Арестуваха виновник за един от пожарите у нас -19-годишен е
Насени са материални щети по инфраструктура на Национална компания „Железопътна инфраструктура“
Заловиха 19-годишен младеж, предизвикал умишлен пожар край Пещера, съобщиха от полицията. На 17 юли е получен сигнал за разразил се пожар в землището на града.
Огънят е обхванал сухи треви в близост до голяма складова база и фотоволтаичен парк, собственост на голямо промишлено предприятие.
Към мястото на инцидента са били насочени екипи на пожарната в Пещера, на колегите им от Брацигово, подпомогнати от работници в предприятието и водоноска от Общината.
Пожарът е бил ограничен и загасен. Насени са материални щети по инфраструктура на предприятието и на Национална компания „Железопътна инфраструктура“.
След разследване е установен извършителят, който е задържан.
Ергенът Стоян си тръгва преждевременно - изгонен от участничките?
Продават тази яхта, струва 500 млн. долара
Баскетболен клуб "Несебър" се класира за републиканското първенство при момчетата до 12 години
Отличиха Община Приморско с наградата „Бранд Южно Черноморие“
Зрелищна катастрофа на Подбалканския път, кола е обърната по таван
Представят изложбата - "Бургас - вълнуващ и артистичен"
Теодор Салпаров се включва в Мача на надеждата
ПП при президента: Нужен е преглед на заплатите в държавната администрация и намаляване броя на министерствата
АПИ с важна информация, променят движението на АМ Тракия
Румен Радев готви кабинет със сливане на министерства
„Демократична България” пред президента: До края на юли трябва да изберем нов ВСС
