×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • С 30% по-скъпа е трапезата за великденските пости в Гърция
  • От 1200 лева до 1200 евро: Цените до любима дестинация тръгнаха нагоре
  • Сменят правила за деца в заведенията, тежки глоби грозят родителите
  • Кметът изказва съболезнования на семейството и близките на починалия 16-годишен плувец
  • Безредици в Мексико след смъртта на дълго издирвания престъпник Ел Менчо
  • 200 000 тона слънчоглед от Аржентина пътуват към България, зърнопроизводители алармират за рискове
  • След оставката на Цицелков: ЦИК му даде срок до днес да напусне Обществения съвет
  • Токът в Гърция поскъпва
  • Над 8000 полета в САЩ са отменени заради настъпването на силна буря
  • Заловиха на границата ало измамник, взел 12 000 евро от 80-годишна
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Извънредно! Голяма авария остави половин Созопол без ток


Извънредно! Голяма авария остави половин Созопол без ток
Пламнало е таблото до пенсионерския клуб, хотели и ресторанти са на тъмно
Ключови думи: созопол, авария, флагман
21 Юли 2024, Неделя, 22:57 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Флагман.бг

Екипи цяла нощ ще работят по отстраняването на проблема

Голяма част от Новия град в Созопол е без ток заради голяма авария. Това съобщават читатели на Флагман.бг. По наша информация гръмнало е табло, което се намира на ул. "Яни Попов" до Пенсионерския клуб. 

Аварията е засегнала цялата улица, където има редица хотели и ресторанти, сред които "Селена", бистро "Рибари" и др. От часове те са на тъмно, засегнати са и десетки жилищни сгради. Аварийни екипи работят по отстраняване на проблема, но не е ясно кога ще бъде възстановено електрозахранването. 

„Загубите за бизнеса в средата на сезона са охромни. Навън е почти 30 градуса, въпрос на време всичката храна в заведенията да се развали, казаха ни да преместим всичко, че не се знаело кога ще имаме ток, можело и една седмица да продължи. Това е подигравка с бизнеса в средата на сезона“, пише наш читател.  

От ЕВН съобщиха, че са получили сигнал от 112, че от Пенсионерския клуб на ул. „Яни Попов“ идвала силна миризма на обгорели кабели. Това е била причината за спиране на тока. "Наш екип е на терен, но аварията е много голяма и не се знае кога ще бъде отстранен проблемът", казаха от дружеството. 

Служител на хотел "Селена" обясни, че имали уверение от ЕВН, че екипите им ще работят цяла нощ, за да може още утре да бъде възстановено захранването. 


В категории: Созопол


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
16
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Софтуерен бъг може да е причина за високите сметки за ток Софтуерен бъг може да е причина за високите сметки за ток 23/02/2026, Понеделник 11:40 0
Мария АРНАУДОВА Смела съпруга спаси мъжа си от мечка в гората Смела съпруга спаси мъжа си от мечка в гората 23/02/2026, Понеделник 09:33 2
Мария АРНАУДОВА ЦИК се сблъска с казуса Цицелков  ЦИК се сблъска с казуса Цицелков  23/02/2026, Понеделник 09:10 5
16
Коментара по темата
16.
Чони
22.07.2024 15:59:12
0
4
Къде отиде дълбоководното заустване на отпадъчната вода в Созопол. Имаше до миналата година 4 вехи които отбелязваха края на тръбата в залив Златна рибка. Сега няма нищо. т.е. заустването става на брега и не отговаря на европейските стандарти.
15.
До номер 2 "Мда"
22.07.2024 13:13:08
0
2
Брат, напълно си прав. Вижте Гърция например. Те си нямаха Балкантурист, който да бетонира кафявата мутренска традиция в туризма им. Но от аварии с тока никой не е застрахован. Бях в Афитос преди три дни и токът спря от рано сутринта до 14:00 нямаше. Само си представете какво се случи в тази стая, където климатик и осветление не работят, хидрофорната помпа не работи и вода нямаш. А автоматичните щори не могат да се вдигнат.

А що се отнася до монополиста ЕВН, тяхна работа е да проследят, ако има кофти свързване и т.н. Това че някой си зарежда електричката е най-смешното оправдание, дето някакъв го написа отдолу. Колко хотела в Созопол имат станции за EV? Просто питам.

А в тази жега задълго без климатик не може да изкараш, трябва да се скриеш в някое каменно мазе.
14.
ЕВН
22.07.2024 11:02:52
3
3
Боли ни кура за вашия бизнес оплачете се на арменския поп !!Ние сме. си купили мрежата и ще правим каквото си искаме може и цял месец да ви остави .без ток !ние сме монополисти и затова стоите на топло поне в Сарафово се научиха много да не знаят защото често им дърпаме шалтера сега и на Созопол може да дръпнем да се научат хотелиерите на кого да се кланят И да запомнят че австрийската е региона мафия е над Поморийска сицилианска и всички други взети заедно
13.
До 11 от ЖИВУЩА
22.07.2024 10:36:01
3
6
Всъщност ток няма и в момента. Дори при Вас да е дошъл снощи към 00:00, на повечето места в града още не е.
Не се правете на интересен.
12.
програмист
22.07.2024 10:07:13
1
2
колегите от как девелопмент бг, имате проблем със сайта, ако ви трябва помощ ще ви помогна с удоволствие срещу определеното заплащане, оправете сайта веднага
11.
Очевидец
22.07.2024 09:50:14
3
7
Проблема беше за 30 Мин много е интересно как правите от мухата слон
10.
Нормално е.
22.07.2024 09:38:19
4
14
Той бг туристът при настаняването си пуска климатика на минимална температура, отваря да се проветрява, тока навсякъде е включен и отива на плаж..после мрежата била претоварена. Всеки ден обясняваш като на малко дете, че не е ок така да се прави и те слушат все едно не знаят.
9.
Няма регулация
22.07.2024 08:39:43
0
14
Тези чуждестранни ''инвеститори'' постоянно вдигат цените, за да правят ''инвестиции'' в мрежата. Сега ще поискат ново оскъпяване за да има ''инвестиране'' в мрежата, до следващата авария.
8.
Не съм бил там, но знам
22.07.2024 08:06:51
4
10
Йотова е преяде на поредната кьорсофра и като е излизаше да се разходи и да и олекне се е спъна и събори трафопоста
7.
Бойкот на алчния сайт О.Л.Х.
22.07.2024 08:00:55
5
12
Нищо де, те шопите по хотелите са свикнали в София да нямат ток и вода...
6.
Така така
22.07.2024 06:43:38
2
25
Ще прехвърлят жици от друг траф , да гръмне и той. Тея нямат резервни мощности за справяне с такива ситуации.
5.
Хааа
22.07.2024 05:11:42
4
34
Накупете си и още електрички и си ги включвайте на заряд в мрежата и ще видим какво следва.... ....
4.
Да му такова на. туризма
22.07.2024 05:01:55
5
50
Лакомо дупе, кръв сере са казали хората. Всеки, малко по-умен може да види, че Южното черноморие приема повече туристи, отколкото инфраструктурата му позволява. И проблемът не е само с тока. В околните села вечер пада налягането на водата, защото някой им врътка крана, за да могат туристите да се изкъпят. Пречиствателните станции не насмогват и денем къпалните плуват в собствените си фекалии. А по пътя е истински ад, понеже е проектиран за 1/3 от сегашното натоварване.
После им ходете, плащайте като за лукс, получавайте мизерия и целувайте ръка накрая.
3.
Пфффф
22.07.2024 01:33:06
2
7
Сега как ще разцъквам рулетката във казино Екскалибур (мазето)? Ще ви съдя!ЕВН
2.
Мда
22.07.2024 01:03:09
3
33
Днес гледах "часовника" от Монако до Ница и ми стана мъчно за нас българите, колко сме изостанали не с еди два века, много повече, благодарение на турците, които и към днешна дата ни еб.ват мамата и ние ги търпим после на комунистите, а сега на бойковистите и техните производни. Вместо да направим курортите да са, като приказка те са, като кенефи и чакаме туристи и бизнес. Заслужаваме си го докато търпим тези всички мизерни души. Не ток, ави вода няма да имаме.
1.
До 1
22.07.2024 01:02:47
1
14
Ще съсипят и туризма то е ясно .
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Радев: Трябва да преговаряме с Русия Радев: Трябва да преговаряме с Русия Украйна не е готова за членство в ЕС, твърди подалият оставка президент Софтуерен бъг може да е причина за високите сметки за ток Софтуерен бъг може да е причина за високите сметки за ток Министърът на енергетиката увери, че всеки потребител, ощетен заради високи сметки, ще бъде компенсиран Димитър Николов: ГЕРБ трябва да си върне самочувствието, защото ние работим (НА ЖИВО) Димитър Николов: ГЕРБ трябва да си върне самочувствието, защото ние работим (НА ЖИВО) Ние сме най-добре подготвената политическа армия. Минахме през тежката ковид пандемия, хаоса на служебните правителства, успявахме да съхраним себе си, имиджа на партията и печелихме избори, каза Николов Аутопсията на трите трупа от кемпера на Околчица пропуква официалната версия на МВР? Аутопсията на трите трупа от кемпера на Околчица пропуква официалната версия на МВР? Най-впечатляващият факт е, че 15-годишният Александър Макулев е бит и то основно в главата Кола пламна на АМ "Тракия", спряха движението Кола пламна на АМ "Тракия", спряха движението Инцидентът продължава да създава затруднения за преминаващите шофьори Кметът на Бургас изказа съболезнования за загиналия 16-годишен плувец Кметът на Бургас изказа съболезнования за загиналия 16-годишен плувец Починалият спортист беше на прага на големи успехи в плуването Майка на 5 деца остана без работа и книжка след фалшиво положителен тест за наркотици Майка на 5 деца остана без работа и книжка след фалшиво положителен тест за наркотици Наталия Андреева трябва да изчака пет месеца за резултатите от кръвната проба Само във Флагман.бг: Как ще се разпределят 14-те депутатски мандата в Бургаска област Само във Флагман.бг: Как ще се разпределят 14-те депутатски мандата в Бургаска област Изчисленията са направени на базата на последното изследване на "Тренд" и са условни, дават насока за първоначален анализ Къде да учиш след училище?  Къде да учиш след училище?  Образователното изложение „Избирам да уча в България“, на което ученици, кандидат-студенти и родители ще имат възможността да се срещнат директно с представители на университети и училища от цялата страна   Смела съпруга спаси мъжа си от мечка в гората Смела съпруга спаси мъжа си от мечка в гората Инцидентът се е случил в района на Маюрбхандж, в източния щат Одиша, известен със своите гъсти гори и дивата природа.
Радев: Трябва да преговаряме с Русия Радев: Трябва да преговаряме с Русия Украйна не е готова за членство в ЕС, твърди подалият оставка президент Южна Корея поиска Русия да свали от посолството си надпис „Победата ще бъде наша“ Южна Корея поиска Русия да свали от посолството си надпис „Победата ще бъде наша“ Сеул припомни, че смята руското нахлуване в Украйна за незаконно Пореден смъртен случай на инфлуенсърка след пластична операция Пореден смъртен случай на инфлуенсърка след пластична операция Бианка Диас почина на 27 години след усложнения от пластична операция, предизвикана от белодробна емболия.   Смъртоносна лавина остави белег в историята  на Галтюр - Австрия Смъртоносна лавина остави белег в историята на Галтюр - Австрия Помитайки сгради, снежната маса отнема живота на 31 души Южна Корея осъди бившия си президент на доживотен затвор Южна Корея осъди бившия си президент на доживотен затвор Прокурорите поискаха смъртно наказание, като изтъкнаха, че по това време той не е имал законни основания да обяви военно положение и да заповяда на войските да арестуват депутати Кой е Немия - българинът, извършил брутална екзекузия в затвора по поръчка на мафията Кой е Немия - българинът, извършил брутална екзекузия в затвора по поръчка на мафията Той получава прякора си преди повече 7 години, защото е отговарял с мълчание на всички въпроси на полицият Корнелия Нинова се скарала с Крум Зарков заради "третия пол" Корнелия Нинова се скарала с Крум Зарков заради "третия пол" Разделихме се колегиално и възпитано, но заради сериозни различия във вижданията ни по политически въпроси, призна Нинова  Как инфлацията влияе на консумацията на кафе в САЩ: Потребители намаляват или спират да пият кафе Как инфлацията влияе на консумацията на кафе в САЩ: Потребители намаляват или спират да пият кафе Експерт коментира, че в България търсенето си остава на традиционните нива, но клиентите държат на качество Четвърти ден обиски в имотите на Андрю Маунтбатън-Уиндзор Четвърти ден обиски в имотите на Андрю Маунтбатън-Уиндзор След ареста на Андрю Маунтбатън-Уиндзор, разследването продължава с търсене на доказателства за предполагаемо разкриване на конфиденциална информация Намериха мъртъв в дома му известен ресторантьор от Сливен Намериха мъртъв в дома му известен ресторантьор от Сливен Към момента не се съобщават допълнителни подробности
Сергей Станишев Сергей Станишев Всички разбираме, че БСП е в смъртна заплаха Виц на деня Виц на деня Двама се разхождат из гробищата и четат надгробните плочи.
- Петър Иванов, 1947-1996. Адвокат и добър човек.
- Бре, двама човека в един гроб погребали.
Виц на деня Виц на деня - Какво е общото в работата на туристическия агент и гинеколога?
- И двамата работят там, където другите намират удоволствие.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук На една жена и трябват точно 5 секунди, за да прецени дали ще те чука.
Останалото е театър.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори