И семейство Клинтън застана зад Камала Харис
Бил и Хилари се надяват вицето на Байдън да е номинацията на демократите за президент
Бившият президент на САЩ Бил Клинтън и съпругата му Хилари Клинтън, бивш държавен секретар, обявиха подкрепата си за Камала Харис, след като Джо Байдън се оттегли от президентската надпревара, предаде Франс прес, цитирана от БТА.
„Присъединяваме се към милиони американци, които благодарят на президента Джо Байдън за всичко, което е постигнал за Америка, а неговата пътеводна звезда винаги го е водела да прави това, което е най-добро за страната“, се казва в изявлението на двойката демократи. „За нас е чест да се присъединим към президента и да подкрепим вицепрезидентката Харис“.
"Преживяхме много възходи и спадове, но нищо не ни прави толкова загрижени за страната си, колкото заплахата, която представлява един втори мандат на (Доналд) Тръмп", казва двойката, цитирана от ДПА.
Закопчаха дрогирана 19-годишна шофьорка без книжка
Важно! Маршрутът на старта Giro dItalia в Несебър и временната организация на паркирането и движението в града
Черноморец изпусна победата срещу Етър в Несебър
Гордост! Бургаските кикбоксьори се завърнаха с купи и медали от Европейската купа в Хърватия
АТВ се вряза в зрители на автомобилно шоу, има загинали (ВИДЕО)
България е в най-лошата си фискална позиция от началото на хилядолетието, алармират от ИПИ
Над 42% по-скъп ток за бизнеса от днес
Лошо време скова Турция: Бурни ветрове и майски сняг
Бивш кмет на Ню Йорк и бивш съветник на Тръмп е в болница в критично състояние
Кога президентът ще връчи първия мандат
СЗО бие аларма! Идва ли нова епидемия? Трима души са загинали на борда на круизен кораб
Самолетът на испанския премиер кацнал принудително в Анкара
