×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Джигит качи мацка в колата си и се хвали с мощно шофиране (ВИДЕО)


22 Юли 2024, Понеделник, 13:20 ч.
Автор: Флагман.бг

Той шофира с над 230 км/ч в тунел "Железница"

В социалните мрежи се появи клип, на който се вижда как шофьор, с дама до себе си, шофира с над 230 км/ч в тунела „Железница”, пише NOVA. 

При откриването на съоръжението беше съобщено, че вътре ще има над 100 видеокамери. Оказва се обаче, че нито една от тях не засича скорост, а ограничението е 80 км/ч.

„Влиза в тунела с 220-230 км/ч. Към средата се забелязва, че черен джип го изпреварва вътре, но явно с по-ниска скорост, защото на шофьора, който е заснел клипа, му се налага да намали до 180 км/ч. След това пак ускорява до 250 км/ч. При такава скорост много лоши неща могат да се случат. За части от секундата, ако се промени траекторията на автомобила, може да станат тежки катастрофи, с много жертви”, заяви Георги Бързаков от Националната асоциация за квалификация на шофьорите.

При евентуална експлозия целият тунел ще се задими за секунди, обяснява още експертът.


 


В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
4
Коментара
4
Коментара по темата
4.
днййт
22.07.2024 14:59:42
0
3
Никаква жал за този Боклук и тази простакеса която се вози до него,Тези са пътници ,и по точно донори.Като не цените живота си Говеда такива,трепете се,,но поне дай боже органите ви да са здрави,да може свестни хора и полезни с нещо на общесвото да се възползват от тях.В смисъл,да ви вземат всичко което е годно за трансплантация,дори и коронките ви.Вие паразити такивa,не заслужавате да живеете.Ненужна тор
3.
agent 007
22.07.2024 14:30:49
0
8
Ами ще кара и с 500 км/час , защото знае че нямаме държава и няма да му конфискуват мерцедеса . Ако беше конфискация + 1 година затвор в трудови поправителен лагер ,щеше да лази в тунел " Железница " с 30 км/час ...
2.
Бай Най
22.07.2024 14:19:31
0
5
Тоз е от третото поколение, което, от липса на компетентност, възпитание и интелект, съсипва всичко градено преди това от неговите роднини. Тънкопишкото не го осъзнава, простакелата до нега сама е избрала той да ѝ е визитка, утре ще има рев и сълзи и ще се чуди що избраника и се оказа тъпо парче. Бесна чалга, силикони и джуки и сме каймака на утайката, всеки те гледа с надсмешка, ти си мислиш, че ти се радват.
1.
Мда
22.07.2024 13:35:38
0
7
И накрая ще го четем, че убил себе си и някоя парцалана жадна за снимки у фейсО. Живота на амебите е кратък, жалко че покрай тях загиват и невинни.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Радев може и да има и 120 мандата, чакат се гласовете от чужбина Радев може и да има и 120 мандата, чакат се гласовете от чужбина „Възраждане“ може да падне под бариерата заради масовия вот извън страната Победителят в изборите Румен Радев изненадващо се появи със съпругата си Деси Радева Победителят в изборите Румен Радев изненадващо се появи със съпругата си Деси Радева В последните три месеца, самата Деси няколко пъти даде подобни индикации със странните си постове и коментари в социалните мрежи Румен Радев спечели убедително изборите, вкарва 6 от Бургас в следващото НС Румен Радев спечели убедително изборите, вкарва 6 от Бургас в следващото НС ГЕРБ печелят три мандата, ПП-ДБ - двама  Тони Димитрова насърчава обезверените да гласуват, посвети им "Веднъж се живее" Тони Димитрова насърчава обезверените да гласуват, посвети им "Веднъж се живее" Безкрайно си обичам града, казва тя и добавя, че й предстоят вълнуващи срещи с публиката в Бургас, Пловдив, Варна и може би Русе Трима задържани за изборни манипулации: Пуснали бюлетини от името на други хора Трима задържани за изборни манипулации: Пуснали бюлетини от името на други хора Арестувани са членове на СИК и местни жители, обвинени в изборни манипулации. МВР обещава безкомпромисно отношение към нарушителите Елена Поптодорова: Изборите напомнят за 90-те, България трябва да потвърди своята европейска ориентация Елена Поптодорова: Изборите напомнят за 90-те, България трябва да потвърди своята европейска ориентация Според нея България трябва пак да докаже какво е нейното място в Европа Владо Карамазов: Борбата ми е с купения вот, а фотографският ми проект е международен успех Владо Карамазов: Борбата ми е с купения вот, а фотографският ми проект е международен успех Той споделя за своята борба срещу манипулациите на изборите и за международния успех на проект за затвора в Белене, издаден от британско издателство. Двойно гласуване в Нова Загора: Мъж арестуван за опит за манипулация на изборите Двойно гласуване в Нова Загора: Мъж арестуван за опит за манипулация на изборите Задържаха го, след като пуснал гласа си в две различни секции За какво гласуват в Кумлука - да махнем еврото, да се увеличат пенсиите и върнат предприятията от соца За какво гласуват в Кумлука - да махнем еврото, да се увеличат пенсиите и върнат предприятията от соца Активността е много слаба - дали заради проверките, апатията или голямата сватба в квартала, може само да гадаем  Почина изследователят на средновековното наследство на Пловдив, историци от Бургас потънаха в скръб Почина изследователят на средновековното наследство на Пловдив, историци от Бургас потънаха в скръб Отиде си на 48-годишна възраст след кратко боледуване
Рекордна избирателна активност в Париж: Опашки пред посолството и значителен интерес от българите в чужбина Рекордна избирателна активност в Париж: Опашки пред посолството и значителен интерес от българите в чужбина Изключителна активност край Сена, българите извън страната показват засилен интерес и ангажираност в гласуването Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции Изборният ден започна още снощи в Оукланд и Крайстчърч и ще приключи най-късно в западната част на Съединените щати Франция арестува афганистански мигрант за серийно изнасилване на овце и кози Франция арестува афганистански мигрант за серийно изнасилване на овце и кози Фондация „Брижит Бардо“, която стана граждански ищец по делото, поиска най-тежко наказание Богатите напускат Дубай – сменят го с хитова балканска дестинация Богатите напускат Дубай – сменят го с хитова балканска дестинация Черна гора привлича с комбинацията от морски климат, планински пейзажи и по-бавен ритъм на живот Това са цветовете в които ще видим iPhone 18 Pro тази есен Това са цветовете в които ще видим iPhone 18 Pro тази есен Очаква се четири различни предложения да стигнат до крайния потребител Почина един от най-великите реализатори в историята на баскетбола Оскар Шмид Почина един от най-великите реализатори в историята на баскетбола Оскар Шмид Баскетболната легенда си отиде на 68 години след дълга битка с мозъчен тумор Алкохолизмът в Русия е в подем, мерките на Путин не помагат Алкохолизмът в Русия е в подем, мерките на Путин не помагат Диагнозите на алкохолна зависимост скачат с 30% за една година Обрат : Над половината британци искат отново да се присъединят към ЕС Обрат : Над половината британци искат отново да се присъединят към ЕС Великобритания излезе от общността окончателно през 2020 година Жесток удар по туризма в Дубай, затварят легендарен хотел Жесток удар по туризма в Дубай, затварят легендарен хотел Обединените арабски емирства са в криза, след като бяха отменени близо 20 000 полета Един човек загина в Германия при неизяснен трясък под пешеходен мост Един човек загина в Германия при неизяснен трясък под пешеходен мост Чул се е силен трясък малко преди полунощ
Бойко Борисов Бойко Борисов Хората знаят: като дойде ГЕРБ - строят. Другите само приказват Виц на деня Виц на деня - Тайната на успеха в живота е свързана с честността и принципността.
- Как по-точно?
- Ако ги нямате, успехът е гарантиран.
Виц на деня Виц на деня - Какво стана с голямата ти любов?
- Приключи.
- Разделихте ли се?
- Не, оженихме се.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато един мъж мълчи, значи е мислител. Когато една жена мълчи, значи мислителят е загазил.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори