×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Иран и Оман работят по план за отваряне на Ормузкия проток
  • Продължителните горещини отслабват имунитета и увеличават риска за здравето, предупреждава имунолог от БАН
  • Горещата вълна обхвана и Балканите
  • Хотелиерите запазват цените през август, поевтиняване се очаква след 15 септември
  • Рок вечер на острова този петък – Остава и П.И.Ф се качват на една сцена
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кметът на Малко Търново Илиян Янчев: При нас проблеми с мигрантите няма, туристите да заповядат


Кметът на Малко Търново Илиян Янчев: При нас проблеми с мигрантите няма, туристите да заповядат
Отдавна цялата планина е изчистена от боклука от нелегално преминаващите, увери кметът на странджанската община
23 Юли 2024, Вторник, 22:00 ч.
Автор: Емел МАХМУД

Странджа планина предлага отлични условия за туризъм и отдих

В Странджа, на територията на община Малко Търново, мигрантският поток е почти нулев. Поисках справка, в гората около нас не са намерени и човешки тела. Туристите да не се притесняват, а да заповядат. Това каза пред Флагман.бг кметът на Малко Търново Илиян Янчев. Повод за коментара му бе публикацията ни за намерени трупове в Странджа. 

Смразяващи кръвта находки в Странджа: Трупове на мигранти се разлагат на всяка крачка

„Проблем с боклука, хвърлен от мигрантите, имаше преди години. Всичко е разчистено. В момента имаме много туристи в Странджа. Хората излизат и се разхождат без никакво притеснение, тъй като са уверени, че проблеми с мигрантския поток няма“, каза още Янчев. 

Простираща снагата си в Бургаска област, достигаща чак до Черно море, известна със скромната си височина, но с далеч нескромната си омайна хубост Странджа планина предлага отлични условия за туризъм и отдих. В разгара на лятото, търсещите прохлада и тишина, аромат на горски билки и сенки от вековни гори, далеч от препълнените плажове, но все пак близо до солените прегръдки на морето, могат да се насочат към мистичната планина. 
 


В категории: Малко Търново


Емел МАХМУД Автор
Емел МАХМУД
23
Коментара
23
Коментара по темата
23.
Балканец
27.07.2024 18:47:25
0
7
Гетото в Малко Търново е голямо пълно е с Мангал там. Кмета като толкова много си ги харесва да си живее с тях.
22.
Гьорги катъра
26.07.2024 19:35:42
1
4
Лично сас сгласиито на кумета е музикътъ,никй нищто ни можи да ни каже
21.
Глиган
26.07.2024 14:43:38
0
8
Кога ще спре циганския тормоз в града? От 14:00часа се чува мазна циганска чалга в целия град. Това е насилие.Кой позволява това?
20.
Бастет
24.07.2024 20:56:13
0
9
И в допълнение странджанските говеда с постоянен адрес в град Бургас и областта да им бъде ограничен достъпа, че много поразии направиха. Нищо, че имат имоти в района.
19.
Раму
24.07.2024 20:51:17
1
4
В Странджа планина и общ.Малко търново трябва да има постоянен контрол от МВР и Гранична полиция. Също така и горското стопанство да осъществява постоянни дежурства в горите, че и там двора ни е разграден.
18.
Въпрос към кмета
24.07.2024 15:57:16
0
5
Кмета защо преди година- две разпръснаха местните служители от гранична полиция барабар с началника Попов и заместника му?
Тогава ти се разсипа от срещи за да го спасиш ама явно е било сериозно положението. Сигурно не е било свързано с мигрантите?!
По медиите не се Шумен, но скрито- покрито нищо не остава!
17.
Уха
24.07.2024 14:32:10
0
7
Справката дали е вярна? А за боклука видяхме във филма излъчен на скоро по една телевизия! Ако е изчистен, браво, дано да не е преместен другаде!
Викаш не са намирани трупове, даже и ония дето не го бяха претарашили, а го изпратиха в моргата с всички пари дето е носел?
Ами тези под градището? Те сигурно не са в справката!
16.
Някой
24.07.2024 11:14:48
3
12
Хич не се сещам какво може да прави там един турист? Има малко еко пътеки и това е.
15.
буба
24.07.2024 08:48:54
2
19
и като дойдат какво имали къде да седнат едно кафе да изпият да не говорим за друго или да дойдат да видят какви хотели сте направили местните онбашии.бъдете благодарни ,че има армия и жандармерия да ви ги пълни красив град но цигански
14.
Малкия Парриж
24.07.2024 08:15:08
3
17
И какво ще видят тия туристи там?
13.
*********
24.07.2024 07:55:31
0
15
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
12.
Странджанска зурла
24.07.2024 07:21:39
1
12
Ба,ба, нема, има как да нема, и човекоядци има, преди години на Милен Караджов изядоха баща му в гората, от човека едно копче не откриха, Илиянчу да се качва на Камаза и да мълчи, те циганиту го държат, от къдя на къдя, сегаш чакаме да разширят митницата, наш Илиянчу обеща, таз година емигрантиту и зарзалините изядуха в гората и свинету ги нема галиба глад ке има
11.
Какви ги плещи?
24.07.2024 05:18:00
0
23
Отдавна цялата планина е изчистена от боклука от нелегално преминаващите, увери кметът
------
Баси изхвъргацията! Отдавна била изчистена и нямало проблем с мигранти? Те си преминават като през отворена врата, а тоя твърди че отдавна не е преминавал нелегално никой.
10.
8 и 9
24.07.2024 00:09:19
8
29
уникални тъпаци,иди до Ковач до Качул до Младежко ,в Бяла вода има 5 манастира.Странджа е уникално място.
9.
Haha
23.07.2024 23:56:42
2
24
За разлика от това при вас е имало винаги проблеми с комплексираното шуробаджанашко селско население.
8.
БурГъз
23.07.2024 23:43:06
34
12
То па трябва да си луд да ходиш в Странджа на разходка .... най-неприятната планина в България!

- Много влага, комари, мушички, змии, паяци, скрипи и всякакви гадини.

- Почти няма открити места и постоянно си под дърветата без хоризонт.

Който иска планина - Стара Планина, Рила, Пирин - това са планините, които си струват!
7.
Илиян
23.07.2024 23:05:47
4
34
То тука само индианци ве ти луд ли си ти направи Малко търново циганско гето
6.
Antena 6g
23.07.2024 23:03:27
5
11
To sigurno obhvat na telefona nqma tam.
Turisti 4akal
5.
Хм..
23.07.2024 22:35:43
0
27
Айде бе..викаш ние сме слепи?
4.
Местен
23.07.2024 22:32:39
3
23
Заповядайте и си носете вода защото ще има воден режим. Това е част от романтиката
3.
Ехаааа
23.07.2024 22:18:10
5
43
Този е на тежки опиати няма мигранти за това е прав има нелегално преминали границата маймуни!АЛО КМЕТЕ ВЪВ ВАШЕТО СЕЛО Е КАТО В ВОЕННО ПОДЕЛЕНИЕ АМА ТО НЯМА ,,Мигранти'' ми махнете КПП-та хахаха Тежки опиати ама много тежки
2.
Бъчийски
23.07.2024 22:12:22
3
34
Колегата от кой дилър зарежда? Толкоз глупости на едно място не бях чел отдавна.
1.
Иван
23.07.2024 22:11:35
4
38
Всичко е много хубаво...
Ама по кои пътища да стигнем.
Всичко е леш с изключение и то донякъде пътят Малко Търново-Бургас.

ПС. Като няма мигранти защо поне два пъти отварям багажника на колата като пътувам в Странджа.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Сделката с Иран се изплъзва: Тръмп говори за мир, но ударите и заплахите не спират Сделката с Иран се изплъзва: Тръмп говори за мир, но ударите и заплахите не спират САЩ, Израел и Техеран влагат различен смисъл в бъдещото споразумение, а Ормузкият проток остава основната пречка Елизабет Методиева излиза пред публика в Бургас, специалният ѝ гост остава тайна Елизабет Методиева излиза пред публика в Бургас, специалният ѝ гост остава тайна Водещата на Елизабетско ще пренесе откровените си разговори на сцената на Sea You Podcast на 16 август Държавата затяга контрола: Треньорите вече упражняват регулирана професия Държавата затяга контрола: Треньорите вече упражняват регулирана професия Правителството въвежда задължителни квалификационни изисквания за треньорите и помощник-треньорите, които работят с деца, любители и професионални спортисти Българските и украински служби задържаха наркобарон при спецакция у нас Българските и украински служби задържаха наркобарон при спецакция у нас СБУ съобщи за международна операция с българските служби, шестима съучастници са арестувани в Украйна Парламентът заделя над 1 млн. евро за самолетни билети, в списъка е и Москва Парламентът заделя над 1 млн. евро за самолетни билети, в списъка е и Москва Двугодишната поръчка обхваща 57 възможни дестинации за депутати и служители, сред които Пекин, Ханой, Делхи и четири града в САЩ Емона отваря дворовете си за изкуство: Фестивалът "АртЕмона" започва на 6 август Емона отваря дворовете си за изкуство: Фестивалът "АртЕмона" започва на 6 август Седем дни с концерти, кино, литература и творчески занимания ще подкрепят каузата за съхраняване на местните храмове и паметници Слънчев бряг: Началото Слънчев бряг: Началото Когато още са го наричали "Пясъчната пустиня", заради безводието, неугледната растителност и движещите се дюни Банков рекорд у нас: 1,1 милиарда евро печалба за половин година и силен ръст на чуждите инвестиции Банков рекорд у нас: 1,1 милиарда евро печалба за половин година и силен ръст на чуждите инвестиции Данните на БНБ за първото полугодие на 2026 г. отчитат масиран скок в кредитирането, исторически ниски нива на лошите заеми и депозити за над 101 млрд. евро Борисов подготвял 200 нови кадри, прави правителство в сянка Борисов подготвял 200 нови кадри, прави правителство в сянка Лидерът на ГЕРБ твърди, че партията вече разполага с подготвени претенденти за министри и ще представи екипа си преди местните избори Георги Бърдаров събра културния елит на Бургас в Central Park, представи новата си книга "Аджио за Мария" Георги Бърдаров събра културния елит на Бургас в Central Park, представи новата си книга "Аджио за Мария" Събитието се проведе на откритата сцена в центъра на комплекса при голям интерес
Германия губи работниците от Източна Европа: 45 000 повече си тръгнаха Германия губи работниците от Източна Европа: 45 000 повече си тръгнаха Нетната миграция се сви почти наполовина, а отрицателният баланс в движението между Германия и България достигна 14 000 души Пилот на "Малайзия Еърлайнс" заловен със 70 114 таблетки екстази след полет Пилот на "Малайзия Еърлайнс" заловен със 70 114 таблетки екстази след полет 39-годишният мъж дал положителна проба за три вида наркотици, а в Индонезия е заплашен от доживотен затвор или смъртна присъда Издирват нашенка за убийство в Гърция, тялото на приятеля й е открито във фризер Издирват нашенка за убийство в Гърция, тялото на приятеля й е открито във фризер Тялото е намерено през 2016 г., а издирваната тогава жена по-късно получава доживотна присъда на първа инстанция Трима загинаха при удар на кола в градски автобус в Турция Трима загинаха при удар на кола в градски автобус в Турция Няколко пътници са ранени, а тежката катастрофа блокира движението по път D-100 в посока Одрин 4-тонна част от Falcon 9 се забива в Луната днес, NASA чака облак от прах 4-тонна част от Falcon 9 се забива в Луната днес, NASA чака облак от прах Тя ще удари повърхността със скорост близо 8700 км/ч и ще образува нов кратер Киев в огнен ад след руска атака: Двама загинаха, 45 са ранени Киев в огнен ад след руска атака: Двама загинаха, 45 са ранени Четирима от пострадалите в столицата са в критично състояние, под развалините се издирват хора Арест в голф клуба на Тръмп: Въоръжен мъж следял подготовката за визитата му Арест в голф клуба на Тръмп: Въоръжен мъж следял подготовката за визитата му 38-годишният заподозрян снимал подготовката за посещението на американския президент, но властите не са установили конкретен план за нападение Нов мигрантски щурм към Сеута се готви за 15 август Нов мигрантски щурм към Сеута се готви за 15 август Онлайн група със 108 000 членове разпространява призиви за ново масово преминаване към испанския анклав Чужденци наляха 12,4 млрд. евро в гръцки имоти, Халкидики е сред най-желаните райони Чужденци наляха 12,4 млрд. евро в гръцки имоти, Халкидики е сред най-желаните райони Атина остава водеща за международните купувачи, а инвеститорите все по-често разглеждат Гърция като дългосрочно убежище за капитала си Тръмп заплаши Иран с обезглавяване, а от Техеран отговориха със закана за много жертви Тръмп заплаши Иран с обезглавяване, а от Техеран отговориха със закана за много жертви Във Вашингтон твърдят, че преговорите вече са започнали, но иранските власти признават единствено за контакти с Оман за Ормузкия проток
Проф. Даниел ВЪЛЧЕВ Проф. Даниел ВЪЛЧЕВ Моето име се завъртя в какви ли не конфигурации, в какви ли не чудесии, но аз няма да се кандидатирам Виц на деня Виц на деня Тя:
- Целуваш се страхотно. Къде се научи?
Той:
- В казармата...
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, отивам до църква да се изповядам.
- Вземи валидол за попа, да не му прилошее!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всяка жена е изправена пред дилемата кого да мрази повече - настоящата жена на бившия си мъж, или бившата жена на настоящия си мъж.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори