански риболов, любовникът и - тираджия, а комшията стар...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори